320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Super!

    Algselt postitas heix33 Vaata postitust
    kirjutaks ka lühidalt siis eilsest tripist viljandisse.
    Laupäeva hommikul tekkis guitziga idee, et võtaks trummid ning fänniatribuutika kaasa ja üllataks meeskonda.
    Mõeldud-tehtud.
    Startisime kell 15.30, meeleolu oli hea ja hinges pisike ärevus- kas meie kohalolekust ning kaasaelamisest on nii palju kasu, et võit koju tuua. Autos 4 meest- lisaks minule guitz, tanel ja joonas.
    Jõudsime kell 16.45 staadionile, panime trummid häälde ja lipu (me usume tammekasse) aia külge ning hakkasime meeskonda väljakule ootama. Ja....siis tsipa enne 17 sammusid meeskonnad väljakule, meie tammekat skandeerides. Rõõmu tegi, et poiste näod kattusid laia naeratusega. Pole vist patt öelda- see pilk rõõmustas ka meid, et meeste tuju suutsime natukenegi selles vihmases viljandis paremaks muuta.
    Mängus haarasime initsiatiivi 1.minutist peale ning alar alve, heiko tamme ja martin haljaku väravatest tuli kindel 3:0 võit tallinna üle, ups football club viljandi üle, kes oma kodumänge peab viljandis.
    Olukordi mängu oli väga palju ja seis oleks võinud ka olla vabalt ka 8:2, aga tuleb olla rahul sellegagi, mida meeskond pakkus ja mängupilt on kristjan tiiriku tulekuga muutunud, väga meeldiv mängujoonis.
    Ahh jaa, poisid, teile ka üks palve. Kui te natukenegi rohkem oma emotsioone värava löömisel välja näitaksite ning seda fännidega jagaksite, oleks super! Emotsioone ei tohi vaka all hoida, vaid rõõmustada kogu hingest!
    Meeskond tänatud ja meeskond meid tänanuna, liikusime tartusse tagasi, kus kõigil meeleolud super head- uskusime oma meeskonda ja aitasime 3 punkti tartusse tuua, mega hea!
    Aitäh meeskonnale suurepärase esituse eest ja aitäh meile, kes olime viljandis ja aitäh neile, kes veel usuvad tammekasse!
    www.jkkalju.ee
    www.facebook.com/jkkalju

    Kommentaar


      Algselt postitas Heix33 Vaata postitust
      Mängus haarasime initsiatiivi 1.minutist peale ning Alar Alve, Heiko Tamme ja Martin Haljaku väravatest tuli kindel 3:0 võit Tallinna üle, ups Football Club Viljandi üle, kes oma kodumänge peab Viljandis.
      Austatud jalgpallifänn ja suurepärane humorist Heix (head fännid olete jagate jalkast päris palju , kui ma küsisin et kas te pukkitegemisest olete kuulnud ja te ütlesite et ma koolis pukki hüppaks (THEFUCK?!?!?!?!?!?!?!) lugesin just enne, et teie klubi on ju sisuliselt nagu FC Viljandi - ei saa koduväljakul regulaarselt trenni teha, niiet tekib selline pada-sõimab-katelt-ühed-mustad-mõlemad efekt, aga te olete nii sinisilmsed, et seda ise ei märganud, pidin teid lihtsalt tagasi maa peale tooma

      Kommentaar


        Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
        Austatud jalgpallifänn ja suurepärane humorist Heix (head fännid olete jagate jalkast päris palju , kui ma küsisin et kas te pukkitegemisest olete kuulnud ja te ütlesite et ma koolis pukki hüppaks (THEFUCK?!?!?!?!?!?!?!) lugesin just enne, et teie klubi on ju sisuliselt nagu FC Viljandi - ei saa koduväljakul regulaarselt trenni teha, niiet tekib selline pada-sõimab-katelt-ühed-mustad-mõlemad efekt, aga te olete nii sinisilmsed, et seda ise ei märganud, pidin teid lihtsalt tagasi maa peale tooma
        Kui sa nüüd natukene süübid ja emotsioonid peale kaotatust kõrvale jätaksid ja seda väljakuasja natuke rahulikult vaataksid, näeksid, et tegemist on 2 täiesti erineva asjaga, miks ei saa jne. Ühel juhul baseerub meeskond teises linnas koguaeg, teisel juhul on hind soolane.

        Aga üldiselt oleks kõige parem näha väljakul oma meeskonda toetavaid fänne, mitte üksteise mustamist ja sõimamist

        Kommentaar


          Torgime tallinlasi homse mängu eel: teeme eksklusiivreisi Tartu Nõmmele!

          Kommentaar


            Ülikõva

            Algselt postitas mortan Vaata postitust
            Torgime tallinlasi homse mängu eel: teeme eksklusiivreisi Tartu Nõmmele!

            www.jkkalju.ee
            www.facebook.com/jkkalju

            Kommentaar


              Sai ka ise täna asjaolude tõttu Tartus oldud ja seda mängu vaatamas käidud. Kokkuvõttes ma ütleks, et Kalju oli siiski natuke üle ja tulemus kajastab üsna hästi platsil toimunut.

              Aga nii palju on Kristali lahkumisega Tammeka troonilt küll muutunud, et kui varem oli Tammeka nii palju kui ma neid sel hooajal ka näinud olen selline loid ja tahtejõuetu platsil, siis mingi elu ja tahtmine on nagu meestesse tagasi tulnud.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Tammel oli jube hea atmosfäär täna, tänud fännidele, kes tegid möllu -- ja oli näha ka, et meie omad said platsil mingi protsendi vunki juurde sellest. Väga hea nüke oli ka teadustaja, herr Ader siis, kes pistis vahele õigel ajal õiget juttu ja sütitas pealtvaatajaid, nt käskis aplodeerida Toomile ja Sonnile jne. Mängijad ise plaksutasid omakorda lõpus fännidele. Minuga oli neli sõpra, kes satuvad MLi vaatama ehk vaid 1...5 korda hooajal - ja nad said sel mängul hea emotsiooni.

                Kommentaar


                  Väga lahe staadion ja atmosfäär, rahvast oli palju ning elamus oli Tartu sõidu vääriline. Tammeka tegi soliidse mängu, silm on poistel särama hakanud. Edu!
                  www.jkkalju.ee
                  www.facebook.com/jkkalju

                  Kommentaar


                    Jehuu, lõpuks ometi on ka minul võimalik Meistriliiga mängudel käia! Penaltiga küll eksisin, aga järgmine kord löön sisse!
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Eilse mängu video leiab siis siit: http://www.youtube.com/watch?v=EN7ryZGKGq0

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Defa Vaata postitust
                        Kui sa nüüd natukene süübid ja emotsioonid peale kaotatust kõrvale jätaksid ja seda väljakuasja natuke rahulikult vaataksid, näeksid, et tegemist on 2 täiesti erineva asjaga, miks ei saa jne. Ühel juhul baseerub meeskond teises linnas koguaeg, teisel juhul on hind soolane.

                        Aga üldiselt oleks kõige parem näha väljakul oma meeskonda toetavaid fänne, mitte üksteise mustamist ja sõimamist
                        sama seis ikkagi enam või vähem, et meeskonnad ei ole just kõige rohkem harjunud koduplatsil mängima, see, et nemad Tallinnas on ja teie omad Tartus elavad, see ei muuda ju asjaolu, et ei saa oma kodustaadionil regulaarset trenni teha, kuidas te sellest aru ei saa, nagu tõsiselt?

                        Teiseks, ei toimunud mitte mustamist, vaid puhtalt tähelepanu viimine oma väljaütlemistele. Sest see, mida te suust vahepeal välja ajasite, ei sundinud mind ainult mitte peast kinni hoidma, vaid ka naerma. Naersin ma pigem just selle üle, kui huumorivaesed ja ebaloogilised sõimangud suust välja tulid. Päikest!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mortan Vaata postitust
                          Tammel oli jube hea atmosfäär täna, tänud fännidele, kes tegid möllu -- ja oli näha ka, et meie omad said platsil mingi protsendi vunki juurde sellest. Väga hea nüke oli ka teadustaja, herr Ader siis, kes pistis vahele õigel ajal õiget juttu ja sütitas pealtvaatajaid, nt käskis aplodeerida Toomile ja Sonnile jne. Mängijad ise plaksutasid omakorda lõpus fännidele. Minuga oli neli sõpra, kes satuvad MLi vaatama ehk vaid 1...5 korda hooajal - ja nad said sel mängul hea emotsiooni.
                          Ader on tõesti hea leid! Fänlus ei olnud kindlasti nii hea kui mõned head ajad tagasi, aga suht ok ikkagi Sa tule ise kah ikka järgmine kord oma sõpradega fännidele lähemale ja laula kaasa. Laulud ju keerulised pole ja vajadusel võimalik ka laululeht saada

                          Kommentaar


                            Laulud on järgmises liigamängu kavas plaanis. Enne polnud mõtet, sest fänne polnud. Nüüd aga juba oleks.

                            Kavaga seoses: vabandust, kui MS Publisher ei suuda viimast PDFiks teha ja seetõttu pole ma seda ka üles pannud.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Higuaaaain , Vaata postitust
                              sama seis ikkagi enam või vähem, et meeskonnad ei ole just kõige rohkem harjunud koduplatsil mängima, see, et nemad Tallinnas on ja teie omad Tartus elavad, see ei muuda ju asjaolu, et ei saa oma kodustaadionil regulaarset trenni teha, kuidas te sellest aru ei saa, nagu tõsiselt?

                              Teiseks, ei toimunud mitte mustamist, vaid puhtalt tähelepanu viimine oma väljaütlemistele. Sest see, mida te suust vahepeal välja ajasite, ei sundinud mind ainult mitte peast kinni hoidma, vaid ka naerma. Naersin ma pigem just selle üle, kui huumorivaesed ja ebaloogilised sõimangud suust välja tulid. Päikest!
                              Teen ehk natuke punasemaks:

                              Ma 100% ei saa pead anda, aga niipalju kui mina tean (nägin ka viibides meeskonnaga koos karikamängul 07.09 Sportland arenal) teeb FC Viljandi ja FC Kuressaare oma trenne A. Le. Coq muruväljakulel, mille kvaliteet on võrreldav Viljandi linnastaadioni või Tamme peastaadioniga.
                              Tartu Ekspressis nimetatud artiklis mainitud Põllu tänav pole kindlasti sama tubakas, minu eelmise tsitaadi mõte oli ainult see.

                              Eelnevalt meie fännide postituses läbi käinud nö "tallinna" võistkond oli pigem seetõttu et punt elab&viibib koguaeg pealinnas ja on natuke nö libakodumeeskond, nagu ma fännidest olen aru saanud.

                              Aga no hard fealings, arvamused on erinevad ja fännid näevad asja alati pigem oma mätta otsast.

                              Kommentaar


                                Noh, aga samas kui minult kõnealusel mängul päriti, et miks ma Tallinna meeskonnale pöialt hoian siis vastus on ju loogiline, kuidas te ise aru ei saa? Ma hoian pigem kodumeeskonnale, mis on vähemalt nimepidi seotud Viljandiga. Väheke silmakirjalik oleks Tammekale sellel mängul pöialt hoida, kas te ei arva?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X