320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Masturbeerimine ja onaneerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Tüüp sai aru, et naistega on vaid probleem. Pihu-Pille ei peta aga sind kunagi... ja enamuse ajast on ta vait. Suu avab vaid siis kui sina seda tahad ja ka siis ei tule sealt piuksugi, sisse läheb aga piisavalt. Ta ei vingu ka kui talle näkku lõpetad. Oonan sai kõigest aru ja tegutses tarmukalt.
    Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
    Cry welcome to the song.
    And as it lifts you, time to move on.
    We go!

    Kommentaar


      #17
      Self improvement is masturbation. Now self destruction...

      Kommentaar


        #18

        Kommentaar


          #19
          See viimane link oli täitsa sisukas, sest mulle jäi silma, et onanismi nimetatakse ka coitus interruptus'eks. Seda keelt ma küll ei oska, kuid see tähendab millegi katkestamist, eksole?

          Kas siis onaneerimine võiks kehtida juhtudel, kui sa saad aru, et teed midagi rõvedat (nagu Oonan) või kui su vanemad/naine/parim sõber tuppa astub ja sind teolt tabab, mis tingib katkestamise. Lisaks siis kahetuse argument - kui mõistad, et teed midagi valet.

          Masturbatsioon on aga see, kui mingit kahetust pole, kuigi tegu iseenesest ja sõna viitavad enda rüvetamisele. Ehk sihuke paheline tegevus, kuid sul on suht suva.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            #20
            Algselt postitas Martin Vaata postitust
            Masturbatsioon on aga see, kui mingit kahetust pole, kuigi tegu iseenesest ja sõna viitavad enda rüvetamisele. Ehk sihuke paheline tegevus, kuid sul on suht suva.
            Kõlab täpselt nagu taku või estoni moodi.
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Markko Vaata postitust
              Asi võis ka selles olla, et pähe turgatas mõte: "Seks naisega, käe hale vari?"
              Mees teab millest räägib!

              Kommentaar


                #22
                Mida te targutate. Lööge pihku ja olge vait. Onaneerimine, masturbeerimine bla bla bla... Ainus lits kes eal ei väsi, on mu enda parem käsi.
                Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Mida te targutate. Lööge pihku ja olge vait. Onaneerimine, masturbeerimine bla bla bla... Ainus lits kes eal ei väsi, on mu enda parem käsi.
                  jah, isegi kui mina ise väsin, ei vea alt mu käsi

                  Kommentaar


                    #24
                    Kurat sõrmenukid on kanged.

                    Kommentaar


                      #25
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        #26
                        «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                        «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                        Kommentaar


                          #27
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            #28
                            ja nüüd küsimus(palun vastata ausalt)
                            kes teist selle teema lugemisel parasjagu pihku tagus?

                            peale sellele küsimusele vastamist võiks teema ammendatuks lugeda
                            tell your mother, we are hooligans!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                              Kommentaar


                                #30
                                Väga viis värk.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X