320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kumb variant on tõenäolisem: Tammeka langeb välja või mängib medalitele?
    Langeb välja. Täpselt senikaua, kuni keegi suure rahapataka lauale ei löö.

    Ma ei saa sealsest poliitikast aru. Kui nad jätkavad oma kasvandikega mängimist ja märkimisväärseid täiendusi aasta-aastalt sisse ei too, pole ju lootustki tiitli peale mängima hakata. Oma väljaütlemistega mängivad lihtsalt klouni. Aga on selge, et nad saavad ise ka aru, et need väljaütlemised on tagantjärele olnud debiilsed.



    Lihtsalt mõned näited, miks Tammeka on naljaklubi (oma väljaütlemiste valguses):

    - Mille poolest on Uljanov või Veelma (kes on minu silmis ülehaibitud, aga see selleks, ja kes muideks meenutab mulle jubedalt Rasmus Tautsi) parem kui Hadji Drame? Drame on mõlemast parem. Ja ta ei ole isegi Paide tugevaimas XI-s põhimängija. Igal Eesti mõistes tippklubil kuluks vaid 1-2 telefonikõne, et tuua endale kümme 20-aastast välismaalast testimisele, kes on Uljanovi ja Veelma tasemel või peajagu neist üle.

    - Koskor ei ole ründaja, kes viiks meeskonna tiitlile. Ma võin puusalt tulistada ja öelda, et ta ei ole ülemäära intelligentne inimene. Lihtsalt tema mängus tehtavate otsuste põhjal. Prove me wrong.

    - Kahe eelmise punkti peale... Kes neil siis väravaid lööma peaks?

    - Kui Pechter saab vigastada, on Kiidjärv väravas. Kui Dudarev saab vigastada, on Tammik, Anderson ja Toomsalu kaitseliinis. Kui Teniste saab vigastada, on Läänelaid äärekaitses (sest Kapperit on vaja ründesse, kui väravaid tahetakse lõpuks lööma hakata). Kui Aloe saab vigastada, pannakse ilmselt mingi Veelma äärekaitsesse?

    - Duubel on hetkel ju täiesti kohutav. Ma lihtsalt ei näe, kuidas sealt "oma kasvandikke" ülespoole edutatakse. Nagu viimases Paide mängus, kui 0:2 seisul toodi Mätase (ründaja) asemel debütant Uggeri (kui õigesti mäletan, siis kaitsvama suunitlusega poolkaitsja) sisse? Kindlasti mindi selle plaaniga viimase 15 minutiga viiki välja võitlema.

    - Mitte ükski mängija, va Teniste, ei kuuluks meistrivõistkonda.

    - Ja sada teist punkti.



    Kui nad oma parimatele noortele mingisugust ahvatlevat väljundit ei paku, lähevad nad kõik minema. Kes see noor ikka tahab pendeldada 5.-8. koha vahel, kui pealinnast hea pakkumine tehtaks? Duublist pole kedagi tarka juurde tuua ja mõne aasta pärast võib Tammeka leida end tõesti väljalangemistsoonist.

    Naljakas tõsiasi. Kui Tammeka peaks kunagi päriselt "tiitli peale heitlema" hakkama ja läbi selle "parimatele noortele ahvatlevat väljundit" pakkuma, siis need "parimad noored", kellega 5.-8. koha vahel pendeldatakse, oleksid kõik Tammekas hoopis pingipoisid ja ei läheks neist keegi kuskile. Leiaksid end duublist ja Esiliigast, kui selleks ajaks juba Esiliiga B-sse langetud pole. Nokk kinni, saba lahti.

    Kommentaar


      Tammekal on niipalju võimalusi olnud tõusta Tartu ja vbl. ka kogu Lõuna-Eesti jalgpalli vedavaks klubiks. Kuna seda pole siiani tehtus on minu ainuke lootus, et selle koha hõivab Tartu Kalev!

      Kommentaar


        Kui Tammeka tahab ikkagi tõsiseltvõetav klubi olla, siis kui täna ning max Narva mängus tulemust ei tehta, siis tuleks Koppelile hakata head teed soovima.

        Kommentaar


          Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
          Kui Tammeka tahab ikkagi tõsiseltvõetav klubi olla, siis kui täna ning max Narva mängus tulemust ei tehta, siis tuleks Koppelile hakata head teed soovima.
          Koppeli minemalöömine oleks pidanud toimuma juba kaks hooaega tagasi. Aga hekel on see täiesti mõttetu kuna ei muudaks meeskonas mitte midagi. Pealegi kust hetkel leida uus peatreener, kes asjast midagi tegelikult jagaks? Vaevalt, et Arbeiter viitsiks siia sitast saia tegema tulla. Klubi põhiprobleem on ikkagi edapädev juhtkond ja omanikering. ( Ma saan aru, et omanikud ja juhtkond on teglikult ühed ja samad tegelased? Parandage mind kui ma eksin.)
          Hello! I´m mentaly ill.

          Kommentaar


            Sellest pole ka nagu ammu möödas, kui Tammekal oli varemgi kahtlased omanikud, enne, kui klubist jalga lasid.

            Kommentaar


              Ma arvan, et siin Koppelit küll kuskile saatma ei pea. Kutid väljakul on töesti veits uisapäisa ja sisu ei näita, mis neil sees on aga usun et hooaja löpuks on relegatsioon välistatud.

              Kommentaar


                Lahkus klubist. Eemaloleku tähtaeg teadmata.
                Igor Dudarev


                Fantasys on selline tekst. Teab keegi midagi?
                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                Kommentaar


                  Mait Toom reunited.
                  Instagram

                  Twitter

                  Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                  telekavaataja.blogabet.com

                  Kommentaar


                    Toomi taasliitumine on hea uudis, sest senimaani oligi Tammekas ainult üks Eesti liiga mõistes tasemel väravavaht ja see oligi Pechter. Nüüd aga hoopis küsimus, et kui juba Toomi masti mees toodi, kas siis on hoopis Pechter sammu edasi tegemas? Loodetavasti mitte Florasse 5ndaks väravahiks, seal nagunii kõik ühte masti mehed. Igonen suts eespool muidugi teistest. Või kui Pechter ei lahku, kas siis Toom on valmis olema isegi Tammekas nr2? Muidugi Pechteri tase viimasel ajal ei ole päris sinna küündinud nagu ta oli enne vigastust. Samas väga loodan, et kaitsesse tuuakse ikka mehi juurde ja ka vahetusmehi. Kindlasti esiliigades on mehi, kes oleks nõus istuma pingil ja lootma oma võimalustele, see pull peab ära lõppema, et viime poolkaitsjaid kaitsesse, kui mehi puudu.
                    llllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

                    Kommentaar


                      Kas seda seitsme päeva reeglit enam ei ole, et kui mängija vahetab liigasiselt klubi ei tohi 7 päeva mängida? Tammeka teatas Toomi liitumisest eile. Võimalik, et oli muidugi varem registreeritud, seda ma ei tea.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                        Kas seda seitsme päeva reeglit enam ei ole, et kui mängija vahetab liigasiselt klubi ei tohi 7 päeva mängida? Tammeka teatas Toomi liitumisest eile. Võimalik, et oli muidugi varem registreeritud, seda ma ei tea.
                        Toom regati 2. juulil, seega kõik korras.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                          Kas seda seitsme päeva reeglit enam ei ole, et kui mängija vahetab liigasiselt klubi ei tohi 7 päeva mängida? Tammeka teatas Toomi liitumisest eile. Võimalik, et oli muidugi varem registreeritud, seda ma ei tea.
                          Oluline pole millal registreeritakse, vaid oluline on millal üleminek allkirjastati.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas EldurKull Vaata postitust
                            Oluline pole millal registreeritakse, vaid oluline on millal üleminek allkirjastati.
                            ikka registreerimine otsustas siiski

                            Kommentaar


                              Korra kvartalis võib vist siin foorumis ka (tasulist) kohaliku vuti tükki jagada, sest üsna jabur kaasus.

                              Kes on Eesti meistriliiga ajaloo kalleim ost? Suure tõenäosusega Tammeka duublis pallinud Silvio Philips, sest Horvaatia kolmanda liiga sats nõudis Tammekalt ulmelist summat, tartlaste pankroti vältimiseks tagus asja kinni Eesti jalgpalliliit.

                              Suure tõenäosusega on Eesti jalgpalliklubide ajaloo kalleim ost Silvio Philips, kellega Tammeka sõlmis profilepingu 2013. aastal. Kuigi noormees pallis peamiselt duubelvõistkonnas, soovis Horvaatia kolmanda liiga sats eestlastelt kuuekohalise summa kasvatajaraha. Uue juriidilise keha alla kolinud tartlased polnud nõus seda tasuma, klubi vaidlustas otsuse nii rahvusvahelises jalgpalliliidus kui spordikohtus, kuid seitse aastat kestnud saagas jäi õigus horvaatidele.

                              Kommentaar


                                Avalike allikate järgi oli 2013a kõnealuse ostutehingu ülemineku summaks 140 th. Järgmisel aastal lahkus mängija vaba-agendina. Hea diil tõepoolest.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X