320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cabron Vaata postitust
    no muidugi, kui trenni ei tee, siis tulevad krambid. Selliste memmekate pärast polegi vaja palli tagasi anda. Vassiljev is da best!
    Martinson, sina või?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Algselt postitas nonoh Vaata postitust
      Mul on hea meel, et Tammeka on seal, kus ta on - sest ta on seal ilma susserdamata. Ja nagu sa ise ka kindlasti aru saad, kui ma ütlen susserdama ja Flora, käib ka sinu alateadvuselt läbi valus jõnks, sest neid kuradima susserdamisi on Flora klubi ajalugu nii paksult täis, et kõik susserdamised ei tule esimese hooga meelegi!

      Sinu jaoks võib-olla see pole oluline - ja see selgitab, kuidas sa saad olla flora fänn - aga mõnele meist läheb korda ausameelsus.

      (ja sulle kah mõtteainet - koondisesse buustitud tegelasi täis flora ei suutnud koduväljakul Tammekale mitte ühtainustki väravat lüüa. Ambitsioonitu pasaga meeskonnale, isegi alatuid trikke kasutades. Ma ei tea, mulle tundub, et ma vist kordan ennast, aga see on küll hetk, kus vaikselt nurgas häbeneda.)
      Esmalt vabandan oma keelekasutuse ja emotsiooni pealt lendu lastud sõnade eest.

      Küll aga jään oma arvamuse juurde, et sooviks Tammekalt veel rohkem ambitsoonikust näha. Et ei lepitaks enam viigi punktiga vaid minnakse püüdma kolme. Tartu vutt võiks olla kõrgemal ja tiitli peale konkureerida.
      FC Flora

      Kommentaar


        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
        Martinson, sina või?
        Allan või mingi muu?

        Kommentaar


          Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
          Esmalt vabandan oma keelekasutuse ja emotsiooni pealt lendu lastud sõnade eest.

          Küll aga jään oma arvamuse juurde, et sooviks Tammekalt veel rohkem ambitsoonikust näha. Et ei lepitaks enam viigi punktiga vaid minnakse püüdma kolme. Tartu vutt võiks olla kõrgemal ja tiitli peale konkureerida.
          Ma arvan, et Tammekalt on praegu puudu üks räigelt pädev ründaja, kes lööks ära sagedamini, kui seda teeb Koskor.

          Kommentaar


            Koskor vist on peale Indoneesia üsna vilets olnud?
            "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
            These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

            Kommentaar


              Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
              Koskor vist on peale Indoneesia üsna vilets olnud?
              Mul on tema mängust jäänud mulje, et ta nagu ei taha mängida ja rohkem nagu sunnitud sinna väljakule. Ma millegipärast arvan, et sealt võib tulla järgmine suht ,,ootamatu'' lõpetamine.

              Kommentaar


                Nagu paljud varakult lõpetanud mehed on öelnud: " kui välismaale ei saa, siis kaob mõte ja mott ära." Näiteks võiks tuua Reinumäe, Marmori, eks neid ole veel. Koskoriga võib olla sama.
                "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
                These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

                Kommentaar


                  Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                  Nagu paljud varakult lõpetanud mehed on öelnud: " kui välismaale ei saa, siis kaob mõte ja mott ära." Näiteks võiks tuua Reinumäe, Marmori, eks neid ole veel. Koskoriga võib olla sama.
                  Eks mängumehi ole erinevaid. Mõni müttab terve karjääri Eesti liigas ja mitte pahasti. Borissov, Kallimullin, Kitto, Gruznov kui näidetena välja tuua. Koskorit ei maksa veel maha kanda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Drogba Vaata postitust
                    Borissov, Kallimullin, Kitto, Gruznov kui näidetena välja tuua. Koskorit ei maksa veel maha kanda.
                    Need nimed ei ole mitte ühestki otsast võrreldavad. Kultuuriline, sotsiaalne ja ajaline taust täiesti kardinaarselt erinevad.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
                      Nagu paljud varakult lõpetanud mehed on öelnud: " kui välismaale ei saa, siis kaob mõte ja mott ära." Näiteks võiks tuua Reinumäe, Marmori, eks neid ole veel. Koskoriga võib olla sama.
                      Koskor oli mingil hetkel Eesti liigas staar, keda seostati edukalt väravate löömisega. Samuti oli ta ka koondise vaateväljas ning tegi lausa debüüdigi. Kindlasti võib eeldada, et tol hetkel oli motivatsioon kõrge ning usk tugevamasse liigasse saada olemas. Kuid siis saabus reality-check ning Indoneesias ja Islandil tuli korralik tagasilöök, millest ta paistab, et ei olegi taastunud. Ehk ma pakuks ka, et probleem on motivatsiooni puudumises. Plus ei paista, et Eestis top 4 tunneks huvi tema vastu. Ja rahaliselt ei ole väga raske leida tööd, kus makstakse rohkem kui Eestis jalgpallurile. Ma ise pakun ka, et lähiajal saavad madalamad liigad ühe korraliku mängumehe juurde.
                      "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                      Kommentaar


                        Eestis võib jalgpallur ära elada, aga rikkaksei saa ja reserve ei kogu. Seega on jalgpalluri karjääri huvides mõistlik käia välismaal, ajada papp kokku ja siis võib ka kodumaal muretult pelada. Siin tuleb mõelda sellele, et kui 40selt lõpetad karjääri, tuleb omandada kutseoskus jms ning minna muule tööle üle. Kergem on seda teha nooremas eas. Kui jalgpallurite palgad tõuseksid Harjumaa keskmiseks, oleks meie liiga mõistes andekate hoidmine lihtsam. Teine võimalus on siduda jalgpallur klubitööga juba karjääri ajal. Näiteks noortetreener vm asjaajaja amet aitaks hoida jalgpalli juures. Selliseid näiteid peaks meil ka olema.

                        Kommentaar


                          Me ei saa mingist välislepingust rääkida enne, kui ikka tipuründaja ei suuda ühe puutega omaks palli võtta, see oli tal enne kummituse reise ja on ka hetkel probleem. Kuigi vast Koskori puhul kehtib sama sündroom mis Rääbise puhul - ülim tahtmine olla jalgpallur.

                          Kommentaar


                            3p oli ju juba käes, aga..

                            Kommentaar


                              Pole otseselt Tammeka, kuid on Tartu kohta: https://sport.ohtuleht.ee/1004507/ko...vad-jalkamehed (tasuline muidu)
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Väljakul ilmselt probleemi pole, aga Tammeka-Kalju mängus linnapoolse värava all on ETV kaamerast suht raske vahet teha päikese tõttu, kumba meeskonna mängijaga tegemist on. Kõik paistavad mustad.
                                reisisell.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X