320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Martin Vaata postitust
    Päris huvitav ja tore uudis. See, et nimekirjas pole Nimot, on ehk isegi tore.
    Miks nõnna? Kapitammekafännina nähtud mängudes on ta alati kenasti pildis olnud ja tööd teinud. Või on cost-effectivness madal või misasja?

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Tammeka pikendas lepinguid Pato ja Mboungouga


      Päris huvitav ja tore uudis. See, et nimekirjas pole Nimot, on ehk isegi tore.
      üllatav,et enne meistriliigasse püsimajäämise kindlustamist sellised sammud ära tehti.

      Kommentaar


        Miks nii rumalad lepingud, et poole hooaja pealt lõppevad?

        Kommentaar


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          Tammeka pikendas lepinguid Pato ja Mboungouga

          Päris huvitav ja tore uudis. See, et nimekirjas pole Nimot, on ehk isegi tore.
          Transfermarkt.de andmeil on Patol ja Mboungou'l sama agent, Nimo agendi osas transfermarkt.de inffi ei anna. See selgitab võib-olla, miks kaks meest n.ö komplektis ära lahendati. Nimo ei olnud võib-olla praegu lihtsalt päevakorral?

          Kommentaar


            Positiivne: Klubil on mingisugusedki ambitsioonid. Isegi juhul kui Tammeka relegeeritakse, naastakse ilmselt kohe järgneval hooajal tagasi Meistriliigasse.

            Negatiivne: Prioriteedid on kahtlased: Aafrika eikellegimaalt tulnud meestesse "investeeritakse raha ja palju tööd", samas oma poistele ei maksta mitte mingil juhul palka, pigem lastakse Norra mudaliigasse/ehitajaks minna :S

            Kommentaar


              Algselt postitas Tom K Vaata postitust
              Positiivne: Klubil on mingisugusedki ambitsioonid. Isegi juhul kui Tammeka relegeeritakse, naastakse ilmselt kohe järgneval hooajal tagasi Meistriliigasse.

              Negatiivne: Prioriteedid on kahtlased: Aafrika eikellegimaalt tulnud meestesse "investeeritakse raha ja palju tööd", samas oma poistele ei maksta mitte mingil juhul palka, pigem lastakse Norra mudaliigasse/ehitajaks minna :S
              mis siin ikka kahtlast. Noort,andeka aafrika poissi (vist isegi koondises mänginud?) on perspektiivis palju lihtsam müüa,kui eestlast. Kahjuks...

              Kommentaar


                Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                Miks nõnna? Kapitammekafännina nähtud mängudes on ta alati kenasti pildis olnud ja tööd teinud. Või on cost-effectivness madal või misasja?
                Ma olen tema suhtes üha kriitilisem, kiirus on selline keskmine, löök on nõrk, teeb tööd küll, kuid täiesti arusaamatutes kohtades nt on äärel ja siis käib kaitsva pooliku eest palli ära võtmas. Et miks nagu. Kõige hullem aga - palliga olles tõmbab mängu kiiruse kohe alla. Pole nagu äär, pole nagu ründaja ja pole ka mängujuht. Ei teagi, et mis täpselt on.

                Võimalik, et teen liiga muidugi, kuid esimese mängu ohoo-tunne on kõvasti kahanenud.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martin Vaata postitust
                  Ma olen tema suhtes üha kriitilisem, kiirus on selline keskmine, löök on nõrk, teeb tööd küll, kuid täiesti arusaamatutes kohtades nt on äärel ja siis käib kaitsva pooliku eest palli ära võtmas. Et miks nagu. Kõige hullem aga - palliga olles tõmbab mängu kiiruse kohe alla. Pole nagu äär, pole nagu ründaja ja pole ka mängujuht. Ei teagi, et mis täpselt on.

                  Võimalik, et teen liiga muidugi, kuid esimese mängu ohoo-tunne on kõvasti kahanenud.
                  Lihtsalt uudishimust: kas need tähelepanekud Nimo kohta olid sul juba enne Pato tulekut või tõi Pato saabumine Nimo defektid eredasti esile?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                    Lihtsalt uudishimust: kas need tähelepanekud Nimo kohta olid sul juba enne Pato tulekut või tõi Pato saabumine Nimo defektid eredasti esile?
                    Ükskõik kuidas vastates, ma valetaksin. Tunnetuslik värk ja kui konkurentsita mängid, siis raske noomida. Äärtel aga on konkurentsi. Nimo pole muidugi ainus, kes on pakkunud esimese võimsa mängu ja sealt edasi meh, mis samas jätab alati tunde, et nagu oli ju.

                    Pato tugevusi ei osata aga nagu küll kasutada, tundub. Kuid samas pallin ma neljandas liigas ja sedagi vahetusest, seega... Samas on kolm tema väravat neljast tulnud kiiruse ja jõu pealt ehk pall vabasse tsooni ja mine. Kui aga pall seisma jääb, pole kuskile minna väga ja ruum kaob ka ära. Inglise keeles on ütlus: feed the beast, no ei toideta.
                    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                    Kommentaar


                      Ma olen tema suhtes üha kriitilisem, kiirus on selline keskmine, löök on nõrk, teeb tööd küll, kuid täiesti arusaamatutes kohtades nt on äärel ja siis käib kaitsva pooliku eest palli ära võtmas. Et miks nagu. Kõige hullem aga - palliga olles tõmbab mängu kiiruse kohe alla. Pole nagu äär, pole nagu ründaja ja pole ka mängujuht. Ei teagi, et mis täpselt on.

                      Võimalik, et teen liiga muidugi, kuid esimese mängu ohoo-tunne on kõvasti kahanenud.
                      Martin, kelle paneksid siis sina seda kohta täitma? Antud hetkel ei ole tõesti võtta vist kedagi, ega ometi Perlinit või Paabutit?
                      Minu arvates on Nimo oma tööd teinud nii nagu ta tegema peab. Nimo on puhtalt playmakeri mentaliteediga mängija, kes ei löö väravaid, aga proovib alati sööta, mis on ka suur pluss. Me oleme Mällariga alati mõelnud, et milline duo oleks Nõmme Kaljus Nimo ja Neemelo, Nimo lihtsalt riputaks Neemelole peapalle ja Karu lihtsalt puusalt realiseeriks.
                      Enne Pato tulekut ei olnud lihtsalt realiseerijaid, on ju tegelikkuses natukene naljakas, et universaalne mängija, Kaspar Kaldoja on hetkel meie resultatiivseim mees meeskonnas. Kes on tegelikult ju oma positsioonilt Kaitsja, kui ma ei eksi.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas sigmar Vaata postitust
                        Martin, kelle paneksid siis sina seda kohta täitma? Antud hetkel ei ole tõesti võtta vist kedagi, ega ometi Perlinit või Paabutit?
                        Mis kohta? Ääreplaymaker või? Sellele kohale ei oskaks tõesti kedagi panna. Lihtsalt äär - Laas, tõenäoliselt ka Perlin oma kiirusega. Laasi puhul muidugi jälle, et kes kaitsesse ja kas tema on üldse kaitsja nagu või.

                        Nagu ennegi öeldud: kui konkurentsi pole või on napilt, siis raske kritiseerida - ainult üks erand ehk on, see ka meeskonnast läinud. :P
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                          Miks nii rumalad lepingud, et poole hooaja pealt lõppevad?
                          Ainus loogika, mille mina leian, on et tegu on ju soojema Euroopa hooaegade vahega. See tähendab, et agent sai neile sellised lepingud, mille lõppedes poisid kindlasti piisavalt küpsed proovimaks ennast kuskil mehisemas liigas ning mis oleks parem kui noormehed enne uue hooaja algust vähemasti vabaagendina uue klubi leiaks. Teisalt imestaks omal kolba otsast kui neid varem üles ei nopitaks.

                          Kommentaar


                            Kõik staadionile ja põrmustame Paide linnameeskonna sokud jäädavalt! Pidi tulema küll sitt ilm, aga andkem kõik koos endast parima, et staadion täis tuleks. Tuleb kõva püroshow ja naised on saunas kõlakaid rääkinud, et olemas on ka uued lipud, tulge uudistama.

                            Kommentaar


                              Kõik, kes te olete sellel hooajal Tammeka kodumänge külastanud (võik ka viimaste kodumänge LIVE ülekandeid vaadanud) aidake Tammeka kodumänge veelgi paremaks muuta. Tagasiside ankeedi leiad siit

                              Kommentaar


                                Homme alustame kell 9.00! Fännid, toetajad, muidu huvilised, Tartu jalgpalli rahvas - tulge, teeme Tartu esindusareeni korda, et seal saaks kell 14 üks õige vutilahing tulla.

                                Minu teadmist mööda eemaldas SA Tartu Spordi minitrakats täna suurema kihi lund, aga öösel tuleb üht-teist prognooside kohaselt juurde. Lisaks on tribüünidel lund jms tööd. Töö konti ei murra, klubi lubab plakatil kirjeldatud hüvesid ja labida võiks igaüks ise kaasa võtta!




                                Samas ka:
                                - Kes on laupäeval lumevangis, Tallinnas või välismaal, siis homsest matšist ülekanne ka TammekaTV-s. Kommentaatorid Erki Tarro ja Mihkel Uiboleht: "TammekaTV otseülekande teine kommentaator on laupäeval Mihkel Uiboleht"!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X