320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

R.i.p

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Kuule, kana, kas teeme sopsu ka?
    R.I.P.

    Kommentaar


      #62
      Uskumatu...oli koolivend Nõmmelt,suure osa nooruspõlvest veetis ka Trummis,juba siis oli paras koomik,talent.Väga kahju,tõeline šokkuudis.
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        #63
        R.i.p Dan. kurb
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          #64
          mis siis danil juhtus öösel? süda jäi seisma?

          Kommentaar


            #65
            päeva lõpuks (FHP)

            Kommentaar


              #66
              noh hea et vahemalt une pealtki. aga jama. palju neid normaalseid koomikuid veel alles on
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #67
                rip, kahju kahju.

                Kommentaar


                  #68
                  Täitsa prses...
                  R.I.P. Dan
                  INTER ARMA CARITAS

                  Kommentaar


                    #69
                    see oli küll ootamatu

                    Kommentaar


                      #70
                      Väga kurb... ja nii ootamatu!

                      Kommentaar


                        #71
                        Tal oli väga hea koomik, R.I.P.
                        Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                        Algselt postitas taku*
                        Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                        Kommentaar


                          #72
                          kes postikana mängima hakkab?

                          Kommentaar


                            #73
                            Algselt postitas lennat Vaata postitust
                            Kuule, kana, kas teeme sopsu ka?
                            tundub, et inimesel endal, kes lavakooli ajal vaheaplause sai, oma tegemiste kohta vist erilisi illusioone polnud

                            2004:
                            «Eesti rahva mälu on lühike: ta on midagi telekas näinud ja talle jääb see meelde,» ei heiduta see Dani, et ta nägu on rohkem tuttav kui nimi.

                            Paar aastat tagasi tunnetas ta seda suhtumist Lõuna-Eestis. Mõtles sõbraga kala püüda. Selgus, et järv on eravalduses ja peremees nõudis aru. Haavlite asemel ootas aga tumedate lokkidega Dani ja tema sõpra pikk peolaud, kus üks kohalik ei suutnud vait olla ja karjatas: «Noh, Oja Pets, lase siis üks anekdoot ka!» Dan raputas pead: «Ma ei ole Oja Pets, ma olen Kanguri Guits.» /.../
                            «Minu erialas häbi maksab. Aga vaat siin on ka nii - kui küsid odavat hinda, siis hakatakse nagu kahtlema, et kas oled ikka hea tegija? Mis hea sa oled, kui nii vähe maksad? Aga kui küsid ikka mingi imesumma, ikka nii, et tapper selga, siis pööritatakse silmi, kraabitakse seina, kuid lõpuks pöördutakse ikkagi viisakalt: jah, muidugi, teile maksame alati.» Dan itsitab omaette, kisub suitsu ega tea, müüa end odavalt või kallilt? Kumbki variant ei näi sobivat.
                            /.../
                            «Nii kui ütlen v...t või p...e, rahvas möirgab. Kahju,» ei mõista ta roppusi nautivat publikut.
                            «Mina nutaks või oleks vähemalt vait. Ma ei saa aru, mis kuradi asja rahvale sisse on süstitud, et ta nõuab halba meelelahutust?
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #74
                              onu Dani kohta ütleks ma sedamoodi, et inimlikust vaatepuntist äärmiselt traagiline lugu, aga eesti näitekunst nüüd küll midagi ei kaotanud
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                #75
                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                onu Dani kohta ütleks ma sedamoodi, et inimlikust vaatepuntist äärmiselt traagiline lugu, aga eesti näitekunst nüüd küll midagi ei kaotanud
                                Aga kes nüüd Läbulaulude plaadil anekaid vestma hakkab?
                                Hello! I“m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X