320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti naiste koondised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
    Hakkab koondislasi käperdama? :/

    Pigem ütleb vastastele asju mida sülg suhu toob.
    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Pigem ütleb vastastele asju mida sülg suhu toob.
      No võrreldes mõne treeneriga (nii naiste kui ka meeste meistriliiga võiskonna) on Jüri Saar ikka üsna tagasihoidlik. Ma küll ei ütleks, et ta oleks selline ebameeldiv tegelane, kes ütleb vastastele või omadele asju mida sülg suhu toob. See kui mõnes pingelisemas olukorras tekib arusaamatuks jäävaid olukordi või otsuseid kohtunike poolt on kõikjal ja igal inimesel on oma arvamus, mis ei pruugi alati kattuda teiste arvamusega. Aga seda, et Jüri Saar klubi või koondise mängudel pidevalt ropendaks või ütleks kõike mida sülg suhu toob küll pole. Sa Rein üritad siin kõvasti mustata Jüri millegi pärast. Miks küll?

      Kommentaar


        #18
        Lisaks Reinu pakutud aspektile on Jüri aeg koondise peatreenerina lihtsalt ümber, sest kaua sa ikka seda ühte banaani sööd, kord saab ikka otsa. Kui me tahame areneda, siis oli see ainuõige samm. Kui aga soovime endiselt kohapeal tammuda ja mitte muudatusi tuua, siis palun väga, jätkame nii nagu enne.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas 17 Vaata postitust
          Lisaks Reinu pakutud aspektile on Jüri aeg koondise peatreenerina lihtsalt ümber, sest kaua sa ikka seda ühte banaani sööd, kord saab ikka otsa. Kui me tahame areneda, siis oli see ainuõige samm. Kui aga soovime endiselt kohapeal tammuda ja mitte muudatusi tuua, siis palun väga, jätkame nii nagu enne.
          Sellega olen ma nõus, et loomulikult on vaja värsket verd. Aga ma ei ole sellega teps mitte nõus, mida Rein siin eespool Jüri Saare kohta kirjutas.

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas malle Vaata postitust
            Sellega olen ma nõus, et loomulikult on vaja värsket verd. Aga ma ei ole sellega teps mitte nõus, mida Rein siin eespool Jüri Saare kohta kirjutas.
            Mul on täitsa savi millega sa nõus oled või millega mitte. Ei vaidle vastu, et meistriliigas on meil treenereid kellel on suur suuvärk, Jürka tasemeni ei küündi neist keegi.
            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

            Kommentaar


              #21
              Kui ei küündi, siis ei küündi, tütarlapsega vaidlus on kohatu
              Pavel, ära seikle nüüd!

              Kommentaar

              Working...
              X