320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    tublid, õnnitlen (Y)
    Parem georg otsas kui Paul keres.

    Kommentaar


      Ilus töö

      Kommentaar


        Olen yxkõik kellega nõus kihla vedama, et uuel hooajal võideldaxe kindlasti kõrgemate kohtade kui 6 eest.
        Ma ka ei kahtle, et Tammeka on tänavu varasemast tugevam aga isegi selge arenguhüppe korral pole kuuendast kohast kerge ettepoole saada kui just eelmise hooaja esiviisikust keegi selgelt nõrgemaks ei jää.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
          Ma ka ei kahtle, et Tammeka on tänavu varasemast tugevam aga isegi selge arenguhüppe korral pole kuuendast kohast kerge ettepoole saada kui just eelmise hooaja esiviisikust keegi selgelt nõrgemaks ei jää.
          Ilmselt ei saagi see lihtne olema, aga nad saavad hakkama!

          Kommentaar


            Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
            Ilmselt ei saagi see lihtne olema, aga nad saavad hakkama!
            kihlvedu kellegiga`?

            Kommentaar


              Väga sümpaatne mäng Tammeka poolt, õnnitlused!
              Aga kuidas ikkagi lastakse transil enda mansasse tartu kasvandikke meelitada? Georgi Ivanov oli ju päris terav pliiats. Marko, aja küüned taha!
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Tammeka poisid näitasid sel turniiril väga ilusat ja agressiivset mängu. Võit igati teenitud. Palju õnne!
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas in-the-stone Vaata postitust
                  kihlvedu kellegiga`?
                  ex ikka Transiga...irw

                  Kommentaar


                    a nuh mingid õlled võix ju ikka mängu panna

                    Kommentaar


                      Usun, et järgmise aasta üks "must lammas" on just Tammeka. Arvestades eelmise hooaja südikaid mänge, siis algaval hooajal peaks kõigil "tippklubidel" tõsiselt raske nende vastu olema. Aastalõputurniiril nähtu kinnitas, et Tartus tehakse tööd ja töö on viljakas. Ootan huviga kevadet.

                      HEAD UUT AASTAT KÕIGILE!
                      Leisi JK
                      JK Saarepiiga

                      Kommentaar


                        lammas?
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Lamba Ants!
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Lõpuks ometi on Tammeka ärimeeste orjusest vabastatud... nüüd võib loota, et ka Tartus tõuseb pallimängimine mööda maad auväärsemale kohale!

                            Kommentaar


                              Oskab keegi mulle seletada, miks nii hirmsasti väravavahti tahetakse klubisse tuua? Mait Toomi näol tegemist ju väga hea väravavahiga, kui soov väljast mängijaid tuua, siis võiks ju väljakumängijatesse investeerida.

                              Kommentaar


                                Ma oletan, et mitte ei taheta vaid topitakse saksa partnerite poolt. Kohalikud saavad Göörmanisse testima lennata ja Tammeka siis võtab vastutasuks mingeid jääke pingile kellest võibolla veel midagi tuleb.
                                Hello! I´m mentaly ill.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X