320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Aus mäng ununes , Elari sai päris hea matsu ja teesklemist seal küll polnud kui möni Tartu tont äkki nii arvas!
    Invest In Africa

    Kommentaar


      Tammeka aususes hakaksin juba ammu kahtlema,sest see Ken vms lubas ju habet kasvatada,aga pole seda veel näidatud-see peaks ju pölili juba olema...

      Kommentaar


        Ma nüüd pead pakule ei julgeks küll panna, aga kas mitte hiljuti just ei käinud see habemepilt kuskilt läbi, et peaks ikka vennal habe vohama (?).
        Ning hakkasin mängu vaatama küll alates teisest poolest, kuid meenub ainult üks moment kui Tammeka nö ei austanud 'fair play' põhimõtet. Olukord mis leidis aset põhimõtteliselt viimasel minutil, ja mille puhul võiks ehk silma kinni pigistada, kui arvestada mis seisus Tammeka omadega hetkel on.

        Kommentaar


          Paar nädalat tagasi vähemalt oli pilt Kenist habemega
          Tundmatu - ehk mida mina ka tean

          Kommentaar


            Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
            Tammeka aususes hakaksin juba ammu kahtlema...
            Tohoh. Räägi lähemalt!

            Algselt postitas maniva16 Vaata postitust
            ,sest see Ken vms lubas ju habet kasvatada,aga pole seda veel näidatud-see peaks ju pölili juba olema...
            Ma arvan, et härra Viidebaum ega keegi teine ei tule spetsiaalselt Sinule või Saaremaale oma habet näitama. Tamme staadionil on Viidebaum ja tema habe regulaarselt sadade inimeste pilgu ees ja kui sa otsid fotogaleriidest, leiad selle seisundist ka fotojäädvustusi.

            Aga muidu oli tänane matš tõesti jalgpalli essents, hooaja põnevaim lahing ja nii edasi.

            Kommentaar


              Esiliigas on eelmisest korrast ainult head emotsioonid ja siis publik möllas mõnikord ikka täiega: Naaber, Tomson, Škunov, Konsa ja teised olid nii ponksid ja toredad.

              Lisaks näeb võite!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Huumorit ka. Mõista-mõista, mitu meest läheb vaja väravavõrgu parandamiseks? Vastus: kolme, aga kaks neist peavad olema vastasvõistkondadest ja kolmas kohtunik



                ALLIKAS: Kure-Tammeka fotod Tammeka ametlikul FB lehel

                Kommentaar


                  midagi JK Tartu Tammeka sõpradele.

                  Profisportlase portaali esimene videosaade, kus meie saate külaliseks on hetkel JK Tartu Tammeka hingekirja kuuluv, kuid ka Tšehhi kõrgliigas jalgpalli mänginud ning ka A-koondist kolmel korral esindanud Siim Tenno.

                  Profisportlase portaali esimene videosaade. Saate külaliseks on hetkel JK Tartu Tammeka hingekirja kuuluv, kuid mitmes välisklubis testimisel käinud ja Tšehh...


                  pildi kvaliteet on kahjuks esimese saate puhul halb.

                  Head vaatamist!
                  //

                  Kommentaar


                    Kevadel õhku visatud pall on kätte saadud:

                    Lõike tänase Tartu Postimehe paberlehest ja online'ist:

                    - "Peale Saku õlletehase, Tartu Ülikooli ja TÜ spordiklubi võtab protokolli järgi endale pikaajalise rahalise kohustuse ka Tartu linn."
                    - "Linnapea ... ütles, et linn on sporti kogu aeg toetanud ning praegusel hetkel on mõistlik toetada korvpalli."
                    - "Linnavalitsuse otsuse peab siiski kinnitama volikogu."
                    - "Meer lubas, et teeb volikogule ettepaneku sõlmida korvpalliklubi toetamiseks pikaajalisem, kolme- kuni viieaastane, leping."
                    Artiklitest leiab muudki huvitavat, mida võiks silmas pidada igaüks, kes tahab kaardistada poliitika, avaliku ja eraraha ning tippspordi suhteid Tartus.

                    Ma usun üldiselt sellesse, et jalgpall peab oma asjad ise läbi mõtlema ja kasutama oma mistahes kapitali (tipp)sportlike sihtide teostamiseks. Aga olukord, kus alla käima kippunud Rocki rahakatelt avaliku rahaga uue hooga köetakse ja selline teguviis poliitiliselt kõige kõrgemal tasandil ära põlistatakse, teeb ka pisut kurvaks, sest avalik arutelu on olnud napp ja vaevalt, et otsustajaid see oleks ka huvitanud. See on mu isiklik ja kõrvalt vaatav arvamus, muidugi.

                    Sama pahatahtlik on siinkohal minu väide, et Tartu tippkossu ja tippjalka vahe seisneb selles, et esimesse ostetakse kõvad mehed muuhulgas avaliku raha abil sisse väljastpoolt, Lasnamäelt või Gruusiast, samas kui teisest kutsutakse kõvad mehed piltlikult öeldes Lasnamäele ja Gruusiasse, kus neile makstakse väärt palka.

                    Kommentaar


                      Ma olen üldiselt seisukohal, et väheste ressursside korral on mõistlik need suhteliselt kontsentreeritult koondada, kui jutt käib tippspordist. Tartu korvpallil on erinevalt jalgpallist suur ajalugu (praeguses kontekstis ei maksa esimese vabariigi aeg midagi, eksole) ja üsna järjepidevalt ollakse pildil oldud, mistõttu on tervitatud traditsioonide jätkamine. (Tipp)sport peab tootma emotsiooni ja ma usun, et märkimisväärne osa Tartu elanikest on nõus sellega, et nad oma maksuraha eest jõulise emotsiooni vastu saavad.

                      Ma ei tea, kas lepinguga võetakse kellegi kaukast midagi ära või mitte, aga sellegi poolest on hea meel, et traditsioon jätkub.

                      Nagu mainisid, peab jalgpall ise oma asjad läbi mõtlema ja suutma leida primaarse kapitali konkurentsivõimelise meeskonna moodustamiseks (mis on eeldatavalt kallim kui kossu või võrgu puhul - meeskonna suurus ja infrastruktuur). Kui on jõutud mingi tähiseni, tekib kindlasti ka poliitiline tahe ning majale kasvab veel üks või rohkem jalga alla.

                      Loodetavasti kestavad vastuvoolu ujuvad entusiastid näiliselt olematu tulemi kiuste. Tean enda kogemusest, et väga raske on leida motivatsiooni oma energiat järjepidevalt kulutada, kui tagasi saadud hulk on niru.
                      I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dareth Vaata postitust
                        Kui on jõutud mingi tähiseni, tekib kindlasti ka poliitiline tahe ning majale kasvab veel üks või rohkem jalga alla.
                        Olen nõus sellega - nagu üldiselt ülejäänud analüüsigagi. Kaukast ära võtmise-juurde panemise küsimus pole mulle hetkel üheselt selge ja see on üks murekoht. Foonil on üldse kogu see moos, et ka võrkpall otsib Tartus uut nimisponsorit jne.

                        Aga elame ja näeme

                        Kommentaar


                          Algselt postitas mortan Vaata postitust
                          Olen nõus sellega - nagu üldiselt ülejäänud analüüsigagi. Kaukast ära võtmise-juurde panemise küsimus pole mulle hetkel üheselt selge ja see on üks murekoht. Foonil on üldse kogu see moos, et ka võrkpall otsib Tartus uut nimisponsorit jne.

                          Aga elame ja näeme
                          Ka see käis mul mõttest läbi, et kui juba tiitlitega pärjatud võrgumeeskonnal on väga keeruline rahasid taha saada, mis siis veel jalgpallist rääkida.
                          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                          Kommentaar


                            Eilne mäng oli päris kena, kuid siis tehti kaks 4. liiga käkki ja oligi 3:0. Kuid samas...kuskilt pilve tagant piilub lootuskiir.

                            Paar pilti ka: http://www.tartupostimees.ee/937450/...s-tammeka-3-0/
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Mängu video siis siin:

                              Eesti Meistriliiga 23. voorTartu JK Tammeka - Tallinna FC Levadia 0:3 (0:0)Tartu Tamme staadion11.08.2012

                              Kommentaar


                                Teine ja kolmas värav olid küll ilusad kaitsjate kingitused. Need peaks kuuluma rubriiki "Tule taevas appi!".
                                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                                Kommentaar

                                Working...
                                X