320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Puhka rahus, Juhan Peegel...

    Kommentaar


      R.I.P Soome koolitulistamises hukkunud.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        R.I.P kanad

        Kommentaar


          Puhaku rahus kõik Soomes toimunud koolitulistamises hukkunud.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Puhaku rahus Soome tulistamises hukkunud inimesed.
            Kuid puhaku rahus Donda West , Kanye Westi ema.

            Kommentaar


              R.I.P. Lazio fänn.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas erxu Vaata postitust
                Kuid puhaku rahus Donda West , Kanye Westi ema.
                Mis tugevat sidet sa muidu selle prouaga tundsid?

                Ei tahaks olla küüniline, aga see pidev rip'imine on ju tobe.

                Kommentaar


                  r.i.p pekka-eric auvinen

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Mis tugevat sidet sa muidu selle prouaga tundsid?

                    Ei tahaks olla küüniline, aga see pidev rip'imine on ju tobe.
                    Ega ma muidu ei RIPiks , aga nõme .. Kanye Westil pole enam isa ega ema .. ema toetas teda alati ning oli abiks kõvasti mitmetel asjadel ..

                    Kommentaar


                      a, siis on ok

                      Kommentaar


                        Algselt postitas erxu Vaata postitust
                        Ega ma muidu ei RIPiks , aga nõme .. Kanye Westil pole enam isa ega ema .. ema toetas teda alati ning oli abiks kõvasti mitmetel asjadel ..
                        Aga kõik Afganistaani ja Iraagi lapsed. Ja Aafrika näljahädalised?
                        Neid vanemad ei toetanud vöi?

                        Kes see Kanye West on? See, et on pisut kuulus, siis peab nagu rohkem kaasa tundma. Aitäh.

                        Jah, ma tean küll, et mu näide on mönuga välja rebitud ülidsest teemast, aga noh saage üle.

                        Kommentaar


                          ma olen yheksaga üldiselt samal nõul, kuid nüüd küll mitte. selles teemas pole ma küll vist kunagi kirjutanud, kuid üldiselt - miks ei või siis rippida.

                          sinu kanye tähendus "See, et on pisut kuulus, siis peab nagu rohkem kaasa tundma." kehtib tegelikult ükskõik mille või kelle kohta - nt. president Meri, kes oli ka pisut kuulus ja pisut president, kuid sugulane ju vist mitte vms. Või McRae või Park. Või üldse kes.

                          see rip on ikka suht isiklik asi, mida ei saa päris nii hinnata.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Muidugi on isiklik asi ja ega ma ette ei heidagi, rippige kui põhjust on. Aga tundub kaunis võlts kui ripitakse kellegi räpikuninga ema. Nagu ah? Tõesti.

                            Martin Su näited on köik Eestiga seotud ja nende pihta polegi ma niiväga suurt midagi öelnud . On ju teada, et Eesti on konnatiik - kõik tunnevad kõiki. Ja vöibolla siis tunnevadki. Palun.

                            Kommentaar


                              kui see ripp on isiklik asi, siis ei pea ju seda avalikusega jagama

                              Kommentaar


                                Milleks ajalehtedes nekrolooge avaldatakse? Oma leina tahetakse millegipärast kuulutada.
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X