320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
    Kuna klubi ja meistriliiga viimasel ajal veidi kaugeks jäänud, siis pole väga kursis. Kuid kuhu Slash siis läks?
    Leping läbi ja vaatab ringi
    Inter - ausaim klubi Itaalias.

    Kommentaar


      Mul on sama küsimus Preimani kohta. Otsib ka endale mõnda klubi, kus rohkem peale saada?

      Kommentaar


        Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
        Eks Aivar Rehemaal oli ka potentsiaali kõvasti, aga kunagi polnud tema päev, juhuslikult.
        Ilmselt proovisid ise ka sporti teha, aga midagi jäi puudu. Rehemaa sportlaskarjääri lõpp oli küllalt karikatuurne, küll aga tuleb tõe huvides öelda, et ta tuli juunioride maailmameistriks ja MM-il seitsmendaks.
        Seega saavutas ta rohkem kui 99% sportlastest.

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Kuna klubi ja meistriliiga viimasel ajal veidi kaugeks jäänud, siis pole väga kursis. Kuid kuhu Slash siis läks?
          Nagu tellitud
          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

          Kommentaar


            Algselt postitas nonoh Vaata postitust
            Mul on sama küsimus Preimani kohta. Otsib ka endale mõnda klubi, kus rohkem peale saada?
            Jätkab Nõmme Unitedis

            Kommentaar


              Kuskil sots. meedia avarustes sattusin 2009. aasta vormi peale.

              Instagram

              Twitter

              Eesti Lokomotiv Moskva fännid

              telekavaataja.blogabet.com

              Kommentaar


                Kes on pildil?

                Kommentaar


                  Keskel küll Jõgi pole.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Vaskpoolne on Paapsi kui ma ei eksi?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                      Keskel küll Jõgi pole.
                      Martin Haljak. Võin eksida, udused mälupildid, olin tol ajal juba Tartust ammu läinud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                        Martin Haljak. Võin eksida, udused mälupildid, olin tol ajal juba Tartust ammu läinud.
                        Ma tol ajal ei jälginud Tammekat nii pingsalt veel, kuid mullegi tundub, et see Haljak.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Huvitav kas Tammekal plaanis Liverpooli teha? Minu arust keskkaitse ikka eriti hõre hetkel. Toomsalu talendikas, Dudarev okei, Anderson tihti vigastatud, noortega ainult ei ole ka okei mängida...

                          Kommentaar


                            No peaasi, et noored Itaaliassse ei lähe. Nii et näidake mune ja mängige noortega. Koppel haibib igal pool, kui head noored Tammekas on. Ongi aeg uued noored peale lasta. Lets go!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas seepolnudlahe Vaata postitust
                              No peaasi, et noored Itaaliassse ei lähe. Nii et näidake mune ja mängige noortega. Koppel haibib igal pool, kui head noored Tammekas on. Ongi aeg uued noored peale lasta. Lets go!
                              Liiga kaua on olnud seda juttu, et nüüd tuleb Tammeka ja teeb. Ma olen oodanud seda päeva ammu, et Tartu suudaks ennast reaalselt kaardile mängida ja näidata siinsetele pealinna klubidele perset. On olnud sähvatusi jep, kuid jätkusuutlikku arengut ma ei ole suutnud Tammekas jätkuvalt näha. Jutud omadest poistest on muidugi kena ja tore, aga reaalsuses meie spordimaastikul see asi lihtsalt ei toimi. Kui me võtame täiesti talupojaloogika ette ja mõtleme, et eesti suuruselt teine linn ei ole suutnud circa 15 aasta jooksul ennast isegi medalile mängida, siis kuskil peab olema mingi aga sees, miks see nii on. Ma kindlasti usun, et Tartus tehakse head tööd noortega, aga see jutustamine peab ükskord ära lõppema, sest noh, vabandused saavad juba otsa.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Sambaz Vaata postitust
                                Liiga kaua on olnud seda juttu, et nüüd tuleb Tammeka ja teeb. Ma olen oodanud seda päeva ammu, et Tartu suudaks ennast reaalselt kaardile mängida ja näidata siinsetele pealinna klubidele perset. On olnud sähvatusi jep, kuid jätkusuutlikku arengut ma ei ole suutnud Tammekas jätkuvalt näha. Jutud omadest poistest on muidugi kena ja tore, aga reaalsuses meie spordimaastikul see asi lihtsalt ei toimi. Kui me võtame täiesti talupojaloogika ette ja mõtleme, et eesti suuruselt teine linn ei ole suutnud circa 15 aasta jooksul ennast isegi medalile mängida, siis kuskil peab olema mingi aga sees, miks see nii on. Ma kindlasti usun, et Tartus tehakse head tööd noortega, aga see jutustamine peab ükskord ära lõppema, sest noh, vabandused saavad juba otsa.
                                Reaalsus on lihtsalt selline, et rahalised vahendid on nii palju väiksemad võrreldes nelja tippklubiga. Rikast omaniku pole ja vsjoo.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X