Lehekülg 214, kokku 315 EsimeneEsimene ... 114164204210211212213214215216217218224264314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 4 261 kuni 4 280, kokku 6294

Teema: JK Tammeka

Asjahuviline Kasutaja mortan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Mina olen jätkuvalt kurb, et Stamatopoulos ära läks, aga uuski treenerihärra on positiivne, sest ta tekitab elevust. Tammeka esindusmeeskond ja jalgpalli Tartus on faasis, mille puhul on a) välismaa b) respektaabli välismaa ja c) mõne tuntud klubiga seotud peatreener kasu omaette, sest see tekitab huvi ja elevust linnas (turundusfaktor), sponsorkonnas (rahafaktor) ja lõpuks loodetavasti ka mängijates (sportlik faktor).

Ligi 60-aastane härra võib ju olla ka lahendus probleemile, mille üle on fänkonnas omajagu arutatud. Nimelt: kuidas motiveerida mõnda liiga vara Meistriliigasse pääsenud paarikümneaastast härrat pühenduma veel paremaks saamisele, kui ta on tegelikult juba jõudnud sellele oksale, mida ta ise on paradiisina ette kujutanud. Kiirelt ja suhteliselt konkurentsivabalt ML satsi põhikoosseissu, mis sa hing enam ihkad... Võib-olla on see fänni unistus, aga kui saksa vutielu igat kihti kogenud ja omal ajal Bundesligas pallinud vanahärra vaatab nüüd kevadel Tammel mõnele noorele staarile sellise pikema pilguga otsa, siis mõtleb ka mõni noor staar, et võib-olla on elus veel midagi kogeda ja kuhugi pürgida Hoiame pöidlaid!

Erkenbrecheri sportlik sisu selgub nii enam-vähem jaanipäevaks, aga muud profiiti on klubi uuest härrast lõiganud juba kõik need viis tundi, mis uudised väljas on.

ULTRAS Kasutaja Mällar avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Kahtlemata suurepärane uudis ikka ma arvan kõigi jaoks, tundub päris vahva variant olevat ja igaljuhul eelistan kahe-käega hetkel välisjõu kaasamist, kui et jätkanuks näiteks klubisüsteemse lahendusega (Tiirik vm. jutud) või siis mõne muu tundmatu treeneriga Eestist. Raika olnuks muidugi teine teema, aga seda võib ka üsna selgelt arvata, et senikaua kui Afsharid ees püsivad, taolised nimed jutuks väga ei tule.

Mortan seletas tegelikult väga hästi lahti, miks see saksmanni valik on positiivne, ja eelkõige tuleb muidugi nõustuda selle osaga, et mängijad peavad andma endast treeningutes-mängudes rohkem, et peatreenerile mänguaja nimel tõestada ja vast see hooaeg - nagu siin mineva aasta kohati oli - päris iga vant duublist rosterisse meil ei mahu. See ei ole halvaga öeldud, lihtsalt kui tahta teha tulemust, ei saa päris II ja I liiga kutid asja tüürida.

Sellest et aga Joti lahkus, peab nentima on muidugi tohutult kurb ka minul. Tegemist oli äärmiselt sümpaatse inimese ja proffessionaalse treeneriga, kelle siinkäik näitas selgelt, kui hästi välistreener suutis mängijatele mõjuda, mis effekti ta andis toetajateile-fännidele ning mõelda vaid mis saanuks, kui olnuks ta nüüd sarnaselt Uwe´le algusest saati..Eriti hea meel ongi aga mul nüüd selle üle, et antud juhul ei jäädud valikuga kuigi kaua jökutama ja uus coach kaasatakse uuest nädalast treeningprotsessi ehk , et saab terve off-seasoni oma käekirja järgi siin möllata ja asjade kokkulangevusel kogu hooaeg usinasti meeste kallal tööd teha, mis võiks tuua ka mingitsorti edu.

Muidugi, lõpliku satsi koosseisu peame selleks ära ootama, et mingeid eeldusi luua. Põhiline oleks, et nüüd ka roster lahjaks ei jääks, ja midagi huvitavat juba vaikselt testile tilkuma hakkaks..Elame-näeme!

E: Kui aga korraks tahta olla kiusu pärast ka pessimist, siis võiks ju murelikuks teha, et ta on meeskondi vahetanud kui sokke, ja vaevalt et ta Rainer Vassiljevi kombel ise lahkund on ehk et ei ole ta igas võistkonnas kuigi püsiv ja klubide kingataldu on päris tihti saanud näha.

JAH, ma olen nüüd foorumis tagasi, pärast mõningast pausi teatud põhjustel ja kokkulepetel..enam ei suutnud

Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!

Kõige kaunim klubi Kasutaja Martin avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2001

Algupärane

Väga hea, et Ratnikov ei tulnud. Minu hinnangul olnuks mõttetu käik ja juba ammu käidud rada, kust enam midagi väga õitsele vist ei puhke. Samas pole mul ka Joti minekust väga kurb meel, sest tema taktikalised otsused olid, noh, kummalised. Samas eks see muidugi ole valikus ka kinni, et keda üldse on platsile panna.

Sellest tulenevalt võib ka uus treener olla kasvõi punanina Alex, kuid kui ikka matejali pole, siis mingeid eriimesid ei anna väga loota.

Kuid välistreeneri palkamine üldiselt meeldib, natukene teistsugust nägemust ja kogemust klubilegi.

See on ka pluss, et nüüd on ehk välistudengeid kergem statale meelitada ja nood suudavad oma uusi Eesti sõpru ehk ka aktiviseerida. Peaks olema üks uue hooaja põhiülesandeid.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

4NC Kasutaja Andres. avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2009

Algupärane

20 erinevat klubi 30 aastaga paneb küll vähe kulmu kergitama, eriti valguses, kus varasemalt räägiti midagi pikemaajalistest plaanidest (või mäletan valesti?). Joti tundus inimese, eriti karkterina, kaugelt vaadates küll väga sümpaatne, ses mõttes kahju, aga eks uus ole ka kahtlemata põnev. Tõenäoliselt tunduvad välismaa treenerid kohalikele poegadele rohkem aukartust äratavamad kui kodumaine kaader.
    - \\\\\\\\\\\\ R A K V E R E - JK - T A R V A S //////////// -

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

http://issuu.com/puhakiri/docs/esileht

Siiski siiski, esimene tagasilöök on juba vist tulemas, kui see nüüd juhtumisi tõsi peaks olema, et M.Laas Santosele jah ütles ning st. Tammekas ei jätka (lk 14-15) Ja nii me võime ikka ja jälle taganuttes jõuda ringiga tagasi selleni, et mitte päris tipu lävel olevad Meistriliiga pallurid on sunnitud mingil põhjusel
    (nt kool, toimetulekuraskused, motivatsioonipuudus, jms alternatiivsed väljundid) kohaliku tippjalgpalliga hüvasti jätma..Kõiges selles süüdi oleme loomulikult aga meie ise!

Aga muidu kiiduväärt ettevõtmine, see netiajakiri. Vahvat lugemist leidus küll ja kui see ilus jutt staadionikompleksist Luunjas kunagi ka tõepoolest tõeks saab, siis Tartu vuti tulevik võib üsna helde näida. Samuti on põnev, et nüüdsest Esiliiga B's saab üpris ambitsioonikas meestesats neil ka olema, küll endine Quattromed, aga siiski juba põhimõtte pärast see titeklubi ei tundunud seni väga tõsiseltvõetavana.

Reservmängija Kasutaja Nahkpea avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Mikk Laas on minu silmis Tammeka üks parimaid mängijaid, väga korralik mõlemajalgne äär. Tema asendamine nüüd küll kerge ülesanne olema ei saa. Kui see info liitumisest Santosega muidugi üldse tõele vastab, kuid vaevalt sellest jah-sõnast ka päris niisama räägitakse.
    "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

cantankerous Kasutaja Tofoa avatar
    Liitus foorumiga
    Jan 1970

Algupärane

Mida mina tean, on see, et Mikk Laasi hooaja lõpus saadud vigastus on niivõrd tõsine, et ta ei pruugi olla võimeline enam tippjalgpalli mängima.
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    May 2003

Algupärane

eks ole ju natuke naljakas ka,kui Santose noortetreener mängib konkureerivas klubis või mis...

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Nov 2002

Algupärane

"Kvartali miinuses" püstitatud hea küsimus, millele meie foorumi ajakirjanikud Martin ja Mõnuagent 007 võiks vastust otsida.

Liitus foorumiga
    Mar 2009

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
    eks ole ju natuke naljakas ka,kui Santose noortetreener mängib konkureerivas klubis või mis...
    Ma mõistan kuhu sa sellega sihid, kuid praktiliselt tähendaks see lüke siin tegevmängijakarjääri lõppu. Aga noh, alati võib, nagu seal, Teniste moodi ju naljatlemisi väita, et "mu mängijakajäär ei ole läbi, ainult et mängin madalamates liigades" .

Asjahuviline Kasutaja mortan avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2008

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Mällar Vaata postitust
    http://issuu.com/puhakiri/docs/esileht
    ...kui see nüüd juhtumisi tõsi peaks olema, et M.Laas Santosele jah ütles ning st. Tammekas ei jätka (lk 14-15) Ja nii me võime ikka ja jälle taganuttes jõuda ringiga tagasi selleni, et mitte päris tipu lävel olevad Meistriliiga pallurid on sunnitud mingil põhjusel
    (nt kool, toimetulekuraskused, motivatsioonipuudus, jms alternatiivsed väljundid) kohaliku tippjalgpalliga hüvasti jätma..Kõiges selles süüdi oleme loomulikult aga meie ise!
    Mikk Laasist:

Tema põlvevigastus on karm ja ma isiklikult saan aru sammudest, mis ta enda tervise ja ehk ka mängukõlblikkuse taastamiseks ette võtab. Tippvormis Laas on nii kõva mees, et saaks Tammekas algkooseisu kenasti ka siis kui me mängiks tabeli keskosa kohtade peale. Samuti on Laas praeguses Tammekas teatud järjepidevuse ja ajaloo kandja. Seega ma väga loodan, et kõik läheb hästi.

Millest ma isiklikult aga ei saaks aru, oleks see, kui ta läheks rõõmsalt otsejoones Santosesse. Julgen oletada, et Laasi kui kindla põhikoosseisu mehe põli pole praegugi Tammekas materiaalses või feimi mõttes üldse halb ja/või ta ei saaks Santosest oluliselt paremat pakkumist.

Seega - kui rahas, mängutasemes ja feimis pole vahet, tuleb mõelda põhimõtetele ja vähemalt mulle oleks selline üleminek nõmetsemine Tammeka kultuuri ja põhimõtete suhtes. (Samas ma usun, et teiste Santosesse läinud Tammeka mängumeeste - Alve, Sonn jt - puhul ongi iga mehega eraldi stoori ja eraldi asjaolud, on need siis rahalised või mänguisu-põhised...)

Algupärane

Sai siin kuukene tagasi ise jõusaalis olles Mikuga paar sõna vesteldud. Vend ei olnud ise samuti ambitsioonikas ja ütles, et enne kevadet ta kindlasti jalgpalli ei mängi.(oli eelnevalt paar nädalat tagasi opil käinud), talle olla määratud isiklik jõusaalikava jne, aga ilmselt läks siis opil midagi viltu.
    Isiklikult mulle meeldis ta kõige enam need paarid korrad kaitses, kus ta oli selline õige äärekaitsja, võib öelda, et isegi Marcelolik, kes teeb teravaid tõuse ja on tagant terav. Kas mitte hooaja parima värava autor ei olnud ka tolles mängus just kaitsvat rolli mänginu?
    Santosega liitumine on minu arvates kahe otsaga asi. Esiteks - kui asi on hull ja ta n'iteks järgmine hooaeg üldse ei mängi, siis on raske Meistriliiga satsis veel paari hooaja pärast kaasa lüüa, mitte taseme poolest, aga ma ise eeledan, et siis liiguks asi mentaalsele poole. Las töötab ennast seal uuesti üles, siis hiljem jällegi parem Eesti parimasse vutisatsi tulla.
    Teiseks - Ta lihtsalt ei viitsi enam vutti mängida ja toksib pigem Santoses, tahab keskenduda muudele valdkondadele, kurat seda teab, Mikk ainult ise

Asjahuviline Kasutaja kangura avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2004

Algupärane

ta ei lähe Santosesse lihtsalt toksima vaid meeskonda Meistriliigasse viima... aga hetkel selle kohta rohkem sõna ei võta

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

http://www.transfermarkt.co.uk/en/pa...ler_21286.html

Transfermarketi andmetel Pato Kreekasse siirdumas.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Professionaal
    Liitus foorumiga
    Jan 2012

Algupärane

Ju siis Tammeka müüs oma mängija edasi. Raha ka ju vaja.

Super Mozarator Kasutaja Amadeus avatar
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    http://www.transfermarkt.co.uk/en/pa...ler_21286.html

Transfermarketi andmetel Pato Kreekasse siirdumas.
    huvitav, sellelt lingilt näeb hoopis et tal on 2015 aastani tammekaga leping... Kus sa viidet kreekale näed?

U21
    Liitus foorumiga
    Aug 2010

Algupärane

Juba tagasi muudetud. Eks see transfermarkt ole suht wikipedia laadne sait, kus sisuliselt iga regatud kasutaja midagi muuta võib. Alo Dupikov on seal näiteks juba Kalju mängija ehkki tegelikkuses asjad veel sinnamaale vist jõudnud pole.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Amadeus Vaata postitust
    huvitav, sellelt lingilt näeb hoopis et tal on 2015 aastani tammekaga leping... Kus sa viidet kreekale näed?
    Ära muudetud. Enne oli ühe Kreeka meeskonna koosseisu lisatud.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Algupärane

Oma silmaga Uwe ära nähtud, tegelikkuses on tegu nägusama mehega, kui internetiavarustes levinud pildiga. Trenni ta täna läbi ei viinud, vaid pigem uudistas. Võtan Mortani ees sõna ära ja vaikselt säutsun, et tuleb ka ToetanTammekat.eu vahendusel intervjuu, näha oli ka Tartu Postimehe asjapulki.

Tegelikkuses on asjaolud sellised, et Patost ei tea keegi vist, mis saab, olime ka ise natukene hämmingus ja uudishimus, aga, ega see ime ei oleks, Joti ju sealne treener ja Patol on klassi küllaga, et mängida Kreeka astmelt kolmandas liigas, aga kas sellest ka mignit raha saab, ei tea. See ei saa suur olla, kuna Kreekas niikuinii raha ei liigu, isegi suuremad klubid ei jõua elektriarveid maksta, mis siis veel miljonitest rääkides(tsiteerides Tanelit). Aga elame ja näeme, loodan fännina, et seda ei juhtu, muidu oleks asi ikka tublisti mage. Kui nii peaks juhtuma, siis tema oleks 4 mees, kes fännide parimate hääletamises punkte üldse saanud on. (lahkunuteks) Kaldoja, Laasi, Nimo kõrval, mine sa tea, võibolla list veel suureneb, millest oleks kuradima kahju.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Mitteprofiklubina võiks Tammeka just sellest elatudagi, et teeb parimad mehed rahaks. Niikuinii enne kõrgemale asja pole, kui sponsid sappa saab ja profiklubiks hakkab. Ma tean, see on paradoksaalne, aga päriselu võtab oma. Lisaks, üks asi see, et kui palju on Kreeka klubil raha pakkuda, teine asi, palju nad reaalselt üle kannavad. Igatahes horoskoobi järgi on praegu soodne aeg Pato müümiseks.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud
  • HTML-kood on Välja lülitatud