Lehekülg 310, kokku 315 EsimeneEsimene ... 210260300306307308309310311312313314 ... ViimaneViimane
Näidatakse tulemusi 6 181 kuni 6 200, kokku 6294

Teema: JK Tammeka

analrapist Kasutaja eika avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2004

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    https://soccernet.ee/artikkel/mis-to...jaari-lopetada

Järvistele võiks nüüd pikema keelu määrata. Floralt muidugi täiesti häbiväärne käitumine.
    Kusjuures mina ei annaks keeldu. Ma läheks lappesse juba siis, kui selline asi juhtuks kuskil Rahvaliiga B reamängu 10. minutil ja vastase väljakupoolel. Kui vastane ütleks, et ta ei anna palli tagasi, siis üsna kindlalt läheksin närvi, saadaks ta perse ja sõidaks talle jalga. Kuigi olen platsil üldiselt väga tšill. On asju, kus ei ülbitseta. Kui selline asi juhtub Meistriliiga mängu 90ndal minutil, oma kasti lähistel, su meeskonnakaaslane läheb joone taha ja tiim jääb vähemusse ning vastane ülbelt ütleb "ma ei anna sulle palli tagasi". Ma ei tea, minu meelest üsna loomulik reaktsioon.

Teisalt usun, et olen muidugi üks väheseid, kes seda leiab ja küllap ta mängukeelu ka saab.

Eesti koondislane Kasutaja Jeti88 avatar
    Liitus foorumiga
    Feb 2005

Algupärane

Ei saa aru, mille eest seda keeldu nõutakse. See oleks päris arusaamatu pretsedent, siis võiks pärast igat mängu keeldu nõudma hakata kellegile. Vassiljevist poleks küll sellist käitumist oodanud.
    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

Kui Järviste saab mängukeelu oma emotsionaalsuse tõttu, okei, võib-olla liigse ka natukene, siis ootaks see hooaeg vähemalt 10-20 keeldu mängijatelt, vastasel korral elame riik riigis. Kittod ja Seredad pääsesid alati ja keegi ei köhinud ka ja oldi ikka tunduvalt ebastabiilisemad ikka üle mängu, kui see Järviste kaasus hetkel. Ja nüüd kui hakata meenutama, mis mees oli Risto Kägo ja mis ilusad sõnad tulid sealt pidevalt..

Vassiljevi kaasust muidugi ei peagi mainima üldse, suhteliselt dick move ikka.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Jah, aga kah Tammeka fännina - Järviste oleks oluliselt parem mängumees, kui ta suudaks sellistes olukordades rahulikumaks jääda. Tal on selliseid kanakitkumisi ikkagi päris palju juba noore ea kohta.

Asjahuviline Kasutaja Stok avatar
    Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Ma arvan, et Kostja lihtsalt ei jäänud neid krampe uskuma. Mina ka mitte.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

Mängija Kasutaja Kevv92 avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2009

Algupärane

Olen nõus, et kostjalt poleks sellist asja oodanud. Järviste noor kukk ja selliseid tõesti igas satsis, aga niimoodi täielikult elementaarset fair playd rikkuda ja veel tryhardida rünnata on suhteliselt piinlik. Hea, et Pechter selle ürituse ära võttis, vastasel juhul oleks florakad julmalt maatasa tehtud pärast mängu, ka kommentaatorid suures hämmingus.

Mis seal ikka, vast ei kordu. Muidu ju mõlemad üldiselt sümpaatsed satsid.

LWB Kasutaja -RoMaRiO- avatar
    Liitus foorumiga
    Aug 2006

Algupärane

Ma selle "keelu nõudmisega" tegin enda arust nalja muidugi. Mu arust inimlikult mõistetava liigse emotsionaalsuse karistamine on ebaproportsionaalne, aga üldjuhul distsiplinaarorganid tahavad sellistel puhkudel sõna sekka öelda. Nii ebaeetilise käitumise peale lõpuhetkedel oleks ma ise väljakul ilmselt täiesti segamini läinud, ja oleks sealt veel värav ning tähistamine tulnud, siis oleks esimene soov ilmselt küll vastasele haiget teha, mida mingis maailmas saab ka ehk inimlikult mõistetavaks pidada, aga tegu tuleks kindlasti hiljem karistada. Sõna aga mitte.

Kostja ega keegi teine Florast ei peagi uskuma, et endisel florakal Aloel midagi tõsist lahti on/oli. Sellised on lihtsalt kirjutamata aumeeste reeglid, et pall antakse tagasi. Ja kui keegi taktikalistel põhjustel hakkab lolli mängima, siis see ongi sellega kaasnev risk, mistõttu järgnevad olukorrad tuleb mängida ühe mehega vähemuses.
    2006 arvasin, et fänn on kuningas, mängija aga teener.
    2020 arvan, et kui mängija saab koondisekutse, siis ta on hea inimene, kellel on telefon.

fantaasiajalgpall:
    2017 3. koht
    2018 1. koht
    2019 3. koht (Flora autogrammidega särgi võitja)
    2020 Teamspiriti kinkekaardi omanik

Asjahuviline
    Liitus foorumiga
    Nov 2018

Algupärane

Mis Flora enda viies sektor, gate 9, või kuues peenar ise arvab sellest lükkest? Jõle vaikseks on Flora poolehoidjad järsult jäänud.

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Ma arvan, et Kostja lihtsalt ei jäänud neid krampe uskuma. Mina ka mitte.
    tähemärgid+1

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
    Kostja ega keegi teine Florast ei peagi uskuma, et endisel florakal Aloel midagi tõsist lahti on/oli. Sellised on lihtsalt kirjutamata aumeeste reeglid, et pall antakse tagasi. Ja kui keegi taktikalistel põhjustel hakkab lolli mängima, siis see ongi sellega kaasnev risk, mistõttu järgnevad olukorrad tuleb mängida ühe mehega vähemuses.
    See ei ole esimene kord jalgpalliajaloos, kus palli ei anta aumehelikult tagasi. Sest normaalajal tabavad krambid alati ainult selle võistkonna mängijaid, kellel on vaja mängu tappa. Kui Sa vaatad, kui reipalt Aloe üle otsajoone kõndis ja sealt küljejoone poole kappas, siis see liigitub imelise tervenemise alla. Aumehelikult antakse pall tagasi aumeestele.
    Liverpool are champions of the Premier League. ̶A̶n̶d̶ ̶E̶u̶r̶o̶p̶e̶.̶ And the f**king world.

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Selge. Kui järgmine kord Flora mängijatega midagi mängus juhtub, siis palli neile küll tagasi ei anda ei saa, sest mängijad lihtsalt ei usu, et nad ei teeskle. Sisetunne ütleb, et Florale palli tagasi anda küll ei ole mõtet.
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Eesti koondislane Kasutaja mjaasa avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Stok Vaata postitust
    Aumehelikult antakse pall tagasi aumeestele.
    Ehk siis Pechterile. Pechter ei saanud mitte kuidagi teada, mis vaevab Aloet. Päris hale vabandus ikka see, et ta teeskles nii või naa. Kui sulle kingitakse pall sellisel viisil, siis oleks see ilus tagasi anda. Vastasel juhul oled sa lihtsalt munn.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

Schmeeskonnaliige
    Liitus foorumiga
    Oct 2003

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Kebab Vaata postitust
    Selge. Kui järgmine kord Flora mängijatega midagi mängus juhtub, siis palli neile küll tagasi ei anda ei saa, sest mängijad lihtsalt ei usu, et nad ei teeskle. Sisetunne ütleb, et Florale palli tagasi anda küll ei ole mõtet.
    Kui see juhtub 90. minutil Flora eduseisus 2:1, siis küll.
    Kui 30. minutil, siis ikka tasub.

Reservmängija
    Liitus foorumiga
    Jul 2006

Algupärane

Stok, sa ajad praegu kaks põhimõttelist olukorda omavahel sassi.

Üks on see, kui ründava meeskonna käes on pall ja vastastel keegi maha pikali viskab. Siis on justkui aumehelik pall auti lüüa, aga seda alati ei tehta, sest mõnikord, noh, tundub, et vastane teeskleb. Ja see on täpselt niisugune kahetine olukord, kus ründajad võivadki jätta palli auti löömata ja edasi mängida. Nii juhtub päris sageli ja ega keegi väga ei plärtsu pärast.

Teine on selline, mis juhtus eile. Kaitsva meeskonna käes oli pall. Nende mees sai viga. Nad ise viskasid palli auti. Seejärel ei ole küsimust ka, kas anda pall tagasi või mitte. Isegi kui sa ründajatena arvad, et vastane teeskleb, pole sinult rünnakuvõimalust ega midagi ära võetud. Sina kaotad ainult ajas (mille kohtunik annab tagasi, pluss, kohtunik hoiab ka kaitsvat meeskonda mõnda aega vähemuses - nagu juhtus ka eile).

Etnoh, selle kohta ütles eile Pechter kõik väga hästi ära. "Mõtle, kes sa oled! Sa oled eeskuju Eesti mängijatele ja siis teed sellist sitta praegu," sõnab väravavaht.

Teisalt Järviste, jällegi, kees vähe üle. Ja ma inimlikult muidugi saan sellest täiesti aru (ja ma ei arva, et ta mängu lõpuminutitel läks Kostjale tahtlikult vikatit tegema, ta tegelikult ka läks kiirrünnakut maha võtma). Aga puhtalt idealistlikust vaatenurgast võiks säilitada kainet mõistust tiba rohkem ja võib-olla lubama lihtsalt molli anda või perse saatma... Ja Järviste oleks minu silmis kordades väärtuslikum mängumees, kui ta sellistes olukordades suudaks tibakene mõistlikumaks jääda.

U41 Kasutaja Kebab avatar
    Liitus foorumiga
    Sep 2001

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas Nurmekas Vaata postitust
    Kui see juhtub 90. minutil Flora eduseisus 2:1, siis küll.
    Kui 30. minutil, siis ikka tasub.
    No ma ei tea, kui ikka sisetunne ütleb, et teeskleb?
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

Liitus foorumiga
    Apr 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas nonoh Vaata postitust
    Stok, sa ajad praegu kaks põhimõttelist olukorda omavahel sassi.

Üks on see, kui ründava meeskonna käes on pall ja vastastel keegi maha pikali viskab. Siis on justkui aumehelik pall auti lüüa, aga seda alati ei tehta, sest mõnikord, noh, tundub, et vastane teeskleb. Ja see on täpselt niisugune kahetine olukord, kus ründajad võivadki jätta palli auti löömata ja edasi mängida. Nii juhtub päris sageli ja ega keegi väga ei plärtsu pärast.

Teine on selline, mis juhtus eile. Kaitsva meeskonna käes oli pall. Nende mees sai viga. Nad ise viskasid palli auti. Seejärel ei ole küsimust ka, kas anda pall tagasi või mitte. Isegi kui sa ründajatena arvad, et vastane teeskleb, pole sinult rünnakuvõimalust ega midagi ära võetud. Sina kaotad ainult ajas (mille kohtunik annab tagasi, pluss, kohtunik hoiab ka kaitsvat meeskonda mõnda aega vähemuses - nagu juhtus ka eile).
    Ok, Sul on õigus, ma ei viitsinud lõpuni läbi mõelda. Aga kohtunik saab tagasi anda ainult aega, mitte momentumit.

Eesti koondislane
    Liitus foorumiga
    Jan 2015

Algupärane

DK on teinud aastaid kahtlase väärtusega otsuseid, seega juba sportlik huvi, mis seal seekord kokku keevitatakse.

Amatöör
    Liitus foorumiga
    Dec 2015

Algupärane

arvate tõesti, et kostja hakkab mängima mingit suurt sõpra pärast seda, kui mingi kukk on ähvardanud tal jalad sodiks sõita? Eriti kui seda kuuleb terve mansa; publik riigitelevisioonist. Unustage ära. Talle oleks sellest paarimängulisest keelust suht savi, kui see, et teda siin (enam) ei austata.

Super Moderator Kasutaja Saarlane avatar
    Liitus foorumiga
    Mar 2005

Algupärane

Mängijate sisetunne võib öelda igasugu asju, aga keegi neist ei ole päriselt arst.

Eesti koondislane Kasutaja fcfloraforever avatar
    Liitus foorumiga
    Jun 2007

Algupärane

Tsitaat Algselt postitas vanafänn Vaata postitust
    Mis Flora enda viies sektor, gate 9, või kuues peenar ise arvab sellest lükkest? Jõle vaikseks on Flora poolehoidjad järsult jäänud.
    Nagu Flora poolehoidjad oleks viimsatel aastatel foorumis jõledal aktiivsed olnud eksole.
    Aga mis siin ikka arvata. Kostja oleks võinud palli tagasi anda. Nõustun. Mis Järvistesse puutub, siis noor poiss, sai aru ja vabandas oma sõnade tõttu. Aga kui me nüüd paneme kaalule potentsiaalsed 2 punkti või raske põlvevigastus siis.. las ta jääb.
    Mõlemad osapooled on sõna saanud ja minu jaoks on teema lõppenud. Eks igaühele jääb sellest oma arvamus. Kumbki ei käitunud päris õigesti arvan ma.

Mängust rääkides, siis Tammeka oli tubli, Arenal neile viimasel ajal sobib ja suutsid ära hoida. Flora realiseerimine oli ka rabe.
    Muidugi Tammeka "ambitsiooni" näitasid üleajal teenitud nurgalöögid. Täpselt sellepärast nad top4-st täpselt nii kaugel (ikka väga kaugel) tabelis ongi ja selliselt mängides võivad nad sinna keskele minu poolest jäädagi.
    FC Flora

Järjehoidjad

Postitamise reeglid

• Sa ei tohi postitada uusi teemasid
  • Sa ei tohi postitada vastuseid
  • Sa ei tohi postitada manuseid
  • Sa ei tohi muuta oma postitusi
  •  
  • BB kood on Sisse lülitatud
  • Emotikonid on Sisse lülitatud
  • [IMG] kood on Sisse lülitatud
  • [VIDEO] code is Sisse lülitatud