320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti naiste koondised

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti naiste koondised

    Siin teemas võiks siis arutada meie naiste koondiste käekäikude üle.

    18.-23. novembril toimub Rumeenias teatavasti EM-valikturniir.
    Kodus peetud kontrollkohtumised Leeduga lõppesid 1:0 võidu ja 0:1 kaotusega ning esimene Riias peetud sõpruskohtumine lõunanaabrite vastu meie naiste kolmeväravalise võiduga.

    #2
    Teine mäng lõppes 3-3.

    Kommentaar


      #3
      2-3 oli ju.... kes ütles, et eesti anistel ei oel fänne... kõvemad soccernetlased elastid mängule kaasa alasti.. kosutuseks viinad kurat... eestil ikka seksikaid pallureid päris palju.. kahju, et mängijad meile vastuteenet ei teinud ja särke maha ei võtnud!!!!


      AVE PAJO ON KÕIGE PAREM JALGPALLUR MAAILMAS!!!!

      Kommentaar


        #4
        On ainult üks Ave Pajo!
        Kui Soccernetil mäng tuleb, siis tuleb Eesti naiskoondis meid fännama.
        Ja nad võtavad ka särgid maha, sest me neile võtsime.

        Kommentaar


          #5
          üks ave pajo, palju väravaid

          Kommentaar


            #6
            Oi poisid-plikad - meeste koondis on väga tiptop vörreldes selle naiste koondisega, mis nüüd kohe Leetu söidab.
            Sats1, tule räägi nüüd nimekirjadest ja objektiivsetest valikutest.

            Täiesti arusaamatu valik on sooritatud.

            Kommentaar


              #7
              Täna Šiauliais alanud Balti riikide ja Fääri saarte miniturniiril naiste jalgpallikoondistele saavutas Eesti avamängus 3:2 võidu Läti üle, kusjuures poolajaks jäi Eesti 0:1 taha.

              Teisel poolajal lõid meie koondise eest väravad Anželika Ahmetšina, Kethy Õunpuu ja Triin Väljataga.

              Eesti järgmine vastane on Fääri saared, kellega mängitakse 4. novembril kell 11:00.

              EESTI - LÄTI
              3 : 2 (0:1)

              Väravad: Anželika Ahmetšina, Kethy Õunpuu ja Triin Väljataga
              Hoiatus: Hannaliis Jaadla

              Eesti: Getter Laar, Monika Vehlmann, Hannaliis Jaadla, Heleri Saar, Inna Zlidnis, Liisa Lilleste (Triin Väljataga), Kaire Palmaru, Margarita Žernosekova, Kethy Õunpuu, Anželika Ahmetšina (Pirjo Peterson), Signy Aarna (Katrin Kaarna).
              299195

              Kommentaar


                #8
                Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                Oi poisid-plikad - meeste koondis on väga tiptop vörreldes selle naiste koondisega, mis nüüd kohe Leetu söidab.
                Sats1, tule räägi nüüd nimekirjadest ja objektiivsetest valikutest.

                Täiesti arusaamatu valik on sooritatud.
                Mismõttes arusaamatu?

                Kommentaar


                  #9
                  Jüri Saar lahkub naiste koondise peatreeneri kohalt

                  Kommentaar


                    #10

                    Ammu oli aeg juba. Saare Jürkal pole koondisele tõesti enam midagi anda.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Ammu oli aeg juba. Saare Jürkal pole koondisele tõesti enam midagi anda.
                      Paistad naiste koondise tegemistega väga kursis olevat. Miks sa nii arvad?

                      Kommentaar


                        #12
                        Ma miskipärast arvan, et Rein ei ole kaugeltki mitte ainus, kes leiab, et Saar end ammendanud on, igati õige samm!

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas malle Vaata postitust
                          Paistad naiste koondise tegemistega väga kursis olevat. Miks sa nii arvad?
                          Ma arvan, et olen näinud piisavalt mänge kus Jürka on treener olnud. Nii koondise omi kui PJK omi. Tihti unustab vennike ära kus ta on ja hakkab käituma nagu 20 purjus aastane jõmm nädalavahetusel "Parlamendis".
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ma arvan, et olen näinud piisavalt mänge kus Jürka on treener olnud. Nii koondise omi kui PJK omi. Tihti unustab vennike ära kus ta on ja hakkab käituma nagu 20 purjus aastane jõmm nädalavahetusel "Parlamendis".
                            Hakkab koondislasi käperdama? :/
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              #15
                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ma arvan, et olen näinud piisavalt mänge kus Jürka on treener olnud. Nii koondise omi kui PJK omi. Tihti unustab vennike ära kus ta on ja hakkab käituma nagu 20 purjus aastane jõmm nädalavahetusel "Parlamendis".
                              koondise ja klubi mängudel purjus 20-aastane jõmm????

                              Kommentaar

                              Working...
                              X