320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Panin mõned pildid üles, kava saab ehk nädalavahetusel uues programmis tehtud ja siis üles, et need, kes ehk ilma jäid, saaks ka lugeda oma lemmikute kohta.

    Igatahes pildid: http://www.tartupostimees.ee/580846/...mme-kalju-0-1/
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Selle hooaja üks mõnusamaid kodumänge, vähemalt tribüünil oli üsna hea olla. Publikut oli täita korralikult ja Ader andis mängule palju juurde. Pärast Kristali lahkumist on asi paremaks läinud, vähemalt mängijad tahavad mängida. Suvel ei saanud seda kahjuks öelda. Kui paranevad tulemused, leiavad ka inimesed tee staadionile. Edu Tammekale hooaja viimastes mängudes.

      Kommentaar


        Algselt postitas Martin Vaata postitust
        Panin mõned pildid üles, kava saab ehk nädalavahetusel uues programmis tehtud ja siis üles, et need, kes ehk ilma jäid, saaks ka lugeda oma lemmikute kohta.

        Igatahes pildid: http://www.tartupostimees.ee/580846/...mme-kalju-0-1/
        tee mõni pilt ka meeskondade poolelt vaatega tribüünile.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Jehuu, lõpuks ometi on ka minul võimalik Meistriliiga mängudel käia! Penaltiga küll eksisin, aga järgmine kord löön sisse!
          Sai ka üle pika aja Meistriliiga mängul käidud. Vedasin endaga kaasa 5 sõpra, üks neist pääses ka penaltit lööma ja tema juba ei eksinud ; ) Ise sain loosimistega, aga megalt üle. Kaks korda hõigati välja sama perekonnanimi mis mul on (pole just levinud nimi), aga siiski polnud mina

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Vabanda mu naiivsust, aga kas mõni klubi teeb kodustaadionil trenni? Ma seni mõtlesin, et kodustaadion on püha ja seal peetakse ainult mänge, trennide jaoks on harjutusväljakud. Kui koduväljakul pidevalt peal tallutakse, saab sellest Põllu tn. staadion.
            jah, ma võin öelda et FC Flora teeb peastaadionil trenni, ilmselt ka levadia jms.

            Kommentaar


              Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
              tee mõni pilt ka meeskondade poolelt vaatega tribüünile.
              Selleks peab ju kõndima :P Aga no proovime.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                kui kõndida ei jõua, siis jookse

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  tee mõni pilt ka meeskondade poolelt vaatega tribüünile.
                  See oleks ka üks lihtsamatest võimalustest pealtvaatajate arv küllaltki täpselt kokku lugeda.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas kesa Vaata postitust
                    See oleks ka üks lihtsamatest võimalustest pealtvaatajate arv küllaltki täpselt kokku lugeda.
                    Ma ei tea, kuidas sina üldiselt pildistad, kuid päris nii see asi ei käi, sest tribüün on lai ja mitmel korrusel.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Minu arvates võiks üleüldiselt Eesti vutis rohkem pilte publikust olla.

                      Sellega on mingi piirini nagu klubi- vm peopiltidega, et ikka tahaks enda kärssa näha muu melu keskel. Klubis võib laval olla ka artist, aga peopiltide galeriis on 75% kaadritest ikka rahvast. Suuremal kontserdil on see publiku/artisti vahekord muidugi võrdsem - nagu ka jalkamatshi puhul.

                      Ühtlasi mõtlen ma, et asja teine iva võiks olla see, et inimene, kellele meeldib vutt, aga kes ei tea MList ööd ega mütsi, näeb galeriist ehk fotodelt, et mängul käivad ka päris reaalsed inimesed. Järsku on publiku seas veel kenad tshikid jne...

                      Nt Nõmme Kalju vutifestivali galeriides oli palju kaadreid rahvast. Jube sümpaatne.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Ma ei tea, kuidas sina üldiselt pildistad, kuid päris nii see asi ei käi, sest tribüün on lai ja mitmel korrusel.
                        Pildista sektorite kaupa.
                        Hiljem lihtne näod üle lugeda, olen proovinud, töötab.

                        Mortaniga täiesti nõus, head pildid publikust on ehk parem reklaam mängule kui pildid erinevates poosides, paljudele tundmatutest, mängijatest.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kesa Vaata postitust
                          Pildista sektorite kaupa.
                          Hiljem lihtne näod üle lugeda.

                          Mortaniga täiesti nõus, head pildid publikust on ehk parem reklaam mängule kui erinevates poosides, paljudele tundmatud, mängijad.
                          Ja kellele ma need sektorite pildid saadan ja kes lugema hakkab, sest galeriisse sihukesed asjad kül ei mahu?
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ja kellele ma need sektorite pildid saadan ja kes lugema hakkab, sest galeriisse sihukesed asjad kül ei mahu?
                            kesa loendab
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ja kellele ma need sektorite pildid saadan ja kes lugema hakkab, sest galeriisse sihukesed asjad kül ei mahu?
                              Mänguinspektorile või Jalkaliitu kui tekib kahtlus, et publik on protokolli silmnähtavalt üle- või alaloetud

                              Kommentaar


                                Ma arvan, et sellega saab inspektor ise hakkama. Tänaseks peaks igal telefonil juba fotokas olema.
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X