320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

keda toetate

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Saksamaa, Argentiina, Portugal.

    Loodame, et tulevad põnevad mängud

    Kommentaar


      #32
      Eelkõige Itaaliat , siis Portugali ning veel Argentiinat
      JK Tallinna Kalev Meistriliigasse!!

      Kommentaar


        #33
        1. olen eelkõige inglaste poolt, aga kardan, et neil tuleb tõsiseid probleeme alagrupist edasipääsemisega...

        2. paraguai - chilverti und co tekitatud umbkaitse (vähemalt mängus FRA vastu) jättis unustamatu mulje eelmiselt mm-lt igal juhul kõige sümpaatsem sats Lõuna-Ameerikast

        3. noh ja siis veel saksamaa...ehk tundub imelik, kui juba inglismaa poolt ka olen, aga nende mängumasin (ehkki vahepeal oi kui katki olnud) ja stiil meeldivad...tümitage nüüd

        4. lõppude lõpuks poleks selle vastu ka midagi, kui konna- või makaronisööjad võidavad.

        ehk siis need olid need mansad, kelle võidu üle oleks täitsa hea meel

        Kommentaar


          #34
          Undertaker ,mis siin tymitada.Väga hea meel on ,et oled meiega.

          Kommentaar


            #35
            Ennekõike ikkagi Inglismaa koondis, kellele hoian pöialt Itaalia MM-ist saadik (olin siis 10 aastane). Teine lemmik on Hispaania, kes valmistas suurt südamevalu eelmisel MM-il kui nii kurvalt kaotati Nigeeriale. Seekord tundub üsnagi võidetav alagrupp

            Samuti on sümpaatsed Taani ja USA meeskond. USA mängis suurepäraselt oma kodusel MM-il, hetkel meenub viik alagrupis Šveitsiga 1:1, kus vist mõlemad väravad löödi karistuslöökidest, USA oma realiseeris Eric Wynalda. Ja kes suudaks unustada punase kitsehabemega kaitsjat Alexy Lalast või patsiga väravavahti Tony Meolat :P
            Jalgpallihaigla patsient #172
            Diagnoos: raskekujuline futboliit

            Kommentaar


              #36
              Orginally posted by Ott

              1.Inglismaa
              2.Rootsi

              Keskimine hinnang: Argentiina, Prntsusmaa, Iirimaa

              : Hiina, Venemaa, Korea
              H, minul on tavalsielt põhjus ka miks ma mõnda võistkonda ei salli...

              nt. koondistest Jugoslaavia - põhjendust teab vist igaüks
              See kiri siin on all

              Kommentaar


                #37
                Orginally posted by yeg

                Orginally posted by Ott

                1.Inglismaa
                2.Rootsi

                Keskimine hinnang: Argentiina, Prntsusmaa, Iirimaa

                : Hiina, Venemaa, Korea
                H, minul on tavalsielt põhjus ka miks ma mõnda võistkonda ei salli...

                nt. koondistest Jugoslaavia - põhjendust teab vist igaüks
                kahjuks ei oska isegi aimata sinu põhjuseid mina ei pea vajalikuks eriti kedagi vihata. kunagi oli muidugi nliit eriti vastik, samuti ei pidanud lugu prantsusmaast. aga nüüd ei vihka kedagi... loodan lihtsalt suvel inglismaa, iirimaa, taani ja belgia õnnestumist. ja kui neil kehvasti läheb siis... siis pole vist muud teha, kui loota, et näeb võimalikult head jalgpalli!
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #38
                  Itaalia ja Portugal
                  Itaalia oli esimene meeskond mida oma silmaga sai staadionilt vaadatud aj nagu nad ütlevad, esimesest ei saa lihtsalt üle ega ümber.
                  Portugal, olen Rui costa ja P Sousa fänn samuti mõnda aega olnud.

                  Kommentaar


                    #39
                    minu sümpaatia kuulub Ecuadorile, Paraguayle ja Uruguayle (kuigi PAR ja URU üheaegne toetamine on vist sama mis nt Derby County ja N********m F***t või Inglismaa ja Shotimaa ...). loodan siiralt, et suurriigid komistavad. Senegal-Prantsusmaa 2:0!!!

                    Kommentaar


                      #40
                      ITAALIA-ITAALIA-ITAALIA
                      Parima kaitsega meeskond maailmas!

                      Kommentaar


                        #41
                        MINA OLEN INGLISMAA-ITAALIA-HISPAANIA JA ARGENTIINA
                        POOLT
                        OSSG

                        Kommentaar


                          #42
                          OWEN: soovitan sul bänni vältimiseks edaspidi CAPS LOCK'i mitte kasutada, kuna see on reeglite rikkumine.
                          Which ship has never docked at Liverpool?
                          The Premiership.

                          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                          Kommentaar


                            #43
                            Ebaorig-lt -
                            Briti saared, Skandinaavia, väikeriigid
                            Ing. väljalangemiseks peab muidugi psühholoogiliselt valmis olema. Nagu friik Simo Frangen Soome TV-s eelmise suurvõistluse ajal ütles: Inglismaa on lemmik, aga sel juhul peab vist mõni mansa "varuks" olema
                            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                            (Seinfeld, The Pitch)

                            Kommentaar


                              #44
                              Vaadates et mis riigid üldse osalevad siis hoian eelkõige pöialt:

                              Inglismaale ja siis edasi Taanile, Sloveeniale kindlasti kohe, Poolat, Iirimaad, Kameruni, Argentiinat ja Belgiat. Horvaatia vastu on sümpaatia kadunud...
                              See kiri siin on all

                              Kommentaar


                                #45
                                Toetan Inglismaad.

                                Seoses sellega on esimene kogemus Itaalia MM 1990. aastal, kui Inglased sakslastele pennaldega kaotasid.

                                1994, kui Inglased kõrvale jäid, olin brasside poolt.

                                1998 olid jällegi inglased tagasi, kuid jällegi tuli pendlakurat vastu.

                                Loodetavasti tasutakse Argentiinale 86. ja 98. aasta eest topelt. Ning shanss selleks avaneb juba alagrupiturniiril.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X