320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
    Kas jalgpallur Reinkort on korvpallur Reinkorti poeg?
    Jah, on küll. Sellest kirjutas palju aastaid tagasi ka "Jalka".

    Kommentaar


      Flora oli nii meeleheitel, et fair play vaimus ei andnud palli tagasi. On ikka klounid Väga vinge tulemus. Pechter ikka näitab, et Toomi ei kannata võrreldagi temaga.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Tahaks uskuda, et see fair play eksimus oli keskendumise puudumine antud olukorras. Igatahes Tulevik eile, Tammeka täna, kui asjad samamoodi jätkuvad, siis võib tulla väga huvitav hooaeg.
        reisisell.ee

        Kommentaar


          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
          Kas jalgpallur Reinkort on korvpallur Reinkorti poeg?
          Lisaks veel Frank Liivak, kes on samuti kossumehe Jaanus Liivaku poeg. Tartu korvpallurid on andnud jalgpallile vähemalt kaks head jalgpallurit. Siiani meeles kuidas Liivakud ja Reinkortid Tallinna Kalevi Kuusmaadele ja Kullamäedele puhtalt tahtega finaalis ära tegid. Legendid mõlemad!
          On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
          I don’t care what you think of me!
          Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

          Kommentaar


            Premium liiga teise vooru Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka vahelise 0:0 viigimängu lisaminutitel tekkis pingeline o lukord, mille peaosalisteks olid kodumeeskonna poolelt Konstantin Vassiljev ning külaliste leerist Mihkel Järviste.


            Järvistele võiks nüüd pikema keelu määrata. Floralt muidugi täiesti häbiväärne käitumine.

            Kommentaar


              Järviste oma suure suuga muidugi tegi olukorra aina hullemaks, küll aga saan tema frustratsioonist aru. Tahaks Vasja endapoolset kommentaari ka saada, et miks ta siuke vänt oli lõpus ning fair playd ei järginud.

              Kommentaar


                Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                https://soccernet.ee/artikkel/mis-to...jaari-lopetada

                Järvistele võiks nüüd pikema keelu määrata. Floralt muidugi täiesti häbiväärne käitumine.
                Nõus, Flora käitumine oli ebasportlik, aga Järviste ähvardus täiesti vastuvõetamatu.

                Kommentaar


                  Selliseid tüüpi lauseid nagu järviste ütles, öeldakse põhimõtteliselt gas mängus ja see on reealsus. Ei ütle seda ainult läbi siniste prillide vaadates, vaid see on lihtsalt karm reaalsus eesti liigas, mida nüüd tänu tühjadele tribüünile kuuleb ka televaataja. See, mis lausetega pilluvad levadia ja legioni mehed mängijaid ja kohtunike, on veel kordades hullem tänasest insidendist.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                    https://soccernet.ee/artikkel/mis-to...jaari-lopetada

                    Järvistele võiks nüüd pikema keelu määrata. Floralt muidugi täiesti häbiväärne käitumine.
                    Kusjuures mina ei annaks keeldu. Ma läheks lappesse juba siis, kui selline asi juhtuks kuskil Rahvaliiga B reamängu 10. minutil ja vastase väljakupoolel. Kui vastane ütleks, et ta ei anna palli tagasi, siis üsna kindlalt läheksin närvi, saadaks ta perse ja sõidaks talle jalga. Kuigi olen platsil üldiselt väga tšill. On asju, kus ei ülbitseta. Kui selline asi juhtub Meistriliiga mängu 90ndal minutil, oma kasti lähistel, su meeskonnakaaslane läheb joone taha ja tiim jääb vähemusse ning vastane ülbelt ütleb "ma ei anna sulle palli tagasi". Ma ei tea, minu meelest üsna loomulik reaktsioon.

                    Teisalt usun, et olen muidugi üks väheseid, kes seda leiab ja küllap ta mängukeelu ka saab.

                    Kommentaar


                      Ei saa aru, mille eest seda keeldu nõutakse. See oleks päris arusaamatu pretsedent, siis võiks pärast igat mängu keeldu nõudma hakata kellegile. Vassiljevist poleks küll sellist käitumist oodanud.
                      Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                      Kommentaar


                        Kui Järviste saab mängukeelu oma emotsionaalsuse tõttu, okei, võib-olla liigse ka natukene, siis ootaks see hooaeg vähemalt 10-20 keeldu mängijatelt, vastasel korral elame riik riigis. Kittod ja Seredad pääsesid alati ja keegi ei köhinud ka ja oldi ikka tunduvalt ebastabiilisemad ikka üle mängu, kui see Järviste kaasus hetkel. Ja nüüd kui hakata meenutama, mis mees oli Risto Kägo ja mis ilusad sõnad tulid sealt pidevalt..

                        Vassiljevi kaasust muidugi ei peagi mainima üldse, suhteliselt dick move ikka.

                        Kommentaar


                          Jah, aga kah Tammeka fännina - Järviste oleks oluliselt parem mängumees, kui ta suudaks sellistes olukordades rahulikumaks jääda. Tal on selliseid kanakitkumisi ikkagi päris palju juba noore ea kohta.

                          Kommentaar


                            Olen nõus, et kostjalt poleks sellist asja oodanud. Järviste noor kukk ja selliseid tõesti igas satsis, aga niimoodi täielikult elementaarset fair playd rikkuda ja veel tryhardida rünnata on suhteliselt piinlik. Hea, et Pechter selle ürituse ära võttis, vastasel juhul oleks florakad julmalt maatasa tehtud pärast mängu, ka kommentaatorid suures hämmingus.

                            Mis seal ikka, vast ei kordu. Muidu ju mõlemad üldiselt sümpaatsed satsid.

                            Kommentaar


                              Ma selle "keelu nõudmisega" tegin enda arust nalja muidugi. Mu arust inimlikult mõistetava liigse emotsionaalsuse karistamine on ebaproportsionaalne, aga üldjuhul distsiplinaarorganid tahavad sellistel puhkudel sõna sekka öelda. Nii ebaeetilise käitumise peale lõpuhetkedel oleks ma ise väljakul ilmselt täiesti segamini läinud, ja oleks sealt veel värav ning tähistamine tulnud, siis oleks esimene soov ilmselt küll vastasele haiget teha, mida mingis maailmas saab ka ehk inimlikult mõistetavaks pidada, aga tegu tuleks kindlasti hiljem karistada. Sõna aga mitte.

                              Kostja ega keegi teine Florast ei peagi uskuma, et endisel florakal Aloel midagi tõsist lahti on/oli. Sellised on lihtsalt kirjutamata aumeeste reeglid, et pall antakse tagasi. Ja kui keegi taktikalistel põhjustel hakkab lolli mängima, siis see ongi sellega kaasnev risk, mistõttu järgnevad olukorrad tuleb mängida ühe mehega vähemuses.

                              Kommentaar


                                Mis Flora enda viies sektor, gate 9, või kuues peenar ise arvab sellest lükkest? Jõle vaikseks on Flora poolehoidjad järsult jäänud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X