320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas HellBoy22 Vaata postitust
    Natukene Pato ja Kreeka kohta. Ootan huviga, et kas naaseb Tammekasse või jääb Kreekasse.
    http://www.soccernet.ee/tammeka-rund...reekas-tegusid
    Kas kellegil on aimu ka miks Tammeka lubas ta sinna? Lepinguga on ta seotud 2015. aastani. Juhtkonna poolt väga imelik, sest eelmise hooaja teise poole mängis ta ju hästi. Häid ja vajalikke mängijaid laenule ära ei anta..
    "Ainult Ghana koondise mängijad on mustanahalised, ülejäänud on neegrid"

    Kommentaar


      See on nii kahe otsaga asi. Ühelt poolt olen ma rõõmus, et tal seal hästi läheb, teisalt olen kuradima kurb ja vihane...Miks kuradima pärast ta ikkagi lasti sinna? Ma saan aru, et asi võib rahas olla ja ongi rahas, eriti kui trasnfermarketi andmetel on tema väärtuseks 300k(Ojamaa 450k/€), aga kui reaalne see summa seal on? Kui reaaalne on üldse, et Kreeka klubilt saaks mingisugust raha tagasi?
      Ta oleks saanud siin kindlasti veel rohkem ära teha. Isiklikult need mängud, mis ma teda mängimas nägin võib vist öelda, et konkurentsitult parim ründaja, keda mina oma fänningu ajal Tammekas näinud olen. Ja ta oli ju kõigest olnud võõras keskkonnas mõned mängud, kindlasti oleks asi olnud Uwe`ga sellel aastal veelgi parem.
      Temaga ilmselt ei oleks meil hetkel probleeme väravate löömisega. Aga oleksid on pahad poisid, mina kui fännina, jättes välja kõik rahalised pooled loodan, et Pato tuleb peale laenu lõppu tagasi. Ja hakkab paugutama siin kuis noor nugis ja leiamegi ennast vähemalt 6. positsioonilt

      Kommentaar


        Hooaja alguses, kui toimus Sportlandil Infonet - Tammeka, siis sai paar sõna juttu Babakiga räägitud ning Pato kohta ütles, et ta tuleb suvel tagasi. Osaliselt kogemusi ja vormi saama ning Tammekasse naastes hakkab paugutama. Kuid see jutt oli kõik hooaja alguses, eks ole näha mis saama hakkab.

        Kommentaar


          Nähes Mikk Valtna populaarsust rahva seas, peame talle varsti oma talk show välja mõtlema!

          Mis on kõige kõrgemad kohad, kuhu on jõudnud Tammeka vutimehed ja peatreener? Kus asub Tamme staadion linnulennult? Aga Horvaatia? Vaata, mida tegid sinivalged N 30. mai Tammeka vs Kuressaare kodumängu eel Tasku keskuses!

          Kommentaar


            Väga väga meeldib! Tubli Tartu, tubli Tammeka!

            Kommentaar


              Neljapäeval on KÕIK oodatud imeilusasse Tamme spordiparki juba kaks tundi enne Premium liiga lahingut. Nimelt saab kell 17.45 avavile sõpruskohtumine Tammeka ühendvõistkond vs Välistudengid.

              Tammeka eest mängivad legendid, vanad ja noored treenerid, klubi staff ja fännid. Välistudengid on siis Erasmuse programmiga Emajõe kallastele jõudnud üliõpilased, keda eristab tudenglikest jalgadega õllevaatidest asjaolu, et nad oskavad päriselt vutti mängida! Mängu vilistab Tammeka esikinnas Kaido Koppel isiklikult. Mängime muusikat, õpetame fännilaule ja tunneme end aktiivselt hästi!



              Homsel põhimängul saab muuhulgas näha & kuulda uut & väga toredat kodumängu korraldajat, lisaks võidab üks külastaja Tasku Jack & Jones 20€ kinkekaardi.

              Ja päris-päris kindlalt saavad homme vastused spekulatsioonid, kes alustab väravas, kas Lukjanov või Kütt, kes pallib vasakkaitses, kas Naggel, Mbemba või Lorenz jne. Kes tänast mängueelset trenni vaatamas käis, ehk muidugi teab juba

              Kommentaar


                Eks need välistudengid pole üldse niisamamehed - eelmisel nädalal pisteti TÜ jalgpalli meistrivõistluste kullad kotti näiteks. Muuhulgas alistati kokkuvõttes tiim, mille eest ka Tammeka oma poiss Ander Paabut mängis.

                Utsitan sellega kõiki vaatama tulema, sest kindlasti saab olema väga paeluv jalkaõhtu!

                Kommentaar


                  Kas tänasest mängust otsepilti ka netist näha saab?

                  Kommentaar


                    Tammekale võidu puhul õnnesoovid!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      õnned ka minu poolt. 500 pealtvaatajat kes Tammekat toetamas/vaatamas käivad väärisid seda võitu, et ka edaspidi käia. tublid
                      Parem georg otsas kui Paul keres.

                      Kommentaar


                        Loen ja imestan...protokollis on kirjas, et väljak väga heas seisukorras...alles hiljuti lugesin, et tantsijad olid teise ära lõhkunud...kas emb-kumb on valeinfo või tegid "murukasvatajad" tip-top tööd?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          Loen ja imestan...protokollis on kirjas, et väljak väga heas seisukorras...alles hiljuti lugesin, et tantsijad olid teise ära lõhkunud...kas emb-kumb on valeinfo või tegid "murukasvatajad" tip-top tööd?
                          Mängu kokkuvõttest võib lugeda, et nii mõnigi asjaosaline pidas väljakut täitsa normaalseks.

                          Kommentaar


                            Väljak oli siiski HEAS seisukorras, mitte väga heas.

                            Kommentaar


                              Heiko Tamm - man of the match? Värav ja kaks assist'i.

                              TammekaTV. Tartu JK Tammeka - FC Kuressaare 3:1 (1:0):
                              http://www.youtube.com/watch?v=HuK9N...ature=youtu.be

                              Kommentaar


                                Publiku saabumist. Loendajatele: lisandus veel, kuid ei tahtnud padi niisama jätta ja siirdusin tribüünile. Järgmise proovib paremini ja korralikuma tehnikaga teha.

                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X