320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    onu eskimo suri rahulikult oma tartu kodus
    üleeile sõin üle pika aja jäätist, väga maitsev oli ja ma arvasin, et onuke on juba ammu surnud, aga näed siis, ära sõnusin
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Cheick Tiote
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Margus Karu



        Mis juhtus?

        Kommentaar


          Räägitakse enesetapust, pead ei saa anda.

          Kommentaar


            Viimasel ajal päris popp. See lesbifotograaf tegi sama.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Viimasel ajal päris popp. See lesbifotograaf tegi sama.
              Ma mõtlesingi ka selle lesbi puhul sama, et mis võis põhjus olla, nii noored ikkagi ju. Kahju, aga maailm on haige koht............

              Kommentaar


                Algselt postitas karl54 Vaata postitust
                Ma mõtlesingi ka selle lesbi puhul sama, et mis võis põhjus olla, nii noored ikkagi ju. Kahju, aga maailm on haige koht............
                No tema kohta ma tean. Karu kohta on ainult mingid kuuldused.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  No tema kohta ma tean. Karu kohta on ainult mingid kuuldused.
                  Eks see vist nii on, et kui ikkagi noor inimene sureb ja midagi täpsustatud ei ole, siis on reeglina enesetapp. Muidu on ikka lisatud mingi lakooniline "traagiline hukkumine" õnnetuse korral või "haiguse tagajärjel" tervise puhul. Nende kahe juhtumi puhul pole avalikult mingit täiendavat infot. Seega võib arvata, et kuuldused vastavad tõele.

                  Kommentaar


                    Karu poos end üles.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Karu poos end üles.
                      Need tema viimased intervjuud tundusid positiivsemad, et nagu tundus, et elu on talutav jne. Nojah.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                        No tema kohta ma tean. Karu kohta on ainult mingid kuuldused.
                        Teadsin Karu põgusalt, no piisavalt, et tänaval teretasime ja vahel sõna kaks vahetasime. Kahjuks võivad need kuuldused pidada paika, sest vaevles ta depressiooni küüsis ning korduvalt ähvardas endalt elu võtta.... kurb.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Pints Vaata postitust
                          vaevles ta depressiooni küüsis
                          Äärmiselt karm asi, millele peaks rohkem tähelepanu pöörama. Kuidas, muidugi, on raske küsimus omaette. Aga nii selle raske olukorraga on, et juhtub nii äkitselt, et keegi osanud arvata, sest välimiselt paistis kõik 'okei'.
                          Kurb.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Tihti öeldakse vist harjumusest mingite 90 aastaste surmade kohta "oi kui kahju, et ta suri" jne. Ise pigem alati mõtlen, et wow, no palju õnne, et suutsid nii palju välja pigistada.
                            Iga kogu elu tööd teinud inimene vääriks vähemalt 10 aastat rahulikku pensionipõlve.

                            Igatahes kahju, kui noor inimene ei leia muud väljapääsu, kui endalt elu võtta. Lugesin isegi selle Nullpunkt raamatu mõned suved tagasi paari päevaga läbi.
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Äärmiselt karm asi, millele peaks rohkem tähelepanu pöörama. Kuidas, muidugi, on raske küsimus omaette. Aga nii selle raske olukorraga on, et juhtub nii äkitselt, et keegi osanud arvata, sest välimiselt paistis kõik 'okei'.
                              Kurb.
                              Tuleb olla päri, sellele haigusele, sest seda ta just on, tuleb rohkem tähelepanu pöörata kül.
                              Liiga kergekäeliselt käiakse ümber selle terminiga ning kui see kedagi tõesti tabab, siis suhtutakse sellesse pehmelt... stiilis... kül saad hakkama või kül läheb üle... muidugi parim soovitus... mõtle positiivselt
                              Mul eelmises kohas oli assistent, kel iga kuu oli enda arvates kas stress või depressioon... seda arvas ta muidugi ise, sest oli kuskilt naistekast lugenud ja googeldamine olla seda kinnitanud... no tule taevas appi aga noh... in Dr G. Oogle we trust. Muidugi polnud tal miskit häda aga iga reede tabast teda 30min enne tööpäeva lõppu "migreen"... juhuslikult ainult reedeti... õnneks ei pidanud teda kaua taluma.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                                Tuleb olla päri, sellele haigusele, sest seda ta just on, tuleb rohkem tähelepanu pöörata kül.
                                Liiga kergekäeliselt käiakse ümber selle terminiga ning kui see kedagi tõesti tabab, siis suhtutakse sellesse pehmelt... stiilis... kül saad hakkama või kül läheb üle... muidugi parim soovitus... mõtle positiivselt
                                Mul eelmises kohas oli assistent, kel iga kuu oli enda arvates kas stress või depressioon... seda arvas ta muidugi ise, sest oli kuskilt naistekast lugenud ja googeldamine olla seda kinnitanud... no tule taevas appi aga noh... in Dr G. Oogle we trust. Muidugi polnud tal miskit häda aga iga reede tabast teda 30min enne tööpäeva lõppu "migreen"... juhuslikult ainult reedeti... õnneks ei pidanud teda kaua taluma.
                                No mul endal on sama teema, diagnoose pole, aga olen ilmselt bipolaarne ja kohe väga depressiivne (Õnneks alkohol paneb korraks unustama piinad) Sellesmõttes see väidetav enekas paneb mõtlema, sest minu tutvusringkonnas on depressiivsus seotud sellega, et kõik läheb putsi. Margus Karu tundus pealtnäha edukas inimene ja hea eluga. Ehk siis need vaimsed probleemid võivad kimbutada kõiki. Me elame endiselt veel kõvade meeste maailmas ja mehed ei julge rääkida, et neil on vaimseid probleeme. Ja seega on ka need enesetapud aegajalt valusad üllatused lähedastele.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X