320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piinlik, et taaskord oleme olukorras kus Eesti suuruselt teisest linnast ei leia ühtegi nõuetele vastavat kunstmuruväljakut ja PL suurima kodupubliku viimane mäng toimub Elva 150 pealtvaatajat mahutaval staadionil. Kop-kop Kruuse jt poliitikud! Uut kunstmurustaadionit (tegelikult mitut) ei vaja mitte ainult esindusmeeskonnad vaid sajad tartu noored jalgpallipoisid-tüdrukud!

    Kommentaar


      Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
      Elva 150 pealtvaatajat mahutaval staadionil.
      No kuule, Elva hooaja algusmängudel käis ikka vähekene rohkem inimesi
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar


        Algselt postitas Myrgel Vaata postitust
        Piinlik, et taaskord oleme olukorras kus Eesti suuruselt teisest linnast ei leia ühtegi nõuetele vastavat kunstmuruväljakut ja PL suurima kodupubliku viimane mäng toimub Elva 150 pealtvaatajat mahutaval staadionil. Kop-kop Kruuse jt poliitikud! Uut kunstmurustaadionit (tegelikult mitut) ei vaja mitte ainult esindusmeeskonnad vaid sajad tartu noored jalgpallipoisid-tüdrukud!
        Nüüd on seal keskerakond ka võimul, küllap tuleb ka kunstmuru

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          No kuule, Elva hooaja algusmängudel käis ikka vähekene rohkem inimesi
          Elva keskmine publik on hetkel 261, Kaljul 250
          Elva publiku mediaan on hetkel 256 ja ei lange alla 250-ne, Kaljul lõplikult 211

          405 on publikuarv, mis märgiti Elva staadionil protokolli 12.06.2013, mil Elva võitis Legioni 3-2

          Kommentaar


            Algselt postitas Stok
            Kus see Elva Linnastaadion on? See, mis järvest kohe lõunasse jääb või?
            Peaks olema jah
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas kesa Vaata postitust
              Elva keskmine publik on hetkel 261, Kaljul 250
              Elva publiku mediaan on hetkel 256 ja ei lange alla 250-ne, Kaljul lõplikult 211

              405 on publikuarv, mis märgiti Elva staadionil protokolli 12.06.2013, mil Elva võitis Legioni 3-2
              Ma nats skeptiline selle Elva publikuarvu suhtes, enne kui pole ise näinud.

              Kommentaar


                Ei väljakut ümbritsevale murule mahub kindlalt rohkem kui 150 :-D Neid puupinke pidasin silmas! Igaljuhul, Tartul poleks miinimumprogrammi juures isegi vaja uut väljakut ehitada, et sügis/kevadised mängud peetud saaksid. Piisaks Annelinnale uue katte paigaldamiseks. Investeering jääb alla 300k! Aga...

                ..raha on olulisematesse kohtadesse panna:

                Kommentaar


                  Ei tea kus neid üleminekumänge hakatakse pidama.. Tallinnas?

                  Kommentaar


                    Eks nüüd tuleb Eesti areenidelt pakkumisi võtta a'la Champions League'i finaali korraldusõigus

                    Aga muidu faktid siis sellised, et 12.45 Tamme staadionilt tasuta buss Elvasse ja tagasi. Tammeka ja Kalju fännid teevad, ma usun, staadionil hääd melu ning heade elvalaste kaudu peaks Elvas olema ka toitlustus staadionil ja nii palju muid basic mängukorralduse elemente, kui neid kiirkorras üle annab kanda. Teeme poolajamängu ka

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
                      Ma nats skeptiline selle Elva publikuarvu suhtes, enne kui pole ise näinud.
                      No siis pole muud midagi kui pühapäeval Elvasse, või siis tule järgmisel hooajal oma silmaga kaema !

                      Kommentaar


                        Algselt postitas The Best In The World Vaata postitust
                        kui pühapäeval Elvasse
                        Laupäeval, siiski

                        Kommentaar


                          Algselt postitas sosku Vaata postitust
                          Laupäeval, siiski
                          Ma usun, et ta mõtles Elva kodumängu, mis on nimelt homme.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            Tänase mängu video:

                            9. novembril kell 14:15 Elva linnastaadion (Tartu mnt. 12, Elva)TARTU JK TAMMEKA - NÕMME JK KALJU 0:3 (0:1)mitteametlik protokollVäravad: 43., 69. pen., 81....

                            Kommentaar


                              Kas keegi seletaks mulle ära palun, miks anti punane ning miks anti penalti?
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Kolmapäeval võitis Tartu JK Tammeka Tallinnas 3:2 FC Kuressaaret. Kohtumine pidi olema kodumäng, aga see tõsteti Tallinna, sest nädalavahetusel ja uue nädala alguses sadanud vihm muutis Tamme staadioni mängukõlb­matuks. Kuigi vihma ei sadanud juba esmaspäeva õhtupoolikul, ei olnud staadion mängukõlblik veel kolmapäevalgi. Kas tegemist on ehituspraa­giga?


                                "Ei oskakski seda küsimust kommenteerida. Ma ei teadnud, et mäng ära jäi."

                                Ma küll ei tea päris hästi, milles seisneb linnavalitsuse sporditeenistuse juhi töö, kuid Tartu esindustiimi mängu üleviimisest Tallinna võiks ikka teada?
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X