320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

JK Tammeka

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    MAAG TAMMEKA!!!! Tartu au ja uhkus väga hea et suudeti nõmmekatele ära teha

    Kommentaar


      mina arvan ka et väga mööda.
      täpsemalt ennustama ei hakkaks ise

      aga väga tubli mäng. nii haledalt tõmmati ikka kaljule kott pähe, eriti et kaks kolli kohe järjest. nõmmekad tormasid kohe peale pärast esimest, et nüüd, raisk, lööme tagasi, aga õpetus oli kiire tulema:P
      nunez oli järjekordselt hea, teever omas hausenbergi ära suht tihti ja leetma oli keskel teistest selgelt üle. aga ülejäänud mehed olid tammekal paremad ja nii ta tuli

      Kommentaar


        Kui mõned töötajad staadionil veidike viisakust õpiks, oleks mõnusam. Aga tuleb nõustuda, et väga lahe on Tartus vutti vaadata.

        Üleüldiselt hea korraldus, hot dogid särgid-värgid. Jätkake samas vaimus!

        Kommentaar


          Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
          Kui mõned töötajad staadionil veidike viisakust õpiks, oleks mõnusam.
          Sina olid see joodik, kes välja visati? :P
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Palju õnne võidu puhul!
            1. Kas mulle tundus või Tartu fännid hakkasid korralikult häält tegema alles eduseisus olles 2-0???
            2. Miks oli tablool vahepeal 3-0 Tammeka kasuks???? Korraldus, korraldus.
            3. Turvateenistus oli vähe kahtlane alguses, aga kõikjal nendega probleemid.
            4. Kas Maag Tammeka mängul on kõik kohtunikud nii kehva vilepartii teinud??? Mitu kätt ja olukorda vilistas mööda.

            Kommentaar


              Algselt postitas HABE Vaata postitust
              Palju õnne võidu puhul!
              1. Kas mulle tundus või Tartu fännid hakkasid korralikult häält tegema alles eduseisus olles 2-0???
              2. Miks oli tablool vahepeal 3-0 Tammeka kasuks???? Korraldus, korraldus.
              3. Turvateenistus oli vähe kahtlane alguses, aga kõikjal nendega probleemid.
              4. Kas Maag Tammeka mängul on kõik kohtunikud nii kehva vilepartii teinud??? Mitu kätt ja olukorda vilistas mööda.
              Loll on ikka see,kes vabandust ei leia põse saamise järel
              Olen see kes olen

              Kommentaar


                Algselt postitas kaitz Vaata postitust
                Loll on ikka see,kes vabandust ei leia põse saamise järel
                Loe uuesti läbi ja siis mõtle tunnike ja siis kirjuta uuesti. Ma olin viiskas ja ei kritiseerinud, vaid viitasin ja küsisin.

                Kommentaar


                  Algselt postitas HABE Vaata postitust
                  Palju õnne võidu puhul!
                  1. Kas mulle tundus või Tartu fännid hakkasid korralikult häält tegema alles eduseisus olles 2-0???
                  Sellega on ju alati nii, et olenevalt asukohast kuuled ka midagi. Mina näiteks Kalju toetajaid eriti ei kuulnud. Eriti veel pärast 2:0 seisu. Enne mingi pinin kostus.

                  Siinkohal ka kaks märkust: väga toredad olid "puujalg" ja "saba nimel" ning õllepruulija viis. Samas oodanuks laule rohkem, selline suvaline kahe fraasi karjumine pole teab kui võimas, kui seda just eriti hästi ei tehta, mida Eestis on lageda taeva all küllaltki keeruline saavutada.

                  Lisaks - kui teie karjute Võitle Kalju ja teised samal ajal sama, kuid teise nimega, siis ei saa keegi mitte mõhkugi aru. Seega: rohkem laule. Tehke kasvõi võistlus ja kolmele parimale särgid vms. Küll tuleb.

                  2. Miks oli tablool vahepeal 3-0 Tammeka kasuks???? Korraldus, korraldus.
                  Wishful thinking, kuid see olnuks ka aus skoor.

                  3. Turvateenistus oli vähe kahtlane alguses, aga kõikjal nendega probleemid.
                  Mitmeid aastaid käinud, kordagi pole probleemi olnud. Järelikult tuleb kaebajal viga otsida iseendast.

                  4. Kas Maag Tammeka mängul on kõik kohtunikud nii kehva vilepartii teinud??? Mitu kätt ja olukorda vilistas mööda.
                  Ei, kuid väga hull ka polnud, on hullemaid olnud. Paar kollast võinuks kaljukatele muidugi anda, kuid väga räigelt ka mööda ei pannud. Ehk üks-kaks episoodi, mis kokkuvõttes midagi erilist ei tähendanud.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    2. Miks oli tablool vahepeal 3-0 Tammeka kasuks???? Korraldus, korraldus.
                    sel hetkel tõsteti tablool numbreid ümber lihtsalt, taibu. vilksamisi oli seis lausa 5-0.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                      sel hetkel tõsteti tablool numbreid ümber lihtsalt, taibu. vilksamisi oli seis lausa 5-0.
                      Viis minutit tõsteti?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -RoMaRiO- Vaata postitust
                        Viis minutit tõsteti?
                        mine sa võta kinni.

                        Kommentaar


                          Martinile. 1. Kalju toetajad alles otsivad oma kooslust ja õigeid laule, me areneme tasapisi.
                          2. ja 4. Kui ikka ei suudeta pisikesi asju korralikult teha siis kahju. Me lootsime väikest fännide vahelist võistlust vaheajal aga noh, liiga palju ei saa ka teilt ju soovida. Aus skoor??? Kohtunikud vile oli küll imelik. Mitu Tammeka kätt jäi vilistamata jne. Mõlemale poole sedasi vilistas halvasti.
                          3. Ei olnud isikliku kokkupuudet aga joodiku ära toimetamine võttis vähe kaua aega kui arvestada ka klaaspudelit TEIE TAMMEKA toetajate ees (ma loodan, et selles osas mu silmad petsid)ning rahvast oli piisavalt vahepeal mul.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas HABE Vaata postitust
                            Me lootsime väikest fännide vahelist võistlust vaheajal aga noh, liiga palju ei saa ka teilt ju soovida.
                            See ei meeldi ka mulle eriti, vanasti oli ikka pendlavõistlusi ja loosimisi, kuid need kadusid kuhugi ära. Mingi tore showprogramm ja paar pisikest võistlust (kõksimised, vastu latti löögid, pendlad vms) võiks muidugi olla.

                            3. Ei olnud isikliku kokkupuudet aga joodiku ära toimetamine võttis vähe kaua aega kui arvestada ka klaaspudelit TEIE TAMMEKA toetajate ees (ma loodan, et selles osas mu silmad petsid)ning rahvast oli piisavalt vahepeal mul.
                            Mingi parm sealt Kalju poolelt kinni haarati küll, kuid tolgus viskas poolel teel oma Laua viina pudeli puruks ja lasi niimoodi hüva märjukese väga rumamalt raisku. Sellist alkoholi raiskamist Tartus muidugi ei mõisteta ja nii pidigi turvamees enne uurima, et kas pudelis olevat värki saab kuidagi päästa. Aga polnud midagi päästa ja nii tuli tükid prügikasti visata ja seejärel tassis tolguse välja.

                            Oleks kallim konjak olnud, siis kutsutuks politsei ka. Alkoholi raiskamisele EI!
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              see käegamängimine on kalju poolt küll nüüd patusti siis räusatud, jäi esimesest poolajast väga selgelt meelde episood kus kalju Arruda võttis palli mis rinna peale ei jõudnud käega maha ja isegi vabalööki ei antud, kalju muidu sümpaatne team ja fännid vägas kiftid, tore kui saab sõbralikult jalgpalli poplaarsemaks muuta a mängijad kaljul esimesel poolajal jätsid natuke fair-play mõttes halva maigu, igas võimalikus ja mittevõimalikus olukorras üritati varastada mõned meetrid vaba/karistuslöögist v audiviskest, isegi kohtunik tegi vastava märkuse lõpuks, a muidu tore mäng!

                              Kommentaar


                                Tartu tõestas et Nõmme Kalju ei ole võitmatu vaid lihtsalt suur meediamull. Nüüdseks on meediamull katki pigistatud ja pantril saba kastreeritud. Aga okei, pakkusite meile ilusat mängu ka meie koosseisulises vähemuses. Ma ei oska ennustada aga arvan et kui mäng oleks meeste koha pealt olnud samaväärtuslikus koosseisus, siis oleks meiepoolsed väravanumbrid ka suuremad olnud.
                                Getulio sõnad artiklist enne mängu: "Mängime meeskonna vastu, kellele ei meeldi, et Kalju on liider ja kes tahavad tõestada oma paremust. Meil ei jää muud üle kui võita ja nurjata sellega nende plaanid, sest Kaljul on olemas kõik selleks, et püsida ka edaspidi liidrikohal."
                                Minu kommentaar: "Ausalt, ei meeldi jah, aitab teie liidrihullusest, ehk nüüd rahunete väheke ja mängime kõik rõõmsalt jalgpalli edasi!"

                                Kuigi Kalju fännide keskmine vanus jäi alla 20 eluaastat siis oli neil ka toredaid fänne kes võtsid kogu asja fun'iga ja peale mängu ka tartlastega käppa surusid ja paar sõna vahetasid, nii nagu õigele fännile kohane! Miks panter lonkas?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X