320x50 ülemine bänner
Collapse
Teadaanne
Collapse
No announcement yet.
turniirid 1993.a. poistele
Collapse
X
-
Siis lõpes täna sk 10 premium cup ja turniiri võitis legion.
Lõppjärjestus oli selline:
1.Legion
2.Tammeka
3.Lootos
4.Levadia
5.SK 10
6.Flora
7.Keila
Võibolla oli sk 10 kuues ka ja floora 5 aga ega eriti vahet pole.Meie kohapealt nii et oleks võind ikka medali saada aga kahjuks lõpus floora mängis lootosega viiki ja siis ühe punktiga neljandaks:S
Kommentaar
-
Algselt postitas Tammeka93 Vaata postitustsk10 oskab turniiri korraldada pole midagi öelda
lumiajamata, ajagraafikust 1 aegamaas.
legionis mängisid siis mingid vanemad tüübid
legionist olime üle,kahju et lootosele kaotasime.
aga jamh..
2 koht, pahapaha, oleks selliselt turniirilt essat tahtnud, aga elab üle!
parim väravavaht
Kommentaar
-
Floral oli teine tiim
Legionil oli õnne ja mingid vanemad mängisid
NT. meie ei suutnud lootusele ära lüüa ja nemad mängisid alguses essa mängu legioniga ja võitsid leegionit 2:0Algselt postitas MaekasMa pole kunagi jalgpallitrennis käinud... A mis sellest, virtuaalselt võin ju ikka äss olla
Kommentaar
-
Algselt postitas MaRtin_12 Vaata postitustTammeka läheb aina paremuse poole.
Kommentaar
-
Algselt postitas Tammeka93 Vaata postitustEestikatel mängides polnud sellest Legionist ühtegi mängijat
kolm tükki oli!
aga ei tea kus nad need talad võtsid?
Kommentaar
-
SAALIJALGPALLITURNIIR
IV SK 10 Premium Cup 2006
AJAKAVA
03. detsember 2006.a. P 1993 Lähte spordihall
A alagrupp B alagrupp A 1 X 12 min
KEILA JK FC LEVADIA Ain F 2 X 12 min
SK 10 PREMIUM JK LOOTOS 5 + 1
FC VELLDORIS I FC FLORA TALLINN I 18 + 2
FC FLORA TALLINN II FC VELLDORIS II
JK TAMMEKA JK MERKUUR JUUNIOR
1. 09.00 SK 10 PREMIUM JK TAMMEKA
2. 09.15 JK LOOTOS JK MERKUUR JUUNIOR
3. 09.30 FC VELLDORIS I FC FLORA TALLINN II
4. 09.45 FC FLORA TALLINN I FC VELLDORIS II
5. 10.00 KEILA JK SK 10 PREMIUM
6. 10.15 FC LEVADIA Ain JK LOOTOS
7. 10.30 JK TAMMEKA FC VELLDORIS I
8. 10.45 JK MERKUUR JUUNIOR FC FLORA TALLINN I
9. 11.00 FC VELLDORIS I KEILA JK
10. 11.15 FC FLORA TALLINN I FC LEVADIA Ain
11. 11.30 FC FLORA TALLINN II JK TAMMEKA
12. 11.45 FC VELLDORIS II JK MERKUUR JUUNIOR
13. 12.00 KEILA JK FC FLORA TALLINN II
14. 12.15 FC LEVADIA Ain FC VELLDORIS II
15. 12.30 SK 10 PREMIUM FC VELLDORIS I
16. 12.45 JK LOOTOS FC FLORA TALLINN I
17. 13.00 KEILA JK JK TAMMEKA
18. 13.15 FC LEVADIA Ain JK MERKUUR JUUNIOR
19. 13.30 SK 10 PREMIUM FC FLORA TALLINN II
20. 13.45 JK LOOTOS FC VELLDORIS II
21. 14.00 A5 B5 9-10 k
22. 14.30 AIII BIV 5-8 k
23. 15.00 BIII AIV 5-8 k
24. 15.30 AI BII 1-4 k
25. 16.00 BI AII 1-4 k
26. 16.30 22K 23K 7-8 k
27. 17.00 22V 23V 5-6 k
28. 17.30 24K 25K 3-4 k
29. 18.00 24V 25V F
Kommentaar
-
Algselt postitas Tammeka93 Vaata postitustSAALIJALGPALLITURNIIR
IV SK 10 Premium Cup 2006
AJAKAVA
03. detsember 2006.a. P 1993 Lähte spordihall
A alagrupp B alagrupp A 1 X 12 min
KEILA JK FC LEVADIA Ain F 2 X 12 min
SK 10 PREMIUM JK LOOTOS 5 + 1
FC VELLDORIS I FC FLORA TALLINN I 18 + 2
FC FLORA TALLINN II FC VELLDORIS II
JK TAMMEKA JK MERKUUR JUUNIOR
1. 09.00 SK 10 PREMIUM JK TAMMEKA
2. 09.15 JK LOOTOS JK MERKUUR JUUNIOR
3. 09.30 FC VELLDORIS I FC FLORA TALLINN II
4. 09.45 FC FLORA TALLINN I FC VELLDORIS II
5. 10.00 KEILA JK SK 10 PREMIUM
6. 10.15 FC LEVADIA Ain JK LOOTOS
7. 10.30 JK TAMMEKA FC VELLDORIS I
8. 10.45 JK MERKUUR JUUNIOR FC FLORA TALLINN I
9. 11.00 FC VELLDORIS I KEILA JK
10. 11.15 FC FLORA TALLINN I FC LEVADIA Ain
11. 11.30 FC FLORA TALLINN II JK TAMMEKA
12. 11.45 FC VELLDORIS II JK MERKUUR JUUNIOR
13. 12.00 KEILA JK FC FLORA TALLINN II
14. 12.15 FC LEVADIA Ain FC VELLDORIS II
15. 12.30 SK 10 PREMIUM FC VELLDORIS I
16. 12.45 JK LOOTOS FC FLORA TALLINN I
17. 13.00 KEILA JK JK TAMMEKA
18. 13.15 FC LEVADIA Ain JK MERKUUR JUUNIOR
19. 13.30 SK 10 PREMIUM FC FLORA TALLINN II
20. 13.45 JK LOOTOS FC VELLDORIS II
21. 14.00 A5 B5 9-10 k
22. 14.30 AIII BIV 5-8 k
23. 15.00 BIII AIV 5-8 k
24. 15.30 AI BII 1-4 k
25. 16.00 BI AII 1-4 k
26. 16.30 22K 23K 7-8 k
27. 17.00 22V 23V 5-6 k
28. 17.30 24K 25K 3-4 k
29. 18.00 24V 25V F
Kommentaar
Bottom 300x250
Collapse
Kommentaar