320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MIks Tammeka oma sõpruskohtumisi ei kajasta, eile oli duubliga mäng old ?

    Kommentaar


      Algselt postitas fizth Vaata postitust
      MIks Tammeka oma sõpruskohtumisi ei kajasta, eile oli duubliga mäng old ?
      No enne ikka oleks vaja 15.detsembri jõulupeoga ka lõpuks ühele poole saada, vaat siis võime sesvallas millestki edasi rääkida (vihje kodulehelt) ! )))

      Eks siseinfoga mittekursis inimestel tuleb tegutseda nõnda nagu üks pensionieas Tartu vutihuviline, kes iga mõne tunni tagant Tamme staadionile tiiru peale teeb, lootuses, et äkki just nüüd on parasjagu mõni off-season mäng kuskil käimas.

      Ei, tegelt ilma naljata, koduleht on müstiliselt ebaoperatiivne. Koduleht ei tunnista tänaseni rohkem kui aastatagust muutust, et naiste peatreener pole enam Kaarna vaid Ševoldajeva.

      Olgu minupoolt öeldud siis niipalju, et hiljuti lõpetas jalgpallurikarjääri Kaarel Kallandi.
      Ma uute testitavate kohta ei hakka siin koputama, küll siis koduleht seda teeb kui õige aeg käes..või siis ka mitte

      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Siin oleks hea tsiteerida Tammeka fänni Mällarit, kes käis alles hiljuti Kalevi teemas trollimas-
      No aga vaata Rein, Kalevile oleks klubi pärlite lahkumine arvatavasti vähe kõvem mats, sest on ülimalt küsitav, kas Kalev suudaks samal tasemel asendused tuua !?

      Tammeka puhul aga olen ma enam kui kindel, et isegi sellisest seisust väärilised asendused leitakse, tõsi, primaarne ülesanne hetkel on vanadest võlgadest vabanemine.

      Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


      Kommentaar


        Algselt postitas Mällar Vaata postitust
        Olgu minupoolt öeldud siis niipalju, et hiljuti lõpetas jalgpallurikarjääri Kaarel Kallandi.
        Mis põhjustel siis ka?
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          Mis põhjustel siis ka?
          Seda põhjust jm. loeks ju meelsasti kodulehelt

          Päris täpselt ei tea, aga eks nägi ära, et viimased aastad arengus on olnud kohapeal tammumine ja perspektiivi kui sellist ei ole. Puhtalt miinimumiga (kui sedagi) nühkida pole mõtet ja keskendub edaspidi arstiõpingutele ning vist ei pidavat ka madalamates liigades jätkama.

          Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


          Kommentaar


            Kas Torop on ka läinud või on lootust, et tuleb Florast testimiselt tagasi

            Kommentaar


              Algselt postitas spekter Vaata postitust
              Kas Torop on ka läinud või on lootust, et tuleb Florast testimiselt tagasi
              Ametlikku otsust pole Flora veel langetanud, seega ei tea seda hetkel öelda, kas jätkab Floras...Küll aga oli tal nüüd võimalus Dortmundi Borussia duublisse end näitama minna, kus käis suvel ka Prosa, kuid poiss loobus sellest võimalusest, kartes just seda, et siis võib lepingu teenimine Floraga liiva joosta.

              Nüüd seda, et ta ühe hooaja veel Tammeka klubis jätkaks pean ma ebatõenäoliseks, aga nagu öeldakse, siis never say never !

              Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


              Kommentaar


                Tartu jalgppall ja tema saatus. Mis teha ,kui raha ja sponsoreid ei ole siis ongi ainuke võimalus ,et paremad pojad lähevad Tallinna. Ma nii väga tahaks ,et Tammeka saaks kordki jalad alla ja tõuseks ML -is medalipretendendiks aga paraku niipea seda vist oodata ei ole.
                Tammekas ei nähta kahjuks perspektiivi ,kuigi kasvatavad kogu aeg korralikke noori . Raha läheb mujale sponsorid astuvad kogu aeg sama reha otsa . Sellise eelarvega nagu on Ülikooli korvpalluritel oleks Tammeka juba amuu eesti meistriks tulnud ja CL-i eelringiga selle raha tagasi teeninud. Samas mida toodab korvpall seal ? Vaadake mis raha teenivad need ,kes saavad Leedu ja Läti teise otsa klubidelt tagant igast asendist . Isegi Eesti meistriks tulles ei teeni korvall mitte sentigi rahvusvahelist toetust.
                Sel hooajal ei ole Tammekast ilmselt jälle midagi head oodata ,sest kõik suuremad kalad on sealt juba välja püütud.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Algselt postitas spekter Vaata postitust
                  Kas Torop on ka läinud või on lootust, et tuleb Florast testimiselt tagasi
                  Ametlikult Floras nüüd

                  Kommentaar


                    Ideaalne, minu meelest võiks kõik rahad Tartus suunata andekatele ja alati noortele Asko Paadedele ning muudele vahvatele sellidele, et saaks 33-aastase projekti Balti liiga mudas teha.

                    Toom, Kiidron, Kallandi, Tenno, Laabus, Prosa, Torop, kes järgmisena?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                      Ideaalne, minu meelest võiks kõik rahad Tartus suunata andekatele ja alati noortele Asko Paadedele ning muudele vahvatele sellidele, et saaks 33-aastase projekti Balti liiga mudas teha.

                      Toom, Kiidron, Kallandi, Tenno, Laabus, Prosa, Torop, kes järgmisena?
                      Ma loodan ,et keegi nüüd Asko Paadet ei süüdista, et tal on nii ilus ja nooruslik keha ning näonahk antud, mis talub ka suuremaid koguseid saia ja õlut - lihtsalt ei lähe vinniliseks!

                      Iseenesest on tore, kuidas rootsi kuningas igasse teemasse sujuvalt pedekossi sisse tikib, meenutab vaikselt juba seda puldan matit kusagilt kommentaatormaailmast. Miks mitte, kui nõudlust on !
                      Olge tublid!

                      Vähe offtopic aga lööge risti.

                      Kommentaar


                        Järelikult ei oska Tammeka raha küsida või siis eksponeerida end huvitavalt. Ega Paaded, Lepikud ja Doroninid süüdi pole,et neile seda nudi niipalju makstakse.

                        Eriti kole on see Rootsi Kunni repliik kossuvendadele, ise ju teenid nende pealt veel.
                        Mäletan ise veel kuidas tulid Iirimaale ja nöörisid jalkafänne kui müüsid kaks korda kallima hinnaga salle ja müüd träni.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Toom, Kiidron, Kallandi, Tenno, Laabus, Prosa, Torop, kes järgmisena?
                          Mällar kindlasti oskab vastata. Tartus pidid olema Toomemäel üks riit kust võetakse poisse Tammekase kui keegi lahkub. Ma küsik parem temalt- kes on need võrdväärsed asendajad kes sealt riidast võeti?
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas PraS Vaata postitust
                            Järelikult ei oska Tammeka raha küsida või siis eksponeerida end huvitavalt. Ega Paaded, Lepikud ja Doroninid süüdi pole,et neile seda nudi niipalju makstakse.

                            Eriti kole on see Rootsi Kunni repliik kossuvendadele, ise ju teenid nende pealt veel.
                            Mäletan ise veel kuidas tulid Iirimaale ja nöörisid jalkafänne kui müüsid kaks korda kallima hinnaga salle ja müüd träni.
                            Vähe sellest...rootsi kuningas jättis Iirimaa hotellis ka vee jooksma,enne kui tuld tõmbas...

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Mällar kindlasti oskab vastata. Tartus pidid olema Toomemäel üks riit kust võetakse poisse Tammekase kui keegi lahkub. Ma küsik parem temalt- kes on need võrdväärsed asendajad kes sealt riidast võeti?
                              noh tegelikult saavad nad ju täiesti talutava koosseisu ka vanadest olijatest kokku. Näiteks: Kutter, Kaldoja, Roops, Tutk, Valtna, Tamm, Sonn, Hausenberg, Laas, Kuresoo, Haljak

                              Kommentaar


                                Kaldoja pidavat suvel lahkuma Tammekast.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X