320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mask Vaata postitust
    Minu esimene NBA finaalseeria, mida väikese poisina jälgisin, oli Lakersi ja 76-si finaal, kus Lakersi poolt lammutasid Shaq ja Kobe ning Phila poolt Iverson. Väga kurb. Rip Kobe.
    ma isegi ei mäletanud, aga tõepoolest – sama. (laulva revolutsiooni beebibuumi põlvkond siin postitamas vist.)

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
      Sama ETV veel näitas
      Sellepärast on kõigil sama mälestus tõesti. Päeval oli vist kordus mängust, täpselt peale tunde.

      Kommentaar


        Minu esimene mälestus Kobest tuli vist sellest 98. aasta pealtpaneku võistlusest, kus ta võitis. Toona oli muidugi põhiteema Jordan vs. Malone.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rudy Vaata postitust
          Sellepärast on kõigil sama mälestus tõesti. Päeval oli vist kordus mängust, täpselt peale tunde.
          Kell 11 hommikul oli kordus, mul nii meeles ja kuna finaal oli juba Juunis, siis oli juba koolivaheaeg ilm oli meil suht sombune ja külm, ehk klassikaline Juuni

          Kommentaar


            Ma olin ikka tublim. Panin kella helisema ja vaatasin otse ja puha. Isa ehitas mulle ka selle järel koduhoovi väikese kossuplatsi. Kossustaari minust paraku ei saanud.

            Kommentaar


              Mind pole ikka ammu ükski kuulsa inimese lahkumine niiviisi mõjutanud kui praegu Kobe oma. Terve päev on see kuklas olnud. Seda on lihtsalt võimatu aduda, et Kobe Bryantit enam ei ole. Tõestab taaskord, et iga teine päev võib jääda viimaseks.. RIP ka Gianna Bryantile ja teistele kopteris elu kaotanud inimestele.

              Kommentaar


                Sai eile peale õhtust kossutrenni sukeldud uudistesse ja ei suutnud uskuda oma silmi. See ei saa ju ometi olla tõsi. Oma mõtteid sai veel koju jõudeski mõlgutatud ja ega ausalt öeldes öösel undki tulnud, ei meenugi millal viimati nii kehvasti maganuks. Ei, ma polnud teab mis Kobe fänn, aga neutraalse vaatajana ikka nautisin ta etteasteid, isegi kui tänu neile mõni enda lemmikutest kaotuse teenis. Kogu see karisma ja pakatuv energia oli eriline. Ta oli suur nii mängijana, kui inimesena. Ja hinnata tuleb mõlemat.

                Üks kurvemaid ja ebaõiglasemaid päevi kogu spordimaailmas. Mõelda lastest, aga Vanessast - kuradi raske, aga tuleb edasi liikuda ja üritada pea püsti hoida. Kaastunne kõigi hukkunute perele ja omastele eelkõige ja loodetavasti keegi ei jää leinaga üksi ja ollakse toetavad.

                Kommentaar


                  See video kopterist oli ikka väga õudne.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas SoccerGoal Vaata postitust
                    Ta oli suur nii mängijana, kui inimesena. Ja hinnata tuleb mõlemat.
                    oli?

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust
                        Loe palun seda artiklit https://www.theguardian.com/sport/20...ashington-post
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          lugesin. mis sellega?

                          ilmselgelt pole see vägistamissüüdistus esimene asi, millega pärast traagilist õnnetust inimeste tunnetel trampima tulla, aga kui fookus juba läks talle kui (suurele) inimesele, siis on vähemalt küsimus asjakohane.

                          loe parem seda:
                          He made himself a myth; that myth subsumed the reality of a man who was credibly accused of sexual assault.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Sihvakas murukarikas Vaata postitust

                            Kommentaar


                              Nicholas Parson suri. Kurb kuu Inglise huumori austajatele. Ma olen veetnud lugematu arv tunde ja päevi kuulates Just a Minute saadet, mida ta on saate algusest peale vedanud. Kurb.
                              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                              My spell checking is second to nine!

                              Kommentaar


                                Puhka rahus, Tartu Ekspress

                                Loodan, et foorumi õhtulehtlased koostavad juba pakkumist, Kaur Pavese sugune talent ei tohi raisku minna.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X