320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kolmandat hooaega Tartu JK Tammeka ambitsioonikat meeskonda juhendav Kaido Koppel võib oma 31 eluaastaga olla Premium liiga noorim peatreener, kuid

    Kommentaar


      Igor Dudarev on hea täiendus.
      Instagram

      Twitter

      Eesti Lokomotiv Moskva fännid

      telekavaataja.blogabet.com

      Kommentaar


        Kuhu Tammeka Ultras jäi?
        "I like an aggressive team, I want to see a team that is strong, committed and quick on the break.
        These are things which Atletico fans have always liked, it helps them identify with and love this shirt."

        Kommentaar


          Algselt postitas atleticomadrid Vaata postitust
          Kuhu Tammeka Ultras jäi?
          Teisel poolajal paar venda saabusid kohale ja hakkasid laulma ja trumme mängima.

          Kommentaar


            Peale tänast mängu olen väga mures Tammeka ründetegevuse pärast. Tristan koskoril oli 4 100%-list võimalust, millest ühe lõi ära ja tähistas väravat nagu oleks MM võitnud. Vähe piinlik, kas pole? Tuleviku vastu läks õnneks, aga tallinna tugevate vastu sellise lahendamisprotsendiga ei jõua kuhugi. Üleüldiselt tundus rünne kuidagi väga kuiv olevat, meeldis küll sten reinkorti ette võtmine,kuid täiesti nähtamatuks jäi Preiman. Kaitse mänguga olin pigem rahul, Dudarev on täiesti hindamatu täiendus Tammeka mõistes-kindel,kogenud ja tark kaitsja. No hooaja esimene mäng, elame ja näeme, mis saab-

            Kommentaar


              Algselt postitas Tammetõru Vaata postitust
              Peale tänast mängu olen väga mures Tammeka ründetegevuse pärast. Tristan koskoril oli 4 100%-list võimalust, millest ühe lõi ära ja tähistas väravat nagu oleks MM võitnud. Vähe piinlik, kas pole? Tuleviku vastu läks õnneks, aga tallinna tugevate vastu sellise lahendamisprotsendiga ei jõua kuhugi. Üleüldiselt tundus rünne kuidagi väga kuiv olevat, meeldis küll sten reinkorti ette võtmine,kuid täiesti nähtamatuks jäi Preiman. Kaitse mänguga olin pigem rahul, Dudarev on täiesti hindamatu täiendus Tammeka mõistes-kindel,kogenud ja tark kaitsja. No hooaja esimene mäng, elame ja näeme, mis saab-
              Koskor näitas ilmekalt jah, miks on kiirelt mindud ja veel kiiremini tagasi tuldud.

              Kommentaar


                Intervjuu Kevin Aloega:

                Vahel on vaja astuda samm tagasi, et sealt siis uue hooga kaks sammu edasi liikuda, leiab endine FC Flora ja praegune Tartu Tammeka vasakkaitsja Kevin Aloe. Eesti meistri ridadest lahkumine ei tähenda, et ambitsioonid oleksid kadunud.

                Kommentaar


                  Paju on kogu aeg rahulikult Tartus toimetanud ja nüüd rääkis, miks pole sealt ära kippunud ning milleks võiks varsti Tammeka suuteline olla.
                  Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                  Algselt postitas taku*
                  Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                  Kommentaar


                    Tammeka fännid valisid all-time XI.

                    Instagram

                    Twitter

                    Eesti Lokomotiv Moskva fännid

                    telekavaataja.blogabet.com

                    Kommentaar


                      Veelma asemel Paur ja Pechteri asemel Toom, siis võib juba medalitele mängida.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Discball Vaata postitust
                        Veelma asemel Paur ja Pechteri asemel Toom, siis võib juba medalitele mängida.
                        Subjektiivne arvamus? Pechter on minu meelest küll Toomist parem olnud. Samas ma ei mäleta, mis positsioonile oli Paur pandud. Vist oli paremal valikus. Siin hääletuses oli nimelt iga positsiooni kohta üks mängija ehk mängijad ei kordunud enam. Nt Hurt oli ründajana valikus, kuigi minu meelest tema parimad aastad olid kaitses. Vähemalt mäletan nii.
                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Kaltenhauser on ainus väärt leegionär Tammekas olnud, kelle tõrjed hoolimata lühikesest perioodist aitasid Tammekal mudast välja tulla.

                          Kommentaar


                            Pato!
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Tingimuseks oli, et vähemalt ühe täishooaja klubis mänginud.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kas jalgpallur Reinkort on korvpallur Reinkorti poeg?
                                Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                                Kommentaar

                                Working...
                                X