320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ehk siis Koser vägistagu pm iseennast?
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Nagu ütlesid juba klassikud: Mina sidusin mind kinni,mina mind!
      Invest In Africa

      Kommentaar


        Hei, sõbrad! Sepa Jalgpallikeskus on leidnud 35 päeva jooksul mõnegi hea toetaja pea igast Eesti nurgast. Suur aitäh, mehed ja naised! Kuna kampaania on lõpusirge alguses, on abi ja sõna levitamine jõulukuul veel eriti oluline.

        Et ka ingliskeelne maailm saaks oma ruutmeetri ja osa 10.7.2016 toimuvast EM-finaali ühisvaatamisest/avafestivalist, on Sepa Jalgpallikeskuse sait koos toetusvõimalustega tänasest ka ingliskeelne: http://www.jalgpallikeskus.ee/en ja:



        Teeme teoks ühe suure unistuse - et edaspidi oleks lihtsam juba järgmisi suuri unistusi kus iganes Eestis ellu viia

        Kommentaar


          Väga meeleolukas video, vinge!

          Aga olge hea, lugege inglisekeelsel leheküljel Kiidroni testimonial uuesti üle, sinna pisut eesti keelt väga valesse kohta sisse jäänud.

          Kommentaar


            Tegin ka lugu Sepast inglise keeles OneNilUp.com'is

            Kommentaar


              Algselt postitas Stok
              Kuna ma portaali jälgida ei jõua, siis sain alles täna tean, et Martin Hurt on Tammekast lahkunud.

              http://soccernet.ee/tammeka-jai-tipurundajata
              Hurdal pole see kahjuks esimene aasta, mis segab töö- ja eraelu. Kahjuks klubi kas ei taha või ei saa oma palgale võtta teda.
              Hurt on muidu väga sümpaatne mängumees, annab endast alati kõik. Loodetavasti suvel siiski taasliitub.
              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

              Kommentaar


                Tammeka mängu peaks lähemalt kommenteerima minu lemmikkasutaja siit foorumist: 2mSööt3mMööda
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Tammeka mängu peaks lähemalt kommenteerima minu lemmikkasutaja siit foorumist: 2mSööt3mMööda
                  Pean sulle kahjuks pettumuse valmistama, kallis Martin.
                  Magasin oma südamelähedase Transi mängu maha Luis Suareze tõttu, kelle raamatut ma lugema jäin. Aga mine vaata väravad üle, oli paar päris head purakat seal
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 2mSööt3mMööda Vaata postitust
                    Pean sulle kahjuks pettumuse valmistama, kallis Martin.
                    Magasin oma südamelähedase Transi mängu maha Luis Suareze tõttu, kelle raamatut ma lugema jäin. Aga mine vaata väravad üle, oli paar päris head purakat seal
                    Viide oli rohkem Tammeka söödutäpsusele läbi mängu
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Premium Liiga juhendi punkt 48.4:

                      Kõik joogid peavad olema välja valatud plastikust või papist topsidesse. Klaas- või plekktaaras ning plastikpudelites jookide müük on rangelt keelatud.

                      Algselt postitas Stok
                      Kas see piirang, et õllepurki ei tohi huligaanile kätte anda, vaid peab pindise õlle valama kahte pooleliitrisesse plasttopsikusse, on EJL ettekirjutus või Tammeka poolne initsiatiiv? Heauskne kodanik wordprez oli päris naljakas oma topsi-praeleibade, kahe terve ja ühe pooliku õlletopsiga. Ostad 2 õlut ja jätad sellise ökoloogilise varbajälje.

                      Igatahes teen ettepaneku, et mängu korraldajad, kui te seda loete, äkki arutate läbi, miks ei või õllepurki anda kliendi kätte? Kui see on kellegi arvates viskerelv, siis viskamiseks võib kasutada palju tõhusamat kraami, mida saab mängule kaasa tuua taskutes või seljakotis, sest ega keegi meid ju mängu eel läbi ei kompa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        sest ega keegi meid ju mängu eel läbi ei kompa.
                        Ära kutsu häda kaela. Mul tekib pigem küsimus, miks neid pindiseid üldse müüakse? Kindlasti leidub ka tavamõõdus joogipoolist.
                        BVB - Vaprus

                        Kommentaar


                          Wordprez ei olnud lihtsalt kaval. Oleks pidanud ülejäägi leti juures kohe sisse tõmbama selmet mitme topsiga jännata.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zelee Vaata postitust
                            Wordprez ei olnud lihtsalt kaval. Oleks pidanud ülejäägi leti juures kohe sisse tõmbama selmet mitme topsiga jännata.
                            Esimene kord nii läkski. Baaridaam oli vist kogenum, instrueeris pealt vähemaks rüüpama. Teisel käigul läks küll teisiti, aga õnneks oli mul Fat Spanish Waiter kaasas, seega kätest puudu ei tulnud

                            Mäng oli vahva, tulemus ka. Kahju, et Suurpere lollaka punase sai, aga punkt on fakin punkt.
                            Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                            Kommentaar


                              No Tammekal tundub kord majas ses suhtes olevat siis. Infoneti mängudel võid viina ka pudelist juua, kedagi ei koti

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                Infoneti mängudel võid viina ka pudelist juua, kedagi ei koti
                                tundub nagu väärt kandidaatklubi fännamiseks
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X