Lehekülg 2, kokku 314 EsimeneEsimene 1234561252102 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 21 kuni 40, kokku 6269

Teema: JK Tammeka

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tartu puhul pole identideetikaotust karta. Tartu korvpalliklubi on aastate jooksul kandnud erinevaid nimesid, kuid identiteeti pole kaotanud. Tähtis on see, et klubi oleks oma. See identideedi mure on teil seal päälinnas, sest näiteks TVMK-l pole vaatamata samale nimele mingit identideeti. Isegi Flora ja Levadia pole niiöelda "omad meeskonnad". Rocki meistritiitli puhul sõitsid terve Tartu linna taksojuhid klubi lipukestega ringi, autod tuututasid, bussides ja tänavatel toimus arutelu võidu üle. Sama juhtuks ka siis kui Tartu klubi võidaks tiitli jalgpallis. Tallinnas võite sellest vaid und näha!
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Bradolf Pitler Kasutaja Mõnuagent 007 avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2004

Algupärane

Fc Tartu Maag/Tammeka United We Are Strong JAlgpalliklubi oleks veel nummim olnud

Professionaal Kasutaja bomb avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Algupärane

Noh, see on küll nõme uudis. Olen koguaeg seisukohal olnud, et Tartu jalgpalli areng toimus läbi konkurentsi. Alates ajast kui Merkuuri ja Tammekal oli siht Meistriliiga kuni tänapäevani. Ise olin ka algusest peale ühinemise vastu aga korrutan Tammeka fännidele, et Tammeka oli see kes tahtis ühinemist mitte Maag (seda sain enda üllatuseks ka teada Tartu Postimehes). See näitab, et midag oli Tammekas mäda kui nemad seda "ühinemist" nii väga soovisid. Sest see ei ole loomulik Tammeka seisukoht on alati olnud, et me sööme Merkuuri nii kui nii tulevikus välja ning saame Tartus peremeheks. Kuid nüüd järsku nähes, et väljasöömisest ei tule asja mingitel põhjustel, sooviti ühinemist. Miks ??????????????????????

Üks asi on ühinemine teine asi on lahutus, on selge et üks koht läheb esiliigasse duubliks. Ning kui toimuks klubide lahutus nagu Torpeedo jagunes Torpeedoks ja Torpeedo/Ziliks ( Praegune nimi on Fc Moskva). Milline võistkond alustaks siis esiliigas. vot.

Professionaal Kasutaja Matis avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2004

Algupärane

Jah ühinesid! Pole midagi teha. Ratnikov lubab medalikonkurentsi. Ainult kui nad hooaja keskel ei avasta, et nad on tabeli keskel ja hakkab jälle klubi laiali lammutamine nagu paar hooaega tagasi meeskonnas nimega Merkuur juhtus. See oleks küll pauk Tartu jalgpallile. Loodan küll et seda ei juhtu. Aga klubil võiks küll olla mõni parem nimi. Mitte see nimevärd Maag Tammeka. Katsu sa seda nime jalkamatšil öelda. Täitsa skisofreeniline olukord. Pigem siis Tartu JK või näiteks Tartu "Ugandi".
    Tammeka on jumal ja mina olen jumala prohvet maa peal!

Senior Member Kasutaja Raimo avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2002

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Tartu puhul pole identideetikaotust karta. Tartu korvpalliklubi on aastate jooksul kandnud erinevaid nimesid, kuid identiteeti pole kaotanud. Tähtis on see, et klubi oleks oma. See identideedi mure on teil seal päälinnas, sest näiteks TVMK-l pole vaatamata samale nimele mingit identideeti. Isegi Flora ja Levadia pole niiöelda "omad meeskonnad". Rocki meistritiitli puhul sõitsid terve Tartu linna taksojuhid klubi lipukestega ringi, autod tuututasid, bussides ja tänavatel toimus arutelu võidu üle. Sama juhtuks ka siis kui Tartu klubi võidaks tiitli jalgpallis. Tallinnas võite sellest vaid und näha!
    Mehed: jalgpalli ei hakatud mängima sellel ajal, mil te seda vaatama hakkasite. TVMK klubi on tegutsenud juba 1951. aastast ja see, et paljud veteranid ei käi staadionil, ei tähenda nagu TVMK-l poleks oma toetajaskonda ja idenditeeti, mis tegelikult ületab Tartu oma kordades. See ei tähenda vaid autodega linna peal pasundamist.
    Kopli liinide hirm

pagulane Kasutaja lorenzo avatar
    Liitus foorumiga
    Dec 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Matis Vaata postitust
    Aga klubil võiks küll olla mõni parem nimi. Mitte see nimevärd Maag Tammeka. Katsu sa seda nime jalkamatšil öelda. Täitsa skisofreeniline olukord. Pigem siis Tartu JK või näiteks Tartu "Ugandi".
    aga endised Maagi fannid voiks edasi skandeerida- Maag! Maag! ja endised Tammeka fannid- Tammeka! Tammeka!

Meeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Mar 2002

Algupärane

Minu arvamus-miks toimus ühendamine:
    1.osa mängijaid lahkus.Maag-noorte töö nõrk,oma mängijaid asendamiseks pole.vajalik korralik rahaline investeering et areneda edasi.Tammeka-noorte tulek, praegu klubile samm tagasi arengus,Ratnikovi aastane töö nullitud.
    2.Tartu tingimustes (spordibaaside puudus) -üks meeskond hooajaks valmistada paremeni,kui kaks(isegi rahalises aspektis).
    3.Sisemised pinged Tammeka klubis peale juhtkonna vahetus kaovad,osa juhatuse liikmeid võib lahkuda.
    4.Linna abi ühele meeskonnale võib olla on parem kui kahele.
    Negatiivne minu jaoks:mis saab noorte tööst
    Flora süüsteemi kasu(jäi klubi ML-sportlik
    põhimõtte kaotatud)
    kaob linna sisemine konkurents
    mis saab teiste klubide toetustest
    linna poolt

I`d rather walk alone! Kasutaja Neevitser avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

Rahu!

See on parim mis sai juhtuda.
    Seda ei saa võtta kui üksteise puudujääkide lappimist, see saab olema sümbioos.
    Minu poolehoid polnud otseselt suunatud mitte JK Tammekale üldises mõttes, vaid sõpradest mängijatele, kellest mõned siis TVMK-sse siirdusid. Ma olen eelkõige nende toetaja, mitte mõne konkreetse klubi, nii et raske juhus rsk.
    MU FCUK

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Sep 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Matis Vaata postitust
    Jah ühinesid! Pole midagi teha. Ratnikov lubab medalikonkurentsi. Ainult kui nad hooaja keskel ei avasta, et nad on tabeli keskel ja hakkab jälle klubi laiali lammutamine nagu paar hooaega tagasi meeskonnas nimega Merkuur juhtus. See oleks küll pauk Tartu jalgpallile. Loodan küll et seda ei juhtu. Aga klubil võiks küll olla mõni parem nimi. Mitte see nimevärd Maag Tammeka. Katsu sa seda nime jalkamatšil öelda. Täitsa skisofreeniline olukord. Pigem siis Tartu JK või näiteks Tartu "Ugandi".
    irw, Ugandi märgib ikkagi viljandit, sellist nimemuutust võtaks mina küll väga halva endena

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2002

Algupärane

Ugandi märgib just tartu-, põlva- ja valgamaad. viljandi ümbrus on Sakala

Super Mozarator Kasutaja Amadeus avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas fatherG Vaata postitust
    irw, Ugandi märgib ikkagi viljandit, sellist nimemuutust võtaks mina küll väga halva endena

Mis mõttes Viljandit? Kus siis Sakala asus?

Amatöör Kasutaja Taidur avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2001

Algupärane

elukunstinikul on õigus. fatherG peab endale Muinas-Eesti maakonnad selgeks tegema. Alustada võib näiteks siit http://mangulooja.dragon.ee/noob.gif

Eesti koondislane Kasutaja eestimees avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2003

Algupärane

kas teadsite, et Igor AHRAMENKO, sünd 1987, Tartu poiss, eesti kodakondusega peaks isegi olema, suundus Zenit Peterburgi 2004 aastal, kelle saatis sinna Tartu Tammeka endine noortetreener kes nüüd Tartu Välk 494 juures töötab, Ahramenko tuli viimasel aastal venemaa meistriks noorteklassis ning nimetati oma mängude eest isegi venemaa meistersportlase kandidaatiks. nüüd lõpetas poiss leningradi merekooli keeldudes zenit peterburi lepingust ning enam jalgpalli ei mängi. omal ajal teda ei võetud isegi eesti noortekoondisse kuigi teda pakuti korduvalt tammeka noortreeneri poolt sinna.

poisi kasvatas jalgpalluriks hillar otto

järjekordne pallur kes kadus eetsi jaoks

I`d rather walk alone! Kasutaja Neevitser avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 2006

Algupärane

olen teda isegi mõned aastad tagasi tammeka eest mängimas näind...ei mäleta aint mis liiga ajal see oli...I või II...vist ikka II liiga.
    MU FCUK

Professionaal Kasutaja bomb avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2002

Algupärane

Noh.......Huvitav milline on Tartu Maag/Tammeka Logo tulevikus. Vot seda tahaks näha.

Eesti koondislane Kasutaja boobek avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas bomb Vaata postitust
    Noh.......Huvitav milline on Tartu Maag/Tammeka Logo tulevikus. Vot seda tahaks näha.
    Konserv tammelehtedega?
    DON'T FORGET KIDS ... THE MORE POSTS YOU HAVE, THE LONGER YOUR PENIS IS

Algupärane

Suht müstiline ühinemine. Nimi on mega muidugi. Ei ole usku sellesse projekti eriti.
    "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

Algupärane

kas selline nimi nagu tartu ühendatud jalgpalliklubi ei kõlvanud?

Algupärane

kuna uutel klubidel on tavaliselt oodata majandusraskusi, siis tegin teile täiesti tasuta logo

Super Mozarator Kasutaja Amadeus avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

logo ei tohiks küll eriline probleem olla, sest need olid neil niigi küllalt sarnased. Pigem on küsimus selles, kumba värvikombinatsioon jäetakse.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud