320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Saksa klubid Euroväljakutel.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Tänud stuttgardile, nüüd Lyonil võimalus edasi pääseda.
    Päris kurb oleks ,kui kumbki Prantsusmaa klubi edasi ei pääseks.

    Kommentaar


      #17
      Miks Juba 6. minutil toimus vahetus(Bremen-Madrid)?
      slimm.ee

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas caesar112 Vaata postitust
        Miks Juba 6. minutil toimus vahetus(Bremen-Madrid)?

        Vigastus:s.......
        Olen see kes olen

        Kommentaar


          #19
          Bremen mängib oma elumängu Reali vastu,lausa nauditav on vaadata Bremeni mängu,Real on tõsiselt hädas
          Olen see kes olen

          Kommentaar


            #20
            Dai - poh kui Werder nüüd seukse magusa seisu piixu keerab!
            Hello! I´m mentaly ill.

            Kommentaar


              #21
              Werderi kaitse on endiselt vilets, aga Madrid oli kogu meeskonana veel viletsam. Nüüd vaja aind reeklased võõrsil kotti toppida. Schalke suutis viigi välja venitada ja kui kodus pall väravasse osatakse suunata siis äkki saadakse edasigi. Samas on mõlemal meeskonal võimalik lõpetada ka täielikus poris, isegi UEFA cupi lohutusringita.
              Hello! I´m mentaly ill.

              Kommentaar


                #22
                CL
                Schalke - Porto ...keeruline paar. Sakslastele vist Portugal eriti ei meeldi. Võibolla teeb talvepuhkus head.

                UEFA
                Aberdeen - Bayern. Kui midagi väga halba ei juhtu siis on Bayern edasi.
                Galatasaray - Leverkusen. Võidetav, kuid siiski väga raske vastane.
                Zürich - Hamburg. Hamburgil ei tohiks ka erilisi probleeme tekkida.
                Bremen - Braga. Lihtne vastane, kui muidugi suudetakse konsentreeruda...mitte nagu Bayern tegi...
                Benfica - Nürnberg. Nürnbergil on arvatavasti relegatsiooni vältimisega rohkem tegemist kui UEFA -s feimi kogumisega. Vastane on kah liiga raske nende jaoks.
                Hello! I´m mentaly ill.

                Kommentaar

                Working...
                X