320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

keda toetate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Kui siin niimoodi küsitakse, siis minu eelistused on tuleval suvel samad, mis alati:

    1. Inglismaa - põhimõtteline pooldaja aastast 1982 (kui palju närvikulu on nende peale läinud
    2. Iirimaa - Briti saarte meeskonnad eelkõige.
    3. Belgia - alates MM-ist 1986 minu lemmikuid. Praegust tiimi eriti ei tunne, aga eks näeb.
    4. Taani - taas MM-i 1986 mõju. Seegi kord üllatusvõimelised.

    Kui kõik ülaltoodud välja langevad, hoian tavaliselt pöiat üllatajatele, kes nad ka siis ei ole.
    Aga ka lihtsalt neile, kes kõige kaunimat jalgpalli pakuvad.

    Ühtlasi tervitus kõigile Alicante palmide alt Jalgpall Hispaania televisioonis on midagi
    fantastilist. Tundidepikkused erisaated terve nädalavahetuse - ja ainult oma liigast räägitakse!
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      #17
      1. Poola
      2. LKorea ( ei hakka pikemalt seletama, teistes topicutes rääkinud põhjustest)
      3. Taani
      4. Venemaa

      Ja kindlasti kujuneb veel mõni lemmik...
      keegi kukub siin veel kunagi nii kõrgelt, et nälgib tee peal surnuks....

      Kommentaar


        #18
        Eee, Martin. Mis p6hjused sind siis Inglismaa vastu sunnivad olema. Kui Leeds britte kokku ostab oled kyll r66mus kui vasikas, kes kevadel esimest korda karjamaale saab. On's asi Manchesteri meestes?
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          #19
          Eee, Martin. Mis p6hjused sind siis Inglismaa vastu sunnivad olema. Kui Leeds britte kokku ostab oled kyll r66mus kui vasikas, kes kevadel esimest korda karjamaale saab. On's asi Manchesteri meestes?

          Aaa, ise hoian p8ialt Inglismaale. Ja Iirile ka, sest seal satsis on mehed, kes peale m2ngu end kontaktiv6imetuks joovad. Taani, Rootsi, Belgia, Poola, Sloveenia, Costa Rica, Ecuador, Paraguai on ka sympaatsed.

          Eriti ei istu lavaka poisid - enam-v2hem k6ik l6unamaalased. Siin muidugi v2ike vastuolu eelmise l6igu l6puga.
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            #20
            Võidab muidugi Argentiina,


            pöialt hoian:

            Sloveenia,Rootsi, Ecuador

            Kommentaar


              #21
              ikka inglismaa

              vähemal määral (st juhul, kui nad teevad mulle šokkerit ja langevad kuski välja) ka Prantsusmaa ja Rootsi ning ka Hispaania.
              kahjuks Holland ei kvalifitseerunud
              tulevik ruulib

              Kommentaar


                #22
                Itaalia - alati nr1

                Argentiina, Paraguai - neid toetan ka igal juhul

                autsaiderid+Ispaania - ka normaalsed

                Eriti ootaks positiivset üllatust sloveenia meeskonnalt

                Mamps on tubli, nii päeval laudas kui ka õhtul klubist tulles hilja..

                Kommentaar


                  #23
                  ..alates 82 aasta Hispaania MMst kuni surmani Brasiilia poolt sest keegi ei mängi nii ilusat, improviseerivat ja tehnilist jalkat, ning ausalt öeldes oleks algav MM minu jaoks tühine ja mõttetu olnud kui brassid sinna poleks lõpuks läbi ussim...i jõudnus(enne surma suurim unistus oma lemmikuid staadionil mängimas näha on teostatud Pariisis 98a. MMi avamängus Shotlaste vastu Saint Denisse statal - nii et suitsiidi poleks teinud...vist)
                  Lemmikud Vanalt Mandrilt Hollandlased kahjuks teatavasti finaalturniirile ei jõudnud...aga see koondis pole ka Gulliti-van Basteni, Koemanide, Rijkaardi veelvähem Gruyffi, Neeskens,Kroli aegne sats.
                  Tõele au andes pole ka tänane Brasiilia Zico, Socratese, Juniori; Careca, Muelleri, Rai, Dunga; Bebeto, Romario, Cafu -aegset kokkumängu saavutanud nendest tähtedest mida nende maa toodab aga pool aasta on veel aega niiet usun endiselt....
                  Jansa Väike Tomi aadressilt

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Fazz

                    Maarek:
                    Ma küll ei leidnud sellist teemat. Teema ja vastav küsitlus on selle kohta, kes võidab MMi, mitte kellele elatakse kaasa MMil.
                    See oli minu teada selles eelmises, oran˛i värvi foorumis, mida enam pole. Igal juhul olen ma oma eelistusi juba välja öelnud.
                    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                    Kommentaar


                      #25

                      to Fazz:

                      sorry, ei pand tähelegi
                      võtsin kiiresti maha

                      Kommentaar


                        #26
                        Mina toetan Inglismaad. Alati on meeldinud Inglismaa ja loodan,et see aasta saavad ikka kaugemale alagruppidest,kuigi tugev see alagrupp on. Ja veel lemmikmängijad mängivad ka seal.

                        Hoian pöialt veel Iirimaale!
                        C’mon Man United!!!

                        Kommentaar


                          #27
                          1. Taani
                          2. Iirimaa
                          3. Inglismaa

                          Toredad on ka: Sloveenia, Horvaatia, Rootsi
                          Pole väga viga ka : Paraguail, Argentiinal, Hispaanial
                          Eriliselt ei meeldi: Pransusmaa, USA, Brasiilia
                          memer of Gaskoff fan club

                          Kommentaar


                            #28

                            külastage kindlasti lehekülge

                            http://foorum.soccernet.ee/read.php?TID=599

                            Kommentaar


                              #29
                              Eelkõige Euroopa väiksemad Euroopa riigid:
                              Sloveenia, Iirimaa, Taani.

                              Seejärel Inglismaa,

                              Mitte-Euroopast vast kõige rohkem Argentiina

                              Kommentaar


                                #30
                                1.Inglismaa
                                2.Rootsi

                                Keskimine hinnang: Argentiina, Prntsusmaa, Iirimaa

                                : Hiina, Venemaa, Korea

                                Kommentaar

                                Working...
                                X