320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Kuidas mängupilt üldiselt oli? Kas peale kiiret 2-0 tõmbas Leva tagasi ja ei viitsitud enam nalja teha või pakkus lastekool kõvat vastupanu?
    Kedagi esile ka tõsta saaks lastekooli poolt?

    Kommentaar


      Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
      Kuidas mängupilt üldiselt oli? Kas peale kiiret 2-0 tõmbas Leva tagasi ja ei viitsitud enam nalja teha või pakkus lastekool kõvat vastupanu?
      Kedagi esile ka tõsta saaks lastekooli poolt?
      Väga raske vastata sinu küsimusele, osaliselt on muidugi lihtne, et ei pea suruma enam nii palju, kuid samas korjas Levadia kaarte päris suure hooga, et niisama midagi ei antud. Üldiselt muidugi rumal sellises seisus kaarte võtta.

      Tammekal sisuliselt mingeid väga häid variante polnud ja see teeb kõige enam muret, sest sisuliselt võib sinna vastate liini taha ju ruumi tekkida, kuid Andres Operi kiirusega selli pole võtta.

      Kuid rügasid tublisiti ja mingit käegalöömist polnud, mis ongi kõige olulisem.

      Võrreldes konkurentidega, siis liidrite vastu on seni päris normaalselt pääsetud. Kuid muu on nagu on, hiljem alustanud ja hõredam koosseis.

      Laabus paistis silma, kuid see on loogiline. Teine selline oleks selgelt Kiidron, kui ta mängima hakkaks. Kuid tavaline värk on ikka see, et kust leida kedagi ründesse, kes seal särama hakkaks.

      Aga ütleks, et suudavad tabeli tagumise poolega mürada küll.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Miks see Kiidron siis ei mängi?
        Invest In Africa

        Kommentaar


          Esimesel poolajal oli Levadia ikka hea, lõid võimalusi ja Tartu ei suutnud ikka kuidagi mängus sees olla. Rätteli kaks väravat, tema latt ja veel Husseiny latt, et Leval oli võimalusi küllaga. Aga juba esimese poolaja lõpus oli minu arust näha, et lasti jalg sirgu, kas oodati poolajavilet või ma ei tea mida, aga teisel poolajal jätkati nagu esimese lõpus.

          Leva oli teisel poolajal ikka väga mannetu minu arust, loodi paar sellist poolikut võimalust, ainus hea šanss oli Ivanovi pealöök, mille Tammeka kaitsja värava eest minema lõi. Aga muidu olid nad nagu olid, Tammeka oli teisel poolajal isegi päris tubli, kuigi ega nemadki midagi suurepärast ei loonud.

          Mulle jäi Tiirik silma negatiivses mõttes, see kuidas ta ühe väga hea vasturünnaku ajal palli oksaga maha võttis... tal oli aega ja ruumi, et see pall rahulikult omaks võtta ja edasi tormata. Pluss veel paar lohakusviga tema poolt.

          Ma nõustun Martiniga, et tagumise poolega võivad tõesti mürada, isegi arvan, et nad on neist paremad ja näiteks seitsmes-kaheksas koht on isegi täitsa mõistlik, kus nad hooaja lõpus olla võiksid.
          Last edited by Memento; 23.03.14, 13:49. Põhjus: Tiirik, mitte Kiirdron :(

          Kommentaar


            Levadia vs. Tammeka 2-0
            Match report: http://www.rumodispo.com/match-reports/
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
              Kuidas mängupilt üldiselt oli? Kas peale kiiret 2-0 tõmbas Leva tagasi ja ei viitsitud enam nalja teha või pakkus lastekool kõvat vastupanu?
              Kedagi esile ka tõsta saaks lastekooli poolt?
              Jane lubas sulle selleks hooajaks joogipoisi kohta, et siin nüüd kibestunult tatti pritsid?

              Kommentaar


                Algselt postitas tomm Vaata postitust
                Jane lubas sulle selleks hooajaks joogipoisi kohta, et siin nüüd kibestunult tatti pritsid?
                Kallis, tomm! Hetkel olen poole kohaga Jane isiklik massöör!

                Kommentaar


                  Zigmaister, saan kohati pettumusest ja pahameelest aru, mis puudutab Tartu jalgpalli, kuid usun, et praegune variant on vähemalt jätkusuutlik ning on palju suurem tõenäosus, et lähiaastatel võib Tartu jalgpallist rääkida positiivses võtmes, kui oleks olnud Afsharidega jätkates.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Zigmaister Vaata postitust
                    Kallis, tomm! Hetkel olen poole kohaga Jane isiklik massöör!
                    Mis küll Babak sellest arvab?
                    FC Flora

                    Kommentaar


                      Ilm oli väga ilus, Tartu toetajad väga häälekad ja mäng väga väravarohke.

                      Tartu jalgpalliklubi Tammeka alistas Tallinnas sealse Kalevi 6:1, teenides jalgpalli meistriliigas tänavu esimesed punktid.
                      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                      Kommentaar


                        Mis on üldse Tammeka suurima skooriliseim võit Meistriliigas? Ja palju neil on viie või rohkema väravalisi võite üldse olnud?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Felipe Vaata postitust
                          Mis on üldse Tammeka suurima skooriliseim võit Meistriliigas? Ja palju neil on viie või rohkema väravalisi võite üldse olnud?
                          Tark Eesti jalgpall 2014 ütleb, et suurimad võidud on 9:0 vs Dünamo (2005) ja 9:0 vs Ajax (2011).

                          Kommentaar


                            Jalgpalliklubi ja tema statistika on minevik, tegu on siiski uue klubiga.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kesa Vaata postitust
                              Jalgpalliklubi ja tema statistika on minevik, tegu on siiski uue klubiga.
                              Ma siiski nii kategooriline ei oleks, sisuliselt on tegu ikka sama meeskonnaga ja ei alustaks kõike nullist, samas mina muidugi sellist statistikat üldsegi ei pea.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas urmar Vaata postitust
                                Ma siiski nii kategooriline ei oleks, sisuliselt on tegu ikka sama meeskonnaga ja ei alustaks kõike nullist, samas mina muidugi sellist statistikat üldsegi ei pea.
                                Meeskond võib sisuliselt sama olla aga klubi on uus, mis siis, et logo, värvid ja identiteet on kaaperdatud.
                                Pole kuulnud, et Jalgpallikool end Jalgpalliklubi õigusjärglaseks oleks kuulutanud ja Jalgpalliklubi kohustused kasvõi osaliselt (nt. palga võlg Uwe Erkenbrecherile) enda kanda võtnud.

                                Kui alustatakse puhtalt lehelt, siis alaku ka statistika puhtalt lehelt.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X