320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fats Domino, üks R&B ja R&R originaale.
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Aarne Üksküla. Puhka rahus.
      Elu on lühike, pidu on pikk.

      Kommentaar


        Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
        Aarne Üksküla. Puhka rahus.
        See on nüüd küll pahasti,minu täielik lemmiknäitleja Eestist. Puhka rahus!

        Kommentaar


          RIP Radio Mania

          Kommentaar


            Rada 7-st lugesin jah,aga noh eks nad olid väsinud kah või tähendab Pilt oli,rohkem seal ju enam kedagi suurt polnudki....
            Invest In Africa

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              RIP Radio Mania


              Sky Media raadiogrupp käivitab 6. novembril uue rockmuusikajaama Rock FM, mis pakub kuulajale ajatuid rokiklassikuid viimasest kolmest kümnendist.

              Lisaks vanematele lugudele hoiab uus raadio kuulajaid kursis ka värskete väljalasetega, mis rokivaldkonnas avaldatakse.

              Jaama programmijuhi Meelis Tõrva sõnul on elektrooniline muusika roki enamikest popmuusikajaamadest täiesti välja tõrjunud. “Selle suuna varjus kõlab vähem isegi väga tuntud rokipalasid, mida ometi kõik teavad,” tõdes Tõrv. “Rock FM ei karda rokki, ei vanemat ega uuemat, ei käredamat ega pehmemat.”

              Rock FM alustab saateid senise Radio Mania sagedusel 88,8 Tallinnas. Samuti on jaam kuulatav internetis aadressil rockfm.ee

              Lisaks muusikale on Rock FMi eetris uudised, ülevaated spordivõistluste tulemustest ning humoorikad vahepalad, ida edastavad tuntud Eesti koomikud ja näitlejad.


              Ajaloo huvides siia ka copypaste avalikust postitusest:

              Margus Pilt: Detaile keegi ei avaldagi. Selleks, et te aru saaksite, peaks selgitama, et see raadiosagedus 88,8 kuulus ja kuulub endiselt Sky grupile, kes andsid seda teatud raha eest Mania programmiks kasutada. Seega oleksid nad võinud selle kinni panna ja omaga alustada ka viis või kümme aastat tagasi. Tegelikult jäime selle 15 aasta jooksul rahaliselt jänni päris mitmel korral ja nad lasid meil jätkata. Nüüd on aga neil uued tuuled ja kogu Sky grupi kontseptsioon muutumas ja seoses sellega võeti sagedus tagasi, et ise programmi teha. Midagi juriidiliselt valet siin ei ole. Muusikavalik muutub muidugi väga, sest kogu kontseptsioon on Maniast erinev. Ma saan lõpuks hommikul normaalsel ajal ärgata, sest minunimelist hommikuprogrammi ei tule. Enne pole mõtet aga spekuleeridagi sellega, mida nad tegema hakkavad, kui saate esmaspàeval kuulata.

              Kommentaar


                Loodame parimat.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Kurat, üle-eestilise sagedusega rokijaam kuluks ammugi ära. RetroFM on end mu jaoks totaalselt ammendanud.

                  Kommentaar


                    Keegi kuulab aastal 2017 veel raadiot!?

                    Kommentaar


                      Tavaliselt aasta kahel viimasel kuul mitte.
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        Keegi kuulab aastal 2017 veel raadiot!?
                        5-10 minutit autoga tööle ja tagasi. Pikemad distantsid Spotify.
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mazz Vaata postitust
                          Keegi kuulab aastal 2017 veel raadiot!?
                          Mina kuulan. Pooleks podcastidega, aga vahel ka otse hommikuti (eriti nädalavahetustel).
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mazz Vaata postitust
                            Keegi kuulab aastal 2017 veel raadiot!?
                            Autos kuulan, sportimisel kuulan....

                            Kommentaar


                              Martin ütles kunagi, et ma olen vaimselt erakordselt vana inimene, kuna ma kuulan mp3-sid ja vähemalt arvutis kasutan selleks winampi...

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mazz Vaata postitust
                                Keegi kuulab aastal 2017 veel raadiot!?
                                Hommikul kodus kuulan, autos kuulan, tööl kuulan, jooksmas käies kuulan.
                                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X