320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stok
    Kuna ma olen siin varemgi ebasündsalt sõna võtnud, siis nüüd pärast enamvähem edukat poolfinaali ei ole väga häbitunnet ka. Miks igati auväärt keemiaõpetaja Igor Maasik järsku kõikidele nii hingelähedane on? Kas see, mida ta laval etles, on tõesti väärt taganutmist? Näiutseks, kui mõni vokaal-instrumentaalansambli "Push Up" tegelastest peaks kõngema, kas siis ilmub siia meeletu hulk andunud fänne ja mälestajaid?

    Mul päriselt ka ei ole mitte vähimatki Igor Maasiku kui keemiku vastu. Aga kui saaks vahetada Onu Bella Kurt Cobaini vastu...
    Ma ei räägi nüüd nende "kõikide" eest, ainult oma nimel kostan, aga minu jaoks oli Onu Bella ennekõike mitte Onu Bella, vaid nooruspõlves hullu pannud mees, kes väärikamas eas oma tõelised väärtused välja mängis. Igor oli meeletu erudiit ja üdini positiivne ja sõbralik inimene. Hea inimene. Minu jaoks on tema lahkumine ennekõike selletõttu valus.
    Ehkki ma ei saa muidugi salata, et autoga pikka otsa sõites veab alati suu naerule, kui "Koolis on vahva" või "Mu armukeste kari" raadiumist juhtub mänguma.
    Bella on folkloor, fluidum, rahvuskehandi substants segastest aegadest. Nii lihtne see ongi.

    Kommentaar


      Algselt postitas Stok
      Kuna ma olen siin varemgi ebasündsalt sõna võtnud, siis nüüd pärast enamvähem edukat poolfinaali ei ole väga häbitunnet ka. Miks igati auväärt keemiaõpetaja Igor Maasik järsku kõikidele nii hingelähedane on? Kas see, mida ta laval etles, on tõesti väärt taganutmist? Näiutseks, kui mõni vokaal-instrumentaalansambli "Push Up" tegelastest peaks kõngema, kas siis ilmub siia meeletu hulk andunud fänne ja mälestajaid?

      Mul päriselt ka ei ole mitte vähimatki Igor Maasiku kui keemiku vastu. Aga kui saaks vahetada Onu Bella Kurt Cobaini vastu...
      Onu Bella/Igor Maasik oli äärmiselt mitmekülgne ja huvitav inimene. Paljudele on ta lihtsalt meelde jäänud Onu Bellana, kuid tegelikult oli ju kahes raadiojaamas saatejuht, kirjutas raamatuid, oli kodupeedi tegemise entusiast. Lisaks oli hobideks kassid ja naised. Ilmselt oli Igor Maasik ka Eestis kõige pädevam inimene vastama Frank Zappa teemalistele küsimustele.

      Raamatutest olen lugenud "Ma võtsin viina", "Koduperemehe nipiraamat", "Dekameron". Esimest kaht julgen mõnusa meelelahutusena soovitada, seda lugedes kõlab peas Bella hääl. "Ma võtsin viina" raamatust saab päris hea ülevaate autori elu tõusudest ja mõõnadest ning teda mõjutanud läbielamistest.

      Onu Bella oli kordumatu fenomen, mis sobis ideaalselt oma kirjusse ajastusse. Kurb oli kuulda, et veel kuu-poolteist tagasi kui tuli soojamaareisilt, siis tegi plaane suvise raadiosaate osas... Vähk on veider haigus, enne lõplikule allakäigurajale minekut viskab korraks olemise heaks.

      Kommentaar


        Algselt postitas Stok
        Kuna ma olen siin varemgi ebasündsalt sõna võtnud, siis nüüd pärast enamvähem edukat poolfinaali ei ole väga häbitunnet ka. Miks igati auväärt keemiaõpetaja Igor Maasik järsku kõikidele nii hingelähedane on? Kas see, mida ta laval etles, on tõesti väärt taganutmist? Näiutseks, kui mõni vokaal-instrumentaalansambli "Push Up" tegelastest peaks kõngema, kas siis ilmub siia meeletu hulk andunud fänne ja mälestajaid?

        Mul päriselt ka ei ole mitte vähimatki Igor Maasiku kui keemiku vastu. Aga kui saaks vahetada Onu Bella Kurt Cobaini vastu...
        Mälumängumehelt üsna kummaline näide. Peaksid ju teadma, et Push Upi ühe kunagise taidleja surma korral ilmuks siia mälestajaid juba seetõttu, et tegemist endise jalgpalluri ja ekskoondislasega.
        Bella kojta ütlesid eelkirjutajad juba kõik ära. Juurde võiks veel lisada, et Bella lugu ja video "Ma võtsin viina" saavutas vapustava populaarsuse ka seetõttu, et Eestis sel ajal muusikavideosid eriti ei tehtud ja see Bella oma näitas esimesena kultussaade Öö-TV, mis toimus kord aastas ja mida vaatas kogu eesti rahvas.

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Ma tean jah, et Marko Lepik mängis koondises. Vbl Push Up ei olnud nii hea näide siis. Aga olgu, sain teada, et Onu Bellal kui artistil on tõepoolest andunud austajaid, kes suudavad tema kunsti õigesse konteksti panna. Nii nagu on Winny Puhhil ja Tulnuka-filmil fänne.
          Ilmselgelt on minu näol tegemist vananeva friigiga, aga mulle meeldivad nii Winny Puhh kui ka Tulnuka film.

          Kommentaar


            Puhka rahus, Roman Toi.

            Kommentaar


              Mait Riisman
              1980 OM võitja veepallis

              Kommentaar


                R.I.P Tony. Mees kes kinkis lastele Pingu vahvad multikad

                Messi...The never ending legend!

                Kommentaar


                  Puhka rahus, Aílton. Olid väga meeldiv reisikaaslane viimastel soccerneti suvepäevadel.
                  Which ship never docked in Liverpool? - Titanic.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok Vaata postitust
                    Puhka rahus, Aílton. Olid väga meeldiv reisikaaslane viimastel soccerneti suvepäevadel.
                    Mis juhtus?

                    Kommentaar


                      Mäletan mingi aeg ta postitas, et võitleb vähiga.
                      Instagram

                      Twitter

                      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                      telekavaataja.blogabet.com

                      Kommentaar


                        Ikka peab padukarsklane olema see, kes varakult lahkub, samal ajal kui elupõletajad tema mälestuseks pitse tõstavad. Puhka rahus, Mikk.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                          Elu on ikka karm, väga karm #inoperable #braincancer
                          Algselt postitas Aílton Vaata postitust
                          ajukasvajad on ses mõttes jaburad asjad, et vereproov ei näita midagi ja enesetunde järgi saad vb aru alles siis, kui "sõber" pähe ära ei mahu või midagi pressima hakkab. kirjutada oleks paljut, aga vasaku käega ja puuduva tükiga ajust pole see nii lihtne. kasvaja on opereerimatu, aga siirded võeti teisipäev välja. vähemalt valust pääsesin.
                          kaastunne

                          Kommentaar


                            Rip Ailton.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Leslie Snaider

                              Kommentaar


                                Talle peaks matusele pärja ka saatma, eks? Kogu foorumi aktiivsema poole poolt. Oleks keegi Lõuna-Eestis, kes selle viia saaks?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X