320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Oleks minu teha, siis peaks need fukken puukaitsjad selle ürituse ise kinni ka maksma. Selle, et ühe puu langetamiseks oli vaja miljon politseinikku, autokäru, redeliga päästjaid jne.
    huvitav oli muidugi politsei põhjendus lõpuks, miks punt laiali aeti. lõkketegemine ja telkimine on linnas keelatud. 2 nädalat mõtlesid seda välja. sellepärast neid niipalju vaja läkski, 30 pead on ikkagi 30 pead.
    tegelikult peaks seda vist arutama vandenõude teemas.
    tell your mother, we are hooligans!

    Kommentaar


      Ma ilmselt üks vähestest foorumlastest (tõenäoliselt vana mäger ka), kelle arvates seisti õige asja eest. Eks ta suht koomiliselt välja kukkus ja antud puu jaoks ei omanud suurt tähtsust kuna keegi midagi ringi poleks tegema hakanud, aga ehk tulevikus asju projekteerides arvestatakse selliste asjadega rohkem. Maad on seal küllalt et oleksid nii puu kui tee ära mahtunud.

      Ja tegelikult oleks pidanud seal puu vahetusläheduses elavad inimesed protesteerima. Nüüd üks näotu plats ja niigi lähedal olnud tee tuuakse nüüd veel 15 m majadele lähemale.
      Corner taken quickly...

      Kommentaar


        Algselt postitas ericbana Vaata postitust
        See paju saaga oli selles mõttes tore, et sai taaskord selgemaks, kui palju ajupuudega inimesi ikkagi Eestis elab. Väga paljud jäid šamaanitrummidega ka kaameratesse kenasti.
        See on ainult jäämäe veepealne osa. Õnneks on tänapäeval olemas sotsiaalvõrgustikud. Paadunud psühholoogiahuvilised võivad näiteks tutvuda Juku-Kalle Raidi avalikul facebooki seinal toimuva "diskussiooniga". Ja kujutada ette, kuidas nad viivad läbi edukaid läbirääkimisi kahe "diskussiooni" osapoole vahel. Et kõik ikka rahul oleks.

        Üldiselt, paekaldas on meil palju pragusid, kust igasugu esoteerikud, kristalli-vellod ja pendliendlid jõuavad veel edaspidi välja pugeda.
        Mul on liiv ja sul on savi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
          See on ainult jäämäe veepealne osa. Õnneks on tänapäeval olemas sotsiaalvõrgustikud. Paadunud psühholoogiahuvilised võivad näiteks tutvuda Juku-Kalle Raidi avalikul facebooki seinal toimuva "diskussiooniga". Ja kujutada ette, kuidas nad viivad läbi edukaid läbirääkimisi kahe "diskussiooni" osapoole vahel. Et kõik ikka rahul oleks.

          Üldiselt, paekaldas on meil palju pragusid, kust igasugu esoteerikud, kristalli-vellod ja pendliendlid jõuavad veel edaspidi välja pugeda.
          Ma seal kogemata tegin suu lahti, nüüd on piinlik mis kole. Pmst on seal nüüd jõutud "agamidasinaoledteinudetloodustkaitstatürapea? " faasi. Ja üleüldse on sitahipindus hõissa ja õige ja olgem sallivad ja maha kõik, kes nii ei arva.

          Kommentaar


            Algselt postitas Udupasun Vaata postitust
            Paadunud psühholoogiahuvilised võivad näiteks tutvuda Juku-Kalle Raidi avalikul facebooki seinal toimuva "diskussiooniga".
            Tutvusin. Keegi soovitas neid inimesi loomaaeda. Hipicus Remmelgus
            Facebookis on grupp Eesti Metsa Abiks. Vot seal toodetakse...
            AILTON

            Kommentaar


              Tra. Tund+ lugesin. Nagu kodumaised filmid.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                täna tuli teade et 59-aastasena jäi vähile alla Dave Semenko
                1980.-ndate esimesel poolel oli ta Gretzky, Kurri ja teiste tähtede ihukaitsjaks Edmontonis

                Kommentaar


                  Louis Nicollin. Montpeliere au ja uhkus
                  Messi...The never ending legend!

                  Kommentaar


                    Vladimir Tolokonnikov.

                    "Koera Süda"


                    "Хоттабыч"
                    Messi...The never ending legend!

                    Kommentaar


                      George A. Romero

                      Kommentaar


                        Martin Landau
                        Fino alla fine FORZA JUVE

                        Kommentaar


                          RIP Chester Bennington

                          Kommentaar


                            OMG
                            Iga kord kui tuju sitt, siis panen kohe ka Linkin Parki mängima.... RIP Chester Bennington
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Krt küll Chester , puhka rahus.
                              Mäletan kuidas kunagi sai osatud peaat kõiki laule Hybrid Theory ning Meteora plaatidelt. Good times.

                              Kommentaar


                                Tra küll, Chester.....
                                Aru ma ei saa
                                Puhka rahus siis!
                                Kas enesetapp on väga julge tegu või argpükslik " pohh, mis saab või lähedased tunnevad"?
                                Retooriline küsimus
                                Krdi kurb on
                                INTER ARMA CARITAS

                                Kommentaar

                                Working...
                                X