320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga lääs/lõuna 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    II liiga lääs/lõuna 2007

    Alustame siis 2007 a hooaja spekulatsioonidega.
    Eelkõige ootaks uute meeskondade rohket osavõttu selles teemas.
    Kõigepealt sooviks teada kas kõik koha lunastanud uued meeskonnad ka hakkavad meie tsoonis mängima või peavad sõite ja osavõtutasu liiga koormavaks.

    #2
    selle kõigega on veel aega ju, aga vähemalt said 3 minutit tegevust
    härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

    Kommentaar


      #3
      Algselt postitas volodja Vaata postitust
      selle kõigega on veel aega ju, aga vähemalt said 3 minutit tegevust
      Sellega on aega täpselt 2 nädalat ninatark.

      Kommentaar


        #4
        Paide ikka hakkab

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas kotkas Vaata postitust
          Sellega on aega täpselt 2 nädalat ninatark.
          no vot, selle ajaga võib Robinhost saada vabalt põhimees terveks hooajaks
          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

          Kommentaar


            #6
            tarmo tee ise otsad siis lahti, räägi kes nõmme utd juurde lisanduvad mis on eesmärgid teil? kas vanameister r kallaste jätlab vms.

            Kommentaar


              #7
              Tabasalu ootab vastust vallajuhtidelt kas on nõus meid toetama või paneme oma raha eest kogu hooaja....seega 15. dets on selge kus mängime
              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

              Kommentaar


                #8
                paneb ainult imestama Tabasalu valla suhtumine.Huvitav ,kas seal ka mõni endine sportlane on.Koertenäitust on nad küll valmis korraldama,aga sporti ei taha toetada.Vallas ei leia ühtegi maatükki alla milli,autod on kõigil viimasepeal,majad nagu villad.Tulumaxu peaks nagu laekuma,järelikult on ka raha.Peab vist teisiti küsimas hakkama käima,ammuseid aegu meelde tuletama.Et see riigi raha neile kurku kinni jääks.

                Kommentaar


                  #9
                  Algselt postitas speen Vaata postitust
                  paneb ainult imestama Tabasalu valla suhtumine.Huvitav ,kas seal ka mõni endine sportlane on.Koertenäitust on nad küll valmis korraldama,aga sporti ei taha toetada.Vallas ei leia ühtegi maatükki alla milli,autod on kõigil viimasepeal,majad nagu villad.Tulumaxu peaks nagu laekuma,järelikult on ka raha.Peab vist teisiti küsimas hakkama käima,ammuseid aegu meelde tuletama.Et see riigi raha neile kurku kinni jääks.

                  ma ei tea, siia teemasse ei tule vist normaalsemat postitust, aga ega neile seal vallamajas midagi selgeks ka ei oska keegi teha, seal on ainult kepikõnd moes
                  härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                  Kommentaar


                    #10
                    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                    tarmo tee ise otsad siis lahti, räägi kes nõmme utd juurde lisanduvad mis on eesmärgid teil? kas vanameister r kallaste jätlab vms.
                    Nõmmel lahkujaid 1 ja juurde tulijaid 3-5 meest. Samuti saame nn. mängiva treeneri.Nimedest veel päris avalikult ei räägi. Vanameister Kallaste jätkab, kui oma vigastusest jagu saab.

                    Kommentaar


                      #11
                      Algselt postitas volodja Vaata postitust
                      no vot, selle ajaga võib Robinhost saada vabalt põhimees terveks hooajaks
                      Kui Sa tähelepanelikult minu esimest postitust loed, siis ei huvita mind mitte mängijad vaid klubide osavõtt. Olen kuulnud siit ja sealt , et mõned klubid , kes on nüüd saanud 2 liigasse peavad osavõtutasu liiga kõrgeks(6 miinumumpalka) ja ega ka mööda Eestimaad ringi kärutamine mingi odav lõbu igaühe jaoks pole. Seda nii ajalises , kui ka rahalises mõttes.

                      Kommentaar


                        #12
                        Algselt postitas speen Vaata postitust
                        paneb ainult imestama Tabasalu valla suhtumine.Huvitav ,kas seal ka mõni endine sportlane on.Koertenäitust on nad küll valmis korraldama,aga sporti ei taha toetada.Vallas ei leia ühtegi maatükki alla milli,autod on kõigil viimasepeal,majad nagu villad.Tulumaxu peaks nagu laekuma,järelikult on ka raha.Peab vist teisiti küsimas hakkama käima,ammuseid aegu meelde tuletama.Et see riigi raha neile kurku kinni jääks.
                        Tegemist on siiski Harku vallaga...kui oleks tegemist lastega, siis poleks rahasaamisega probleemi...vanad peerud peavad ise hakkama saama....
                        Eks me saaks ka hakkama ,aga küsimus on põhimõttes...kui tahavad ,et me valda esindaks ,siis tuleks(võiks) ka õlg alla panna meie üritusele...me ei nõua nende käest võimatut...loomulikult maksame ka ise päris hea summa...olen aru saanud ,et mehed tahavad 2 liigasse minna ja vaadata, mis välja tuleb...loomulikult tuleb endale meil kõigil hoopis teistsugune panus anda,sest sõidud on pikad ,vastased kindlasti tugevamad ja hooaeg ka pikem...ootame tuleva nädala ära ja siis on vastused käes ...ma loodan.
                        Kepikõnd pidi kõiki lihasgruppe parandama...võimas...pole veel ise proovinud aga tean ,et mõned ikka meie kuulsal Aura looduspargirajal nendega hõljuvad...nende hulgas ka meie uus vallavanem...nagu meil väravavaht ütles, et krt mees võiks midagi mehelikumat teha..nt poksi...
                        Ma olen optimistlik ja ütlen ,et meiega võib arvestada järgmine hooaeg...saate ka Tabasalu meeldival muruplatsil(võimalik ,et viimast aastat) võidelda..
                        Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                        Kommentaar


                          #13
                          Algselt postitas Kent Vaata postitust
                          Tegemist on siiski Harku vallaga...kui oleks tegemist lastega, siis poleks rahasaamisega probleemi...vanad peerud peavad ise hakkama saama....
                          Eks me saaks ka hakkama ,aga küsimus on põhimõttes...kui tahavad ,et me valda esindaks ,siis tuleks(võiks) ka õlg alla panna meie üritusele...me ei nõua nende käest võimatut...loomulikult maksame ka ise päris hea summa...olen aru saanud ,et mehed tahavad 2 liigasse minna ja vaadata, mis välja tuleb...loomulikult tuleb endale meil kõigil hoopis teistsugune panus anda,sest sõidud on pikad ,vastased kindlasti tugevamad ja hooaeg ka pikem...ootame tuleva nädala ära ja siis on vastused käes ...ma loodan.
                          Kepikõnd pidi kõiki lihasgruppe parandama...võimas...pole veel ise proovinud aga tean ,et mõned ikka meie kuulsal Aura looduspargirajal nendega hõljuvad...nende hulgas ka meie uus vallavanem...nagu meil väravavaht ütles, et krt mees võiks midagi mehelikumat teha..nt poksi...
                          Ma olen optimistlik ja ütlen ,et meiega võib arvestada järgmine hooaeg...saate ka Tabasalu meeldival muruplatsil(võimalik ,et viimast aastat) võidelda..
                          Leidsin BNS- ist sellise asja:
                          TALLINN, 01. detsember, BNS - Harku valla eelarve tõuseb kava järgi tuleval aastal enam kui 20 protsenti ja eelarve tuludeks on kavandatud 145 miljonit.
                          Valla suurim tuluallikas on üksikisiku tulumaks, mida peaks tuleval aastal laekuma 102 miljonit krooni, rääkis BNS-ile vallavanem Ott Kasuri. Maamaksu laekumiseks on kavandatud 20,3 miljonit krooni.

                          Valla suurimad investeeringud on seotud teedeehitusega. Vald soovib rajada Tabasalu-Rannamõisa kergliikluse tee, mis muudab vallavanema sõnul inimeste jaoks ohutumaks ühenduse Tabasaluga.

                          Pangapealse elurajooni rajab vald uue lasteaia 144 lapsele, tehes koostööd ettevõttega Strantum. Täiendavad kaks rühma rajab vald ka Harku lasteaiale.

                          Vald jätkab Harkujärve lasteaed-kooli projekteerimist ja alustab eakatele pansonaadi projekteerimist Ilmandusse.

                          Tuleval aastal peab valmima Tabasalu keskuse visoon ja spordirajatiste detailplaneering. Valmima peab ka tennisehall ja uuenema Tabasalu staadion.

                          Tabasalu Ühisgümnaasiumi hoone saab vallavanema sõnul soojustuse ja uue fassaadi koos uute akende ja ustega. Koolihoones uuendatakse ka fuajee ja söökla.

                          Tuleval aastal tõuseb valla kooli- ja kultuuritöötajate palk 15 protsent võrra. Sama suur palgatõus ootab ka valla ametnikke.

                          Harku valla eelarvest läheb märkimisväärne summa ehk umbes kolm miljonit krooni bussidotatsiooniks, et õpilased saaksid tasuta sõita kooli ja koju, rääkis vallavanem.

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Kent Vaata postitust
                            ...nagu meil väravavaht ütles, et krt mees võiks midagi mehelikumat teha..nt poksi...
                            Ma olen optimistlik ja ütlen ,et meiega võib arvestada järgmine hooaeg...saate ka Tabasalu meeldival muruplatsil(võimalik ,et viimast aastat) võidelda..
                            sellel väravavahil on hea öelda,kuna ta ise on üx äärmiselt agresiivselt häälestatud tai poxer kes ei tunne valu ja naudib vigastusi...hr väravavaht sa mine proovi ennem kepikat seal metsas ja siis võid alles mehe matile kutsuda

                            Kommentaar


                              #15
                              tegelikult ma saan aru kõigest Kotkas, kõigest saan aru, aga läheneda tuleb huvitavamalt, mitte igavalt nagu sina seda teed, mulle meeldivad uued lahendused
                              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                              Kommentaar

                              Working...
                              X