320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Senaatori kuulsusrikkad kihlveod!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Seniga pole mõtet kihla vedada!!!



    Ka mulle võlgneb eelnimetatud kodanik 4 liitrit Jäägrit.Lubas need mulle ära osta 29 novembriksSellest möödas juba 2 nädalat,aga Jäägritest ei haisugi.Alati leiab ta mingi põhjuse,et mitte osta.Ise mees rääkis vahepeal,et tema tunnistajaid ei taha kuna ta on nii aus mees, et mida lubab seda ka teeb.Nagu näha oli see ainult sõnakõlks.

    Igatahes Sen osta mulle Jäägrid ära.Enne ei suhtle sinuga ,kui Jäägrid käes.

    Teistel soovitan ennem sügavalt järgi mõelda kui SENAATORIGA kihla vedama hakkate.Mees annab katteta lubadusi.
    Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

    Kommentaar


      #17
      Arusaamatused Seniga lahenenud!!!


      Alustuseks tahan öelda,et arusaamatused Seniga on lahenenud ja eelpool kirjutatud ei kehti enam.

      Vedasime kihla uuesti Seniga.(west ham ARSENAL)Sen sai West Hami ja viigi,mina sain ARSENALI.Seega tuleb kas 3 või 5 liitrit.
      Ülim naiivsus – naiste mõtlemine, et kui nad sakummi ei anna, jääb meestel viin joomata

      Kommentaar


        #18
        Orginally posted by ROOTSI KUNN

        Kui joomaks läheb siis kutsuge mind ka ,sest olen ikkagi Sen-i kongikaaslane.
        Ja kui joomaks läheb, siis ostke ikka jäätist ka, sest ei või iial teada, millal te kongi satute.(ROOTSI KUNN sa tead mida ma mõtlen)
        jürgen
        Jalgpallihaigla liige NR. 69

        Kommentaar


          #19
          Senaatori kihlveod on tõesti kuulsad ainult et kui ta kaotab ei suvatse ta oma võlga ära maksta.
          Kus mu tonn on Senaator?

          Kommentaar


            #20
            Noo niih
            SEN, luba mul meelde tuletada Su sõnu.
            "Lincoln, sa saad 1l Saaremaad, jäägerit, õlled, pohmelli ja sinu mureks jäävad naised.
            KUS on mu viin, jääger, õlled ja pohmakas-ehk lühidalt kuhu sa täna jäid???
            Jalgpallihaigla liige NR. 69

            Kommentaar


              #21
              Just nagu Parun vonMünchhausen.Ja üks muudkui korrutas nurgas "uskumatu,uskumatu".
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                #22
                Orginally posted by Lincoln

                Noo niih
                SEN, luba mul meelde tuletada Su sõnu.
                "Lincoln, sa saad 1l Saaremaad, jäägerit, õlled, pohmelli ja sinu mureks jäävad naised.
                KUS on mu viin, jääger, õlled ja pohmakas-ehk lühidalt kuhu sa täna jäid???
                Aga kuhu jäid naised
                Kui nüüd ausalt rääkida siis ma olin eile surnud( tänagi veel )

                Kommentaar


                  #23
                  to senmaster

                  helistanud siis Kiima-Meritile, too oleks kohe kohal olnud koos ülejäänud brigaadiga (öäkkk) . Muidugi yeg võiks sulle sellise lükke eest piki molli ka kütta, aga ei pruugi -----> tema tüdruk ju ikkagi, mis sii, et lahutuse sisse andsid:P
                  Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                  Kommentaar


                    #24
                    Orginally posted by Kosk

                    helistanud siis Kiima-Meritile, too oleks kohe kohal olnud koos ülejäänud brigaadiga (öäkkk) . Muidugi yeg võiks sulle sellise lükke eest piki molli ka kütta, aga ei pruugi -----> tema tüdruk ju ikkagi, mis sii, et lahutuse sisse andsid:P
                    kosk, kuidas saab minu olla, kui ma lahtuse andsin?
                    See kiri siin on all

                    Kommentaar


                      #25
                      ootoot mina tahan Kiima-Meritit :P
                      Jalgpallihaigla liige NR. 69

                      Kommentaar


                        #26
                        Orginally posted by yeg

                        Orginally posted by Kosk

                        helistanud siis Kiima-Meritile, too oleks kohe kohal olnud koos ülejäänud brigaadiga (öäkkk) . Muidugi yeg võiks sulle sellise lükke eest piki molli ka kütta, aga ei pruugi -----> tema tüdruk ju ikkagi, mis sii, et lahutuse sisse andsid:P
                        kosk, kuidas saab minu olla, kui ma lahtuse andsin?
                        Südames...... :P
                        Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                        Kommentaar


                          #27
                          Orginally posted by Lincoln

                          ootoot mina tahan Kiima-Meritit :P
                          Räägi sellest yegiga. Mõistliku jutu ja summaga saad ta kindlasti kätte.
                          Piraaja - Lõuna-Ameerika jõgede röövkala karpkalaliste seltsist. Pikkus kuni 35cm. Keha kõrge ja külgedelt lame. Osal piraajadel on rasvauim. Piraajad elavad parves. Nad on väga aplad, harilikult toituvad kaladest. Vere lõhna haistes võivad hulgakesi kallale tungida jõge läbivale haavatud imetajale ja ohustada isegi inimest. Nõelteravate hammastaega rebivad nad ohvri kehast tükke.

                          Kommentaar


                            #28
                            ... kas nüid siis ka Kiima-Merit, lisaks Tiira-Tomile....ehee
                            RummaBastards!

                            Kommentaar

                            Working...
                            X