320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Selle aasta alguses polnud tõesti juttude põhjal enam yhtki võlga yleval, aga nyyd veel suuremad kui enne.... ei saa ju normaalne olla, aga vat on sest nad on Afharid..irw Ma saax aru kui olex mingeid jõhkraid investeeringuid tehtud vms....
    Kalle, Veiko ja teised kes siin Tartus asju ajavad on tõesti teinud suure-suure töö ära ja kahju kui see kõik vastu taevast lendama peax.
    Head aastavahetust kõigile ja kui imesid veel juhtub siis praegu tagumine aeg krt

    Kommentaar


      Algselt postitas Vahkito Vaata postitust
      Selle aasta alguses polnud tõesti juttude põhjal enam yhtki võlga yleval, aga nyyd veel suuremad kui enne.... ei saa ju normaalne olla, aga vat on sest nad on Afharid..irw Ma saax aru kui olex mingeid jõhkraid investeeringuid tehtud vms....
      Kalle, Veiko ja teised kes siin Tartus asju ajavad on tõesti teinud suure-suure töö ära ja kahju kui see kõik vastu taevast lendama peax.
      Head aastavahetust kõigile ja kui imesid veel juhtub siis praegu tagumine aeg krt
      Head uut aastat kõigile!

      Andke see klubi mulle üle ja Tammekast saab 5 aasta pärast eestimaine AJAX AMSTERDAM (nalja ei tee)

      Kommentaar


        Algselt postitas FCFlora1990 Vaata postitust
        Head uut aastat kõigile!

        Andke see klubi mulle üle ja Tammekast saab 5 aasta pärast eestimaine AJAX AMSTERDAM (nalja ei tee)
        Ära palun enam peale võta! Palun!
        Algselt postitas alehis
        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Klubil on suured rahalised raskused, selge. Aga miks peaks fännid kaduma tribüünidelt? Ma ei saa aru.
          Sest publikuarvu kasv on klubist lahkunud inimeste pika ja järjepideva turundustöö tulemus. Mällar ja co jääb ikka, aga mis saab nn pealtvaatajatest on iseasi. Elu on näidanud, et kui meitemaa klubil raugeb jõud end nähtavaks teha, hakkavad ka publikunumbrid kukkuma.

          Kommentaar


            http://soccernet.ee/tammeka-presiden...igas-jatkamist

            Tuli ka lõpuks näitsikupoolne kommentaar. Tundub, et järgmine hooaeg saab üsna õhukene olema, eriti just koosseisu poole pealt. Eeldan, et Uwe ei jätka, tema temperamenti teades ja nähes ei usu, et ta viitsib siin jännata.
            Artikli põhjal tundub, et Tiirik lõpetab, Siim Tenno ka rääkis kunagi, et tema ei viitsi enam niimodi jamada, elu tahab ka elamist, seega võib juhtuda, et Tenno lahkub. Tamm ilmselt Levasse, Munga-Bunga jätkamisse ma ka ei usu, teda võib siin muidugi kinni hoida naine ja suur usk.
            1) Uwe
            2) Tenno
            3) Tiirik
            4) Mboungo
            5) Tamm
            6) Alleoni
            7) Balkani staar
            8) Hetkel rohkem ei meenu, aga eks see rida veel muutub ja muutub. Koppel vist ka ei osalenud aastalõpukal?
            9) Tautsil on kindlasti potentsiaali ja ei imestaks, kui Flora või mõni muu klubi ta ära napsaks. Trendiks on see ju saanud, et head noormängijad Tammekas ei püsi.
            10)Prempeh(edit)

            Edit:
            11) Miguril ju vend Santoses, ei imestaks, kui Migur Valtnat näeme järgmine aasta Santoses(puhas minu enda eeldus) Ja nii mõnigi mees võib järgmine hooaeg Santoses olla.

            Kommentaar


              Hugo Fernandes ning Gael White tagasi ja läheb mölluks!

              Aga tegelikult on ikka üsna masendav situatsioon taaskord ning Afshari jutt on lausa halenaljakas. Kui võõrmängijate piirangut ei oleks, siis olen täiesti kindel, et järgmiseks hooajaks oleks toodud kümme kodutut.

              Kommentaar


                Proua Afsharil mingi konflikt Tiirikuga? Tahaks küll natuke detailsemalt kuulda, mis visioonid neil Tiirikuga küll lahknevad.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas Õhtuleht, Jane Afshar Vaata postitust
                  Klubi eelarve oli enne täielik null, suutsime seda suurendada, kahekordistada.
                  Tubli töö!

                  Kommentaar


                    http://www.youtube.com/watch?v=bdX9rStKaMk Hakkame siis ilusti 3:50 vaatama

                    Kommentaar


                      Haha, hea leid Kaido. Visioonid, mis ei lähe Tiirikuga kokku on vist see, et Tiirik tahab raha saada Sigmar, kõik sinu poolt nimetatud peaksid ikka minema jah, va Valtna. Usun, et ta ise soovib ikka Tammekas pallida ning koht põhis garanteeritud. Masendav värk, et pool satsi minema paneb, lisaks veel Veiko ja Kalle.
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Kogu jutt originaalallikast ja pikemalt: http://www.ohtuleht.ee/559408/tammek...-meistriliigas
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Afsharid välja !!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas The Best In The World Vaata postitust
                            Afsharid välja !!!
                            Arvan, et Afsharid peavad, jah, lahkuma. Selge see, et klubile ei osata midagi pakkuda....... Aastast aastasse samad probleemid......

                            Kommentaar


                              Üldise Tammeka agoonia taustal on keegi tranfermarktis klubisse tagasi liigutanud seal 2012. aastal laineid löönud Guinealase Pato.

                              Transfermarkt pole teadupärast just väga kindel allikas aga oskab keegi ehk midagi kindlamat öelda?

                              Kommentaar


                                Kuhu liigub Tammeka - tänasest Tartu Postimehest:

                                - "Tammekas käärib suur tüli"
                                - ja lisalugu: "Tammeka mäned˛er hakkas arendama kogu Premiumi liigat"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X