320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Masturbeerimine ja onaneerimine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas 10 Lopez Saldana
    kerge panus eneserahuldamiseteemasse.

    kui kellegil on plaadikujul, võib endast märku anda.
    morrissey on faking brilliantne! nägin teda sel suvel Benicassimi muusikafestivalil. niipalju, kui ma neid lugusid siin kuulasin, siis mängis üsna samu lugusid üsna samas järjekorras. sellest on mul üks super-super sita kvaliteediga salvestus mingist hispaania raadiojaamast. vahetekstid, mis on nagu see kirss koogi peal, on kaetud andaluusia murdes mölaga. minu jaoks hindamatu, kuna ma seal käisin, kõrvaltkuulajale ülisitt. aga ma võin seda ikkagi sinuga jagada.
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      #32
      15 aastat tagasi The Smiths' i fännates sai pidudelt nii palju naisi pandud,et pold vajagi ennast rahuldada...Ülikõva nostalgiline esitus on küll
      Kapten Trumm

      Kommentaar


        #33
        Frankie went to Hollywood. Head ööd.
        Supplies!

        Kommentaar


          #34
          olin pärast Leedsi võitu kerges eufoorias, külastasin Delfit ja leidsin Onanaatori eetikakoodeksi, kus muuhulgas leidus ka säärane ligimese huve kaitsev reegel: Participants will keep their area as clean as possible and clean up when finished.

          Täpsemalt infot leiab foorumlasest pervik aga siit, siit, siit, siit, siit, ja sealt kah: http://www.masturbate-a-thon.com/signup.php
          Jack of all trades, Master of nuns

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            minu ärkas siinkohal hoopiski väike jurist. vaadake, kallid sõbrad - kui õnnestuks kuidagi selge vahe sisse teha masturbeerimise ja onaneerimise vahel, siis oleks seda võimalik enda kasuks ära kasutada. näiteks deklareerida valju ja uhkust täis häälega: "Ma pole elus kunagi masturbeerinud!". Ise siis naerda vaiksel pihku .
            see kuld sai just g-enka ja r2 toel toimetatud kogu eesti rahvale. retsept konn.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              #36
              Algselt postitas terroriBanaan Vaata postitust
              olin pärast Leedsi võitu kerges eufoorias, külastasin Delfit ja leidsin Onanaatori eetikakoodeksi, kus muuhulgas leidus ka säärane ligimese huve kaitsev reegel: Participants will keep their area as clean as possible and clean up when finished.

              Täpsemalt infot leiab foorumlasest pervik aga siit, siit, siit, siit, siit, ja sealt kah: http://www.masturbate-a-thon.com/signup.php
              lol lol lol extra irw

              Kommentaar


                #37
                Päevitajate ees onaneerinud mees sai kopsaka rahatrahvi

                Kommentaar


                  #38
                  Jäin isale vahele onamisega ei tea mis juhtub õhtul loodan et netti ära ei võeta .

                  Kommentaar


                    #39
                    Bad luck

                    Kommentaar


                      #40
                      Algselt postitas jakobson3 Vaata postitust
                      Jäin isale vahele onamisega ei tea mis juhtub õhtul loodan et netti ära ei võeta .
                      silmakirjalik isa sul
                      Little things worry little minds.

                      Carlo Ancelotti, 2009

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas jakobson3 Vaata postitust
                        Jäin isale vahele onamisega ei tea mis juhtub õhtul loodan et netti ära ei võeta .
                        Aga sa küsi isalt, et kas tema sinuvanuselt ei onanud. Ja kui vastab, et ei, siis kutsu teda valetajaks ning asi mutt.

                        Kommentaar


                          #42
                          no mu isa ikka suht karm aga loodan et rohkem vahele ei jää onan ikka edasi

                          Kommentaar


                            #43
                            Algselt postitas jakobson3 Vaata postitust
                            no mu isa ikka suht karm aga loodan et rohkem vahele ei jää onan ikka edasi
                            Kui jääd, siis 'yooxed' ära ta eest?

                            Kommentaar


                              #44
                              Algselt postitas jakobson3 Vaata postitust
                              no mu isa ikka suht karm aga loodan et rohkem vahele ei jää onan ikka edasi
                              That's the attitude!
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                #45
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X