320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Eesti koondise mängijate hindamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eesti koondise mängijate hindamine

    Esmalt vabandused, et tülitan jne.

    Tahaksin juhtida tähelepanu asjaolu asjaolule, et kui antud rubriigi algusaegadel Soccerneti tiim vähemalt üritas (kas siis või vähem või rohkem operatiivselt) Eesti koondise mängude järgselt lisada pallurite esitustele ka omapoolsed kommentaarid (sageli idiootselt subjektiivselt või lihtsalt mängujärgset emotsioonist lähtuvalt), siis nüüd laiutab antud kohal tühjus.

    Tingitud arvatavasti, nagu ikka, tööjõu- ja ajapuudusest. Ei välista ka, et rubriigi koomale tõmbamine on taotluslik. Ei ole kindlasti õige inimene moraali lugema, ent mäletan, et teatud perioodil aitas just see Soccerneti ülevaated viia samale tasemele (räägin hetkel puhtalt informatiivsusest ja keskendumisest olulisele, seejuures suure tähega). Ehk siis teisisõnu rubriigi otstarbekus satub kerge kahtluse alla. Mõningane interaktiivne element on muidugi säilinud (ala "hinnake nüüd kõik ja siis vaatame, palju keskmine tuli"), aga kummaline, et portaali bossid ei pretendeerigi arvamusliidri staatusele (kusjuures vähimagi irooniata - tegelikult võiks).

    Samas on muidugi võimalik, et portaalipoolsed kommentaarid ja arvulised hinnangud on kusagil olemas ja ma olen liiga rumal, et need üles leida. Sel juhul vabandused.

    #2
    Miks miljonimängus ei tasu publiku käest nõu küsida kui oled oma mõtteid juba avaldanud? Sest sinu mõtted mõjutavad inimesi. Sama asi on ju ka siin. Kui Neemelo arvamuses on sõnad lahja, koba, algaja jne, siis inimesed ka ENAMASTI hindavad nii. Igal inimesel peaks ikka oma arvamus olema ja ta peaks selle juurde jääma. Pealegi me saame lisaks hindamisele ka ise kommentaare lisada ja lugeda. Minu meelest on see piisav küll.

    Kommentaar

    Working...
    X