320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Martin ütles kunagi, et ma olen vaimselt erakordselt vana inimene, kuna ma kuulan mp3-sid ja vähemalt arvutis kasutan selleks winampi...
    Eeldusel, et tegemist ikka klassikalise rohelise-musta skin'iga.
    Algselt postitas Stok
    Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Eeldusel, et tegemist ikka klassikalise rohelise-musta skin'iga.
      Muidugi.
      Lisatud failid

      Kommentaar


        winamp.... pole siiamaani normaalset asendust telefoni leidnud

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Martin ütles kunagi, et ma olen vaimselt erakordselt vana inimene, kuna ma kuulan mp3-sid ja vähemalt arvutis kasutan selleks winampi...
          Ma olen ju alati öelnud, et igas inimeses on midagi head ja peaksimegi just rohkem rõhku panema oma heade külgede samastamisele halbade asemel! #WinampCrew

          Lisatud failid
          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
          sigpic

          Kommentaar


            RIP Squawka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Marduk Vaata postitust
              RIP Radio Mania
              Juhuslikult pandi tööl uus Rock FM peale ja tuli seeria Sabbath, Radiohead, Rollingud ja Alice Cooper. Noh, puine, aga võrreldes Mania totaalsel seaheviga vist isegi edasiminek.

              Kommentaar


                Algselt postitas eika Vaata postitust
                Juhuslikult pandi tööl uus Rock FM peale ja tuli seeria Sabbath, Radiohead, Rollingud ja Alice Cooper. Noh, puine, aga võrreldes Mania totaalsel seaheviga vist isegi edasiminek.
                No pole siis paha. Aga see on alles algus ja see võib vabalt olla selline vabandav, ettevaatlik algus kõige obviusimate klassikutega, et sorri et võtsime mania ära, aga nää siin on Paranooooid! Ja siis varsti läheb solgiks. Või siis mitte, fuck knows.
                ★★★★★★

                Kommentaar


                  Rock FM on sisuliselt RetroFM, kus kuuldavasti peaks iga tund kõlama laul ACDC-lt ja Metallicalt, kuna fonoteegi suurus on umbes 300 laulu. Manial olevat olnud 6000.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mazz Vaata postitust
                    Keegi kuulab aastal 2017 veel raadiot!?
                    Hommikul üles ärgates läheb Sky plus peale, hea süüa teha ka toimetada.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Rock FM on sisuliselt RetroFM, kus kuuldavasti peaks iga tund kõlama laul ACDC-lt ja Metallicalt, kuna fonoteegi suurus on umbes 300 laulu. Manial olevat olnud 6000.
                      Siis pole ju hullu. Skyplusil ja Poweril on fonoteegi rotatsioonis umbestäpselt 26.5 laulu

                      Kommentaar


                        Peale seda kui Dannar Leitmaa R2 hommikuprogrammist ära läks on see jälle kuulatav ja ütleks isegi, et väga hea. Kalmet ja Kamlat FTW.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                          Hommikul üles ärgates läheb Sky plus peale, hea süüa teha ka toimetada.
                          Tegelt?

                          Ma saan aru, et maitseid on erinevaid, aga ma eeldasin, et Kivisaare ülim sittus on universaalselt tuvastatav.

                          Vahel ühe kolleegiga tööle sõites olen sunnitud paarkümmend minutit seda taluma ja see 'mis ma eile tegin, täna ostan, homme räägin' tühi verbaalne terror reibib mu aju nii et kosbibill ka punastaks (lillastaks?). See on nii halb, et see on isegi lihtsalt taustaks mängides ärritav. Internet on kvaliteeti täis, help yourself, mees.

                          Offtopicu pärast vist muretseda ei maksa, aga kui leidub keegi, kes näeb, et uus postitus ja läheb närvi, kui selgub, et keegi ei surnudki, siis sorry vm
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Tegelt?

                            Ma saan aru, et maitseid on erinevaid, aga ma eeldasin, et Kivisaare ülim sittus on universaalselt tuvastatav.

                            Vahel ühe kolleegiga tööle sõites olen sunnitud paarkümmend minutit seda taluma ja see 'mis ma eile tegin, täna ostan, homme räägin' tühi verbaalne terror reibib mu aju nii et kosbibill ka punastaks (lillastaks?). See on nii halb, et see on isegi lihtsalt taustaks mängides ärritav. Internet on kvaliteeti täis, help yourself, mees.

                            Offtopicu pärast vist muretseda ei maksa, aga kui leidub keegi, kes näeb, et uus postitus ja läheb närvi, kui selgub, et keegi ei surnudki, siis sorry vm
                            Eee. Mingi suure Eesti kultuurikontingendi jaoks on Kivisaar üsna jumala staatuses
                            Inter - ausaim klubi Itaalias.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                              Tegelt?

                              Ma saan aru, et maitseid on erinevaid, aga ma eeldasin, et Kivisaare ülim sittus on universaalselt tuvastatav.

                              Vahel ühe kolleegiga tööle sõites olen sunnitud paarkümmend minutit seda taluma ja see 'mis ma eile tegin, täna ostan, homme räägin' tühi verbaalne terror reibib mu aju nii et kosbibill ka punastaks (lillastaks?). See on nii halb, et see on isegi lihtsalt taustaks mängides ärritav. Internet on kvaliteeti täis, help yourself, mees.

                              Offtopicu pärast vist muretseda ei maksa, aga kui leidub keegi, kes näeb, et uus postitus ja läheb närvi, kui selgub, et keegi ei surnudki, siis sorry vm
                              Ja, see sagedus olnud menüüs juba mingi põhikooli algusaegadest saati. Kuldne kolmik Kivisaar, Kelk & Puna alguses, hiljem Märks ja muud tegelinskid. Ainus raadio mille hommikuprogrammi kannatab kuulata, samas podcastidena on kuulamisel paljude teiste raadiote saated.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                                Tegelt?

                                Ma saan aru, et maitseid on erinevaid, aga ma eeldasin, et Kivisaare ülim sittus on universaalselt tuvastatav.
                                Kui kohe aru ei saa, sisi ajaga kasvab välja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X