320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eddie Van Halen.
    Elu on lühike, pidu on pikk.

    Kommentaar


      Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
      Eddie Van Halen.
      Väga kahju. Van Halenist hakkas kindlasti mu armastus glämiliku rokenrolli vastu noorena kui lisada kogu see punt koos Whitesnake, Skid Row, Mötley Crüe, WASP, Def Leppard ja nii edasi siis mälestused on ainult head. Letz jump, Eddie!

      Kommentaar


        Conchata Farrell ehk Kaks ja Pool meest Bertat mänginud naisterahvas.

        Lemmik seriaal siiani ning Berta oli alati priceless. Rest in Peace!

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Conchata Farrell ehk Kaks ja Pool meest Bertat mänginud naisterahvas.

          Lemmik seriaal siiani ning Berta oli alati priceless. Rest in Peace!
          Eks ta lõpuks oma sarkasmi üledoosi surigi!

          Kommentaar


            James Randi

            Kommentaar


              Algselt postitas nonoh Vaata postitust
              James Randi
              Neile, kes nagu mina, ei teadnud kellega tegu: James Randi was a Canadian-American stage magician and a scientific skeptic who extensively challenged paranormal and pseudoscientific claims. He was the co-founder of the Committee for Skeptical Inquiry, originally known as the Committee for the Scientific Investigation of Claims of the Paranormal.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                R.I.P Randy. 1964 hakkas ta raha pakkuma köigile, kes suudab töestada paranormaalsust. tema ülesanne oli see debunkida ja näidata kuidas asi tegelikult toimib ja mis selle näilise paranormaalsuse taga on. mingi hetk töusis summa MILJONI DOLLARINI. 1000 on selle aja jooksul üritanud, MITTE KEEGI pole önnestunud. Tema on ka üks peamisi põhjuseid, miks tänapäeva mustkunstnikud on valinud nö. ausa tee ega väida asju mis pole töesed. Üks selliseid on UK mentalist Derren Brown. Randi on skeptikute hulgas ja mustkunstnikute maailmas tuntud nimi. Igaljuhul tegi Randi igasuguste meediumite, selgeltnägijate ja muude soolapuhujate vastasena ära suure töö, et oleks vähem lollust ja rohkem möistlikku arutelu. Muideks ta on ka kunagi Eestis käinud.
                “Just because you're offended, doesn't mean you're right.”

                Kommentaar


                  RIP Randi

                  Kommentaar


                    RIP Ericbana. Ma ei ole just suurim foorumiskasutaja. Vahel läheb suisa kuid mööda, kuniks siinsesse foorumisse satun, aga kõik see on ometigi väga kurb.

                    Kommentaar


                      Ma ka harva külastan foorumit ja mul on samuti kurb, kui noored lahkuvad. Kuigi ma pole ühtegi Ericbana posti lugenudki.

                      Kommentaar


                        Üks mcnamara aegseid jalgpallureid, Nobby Stiles. RIP
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          RIP Sean Connery
                          FC Flora

                          Kommentaar


                            RIP sir Bond Original

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Ken Hensley.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X