320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga lääs/lõuna 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    võru-warrior 1:1 (0:1) peale valga kiiret avaväravat asus võru kohe suruma ja teise poolajal algul suudetigi viigivärav ära lüüa. Lõpus oli võru surve väga tugev ja valga peab õnne tänama et võrust saadi punkt kätte

    Kommentaar


      Ma arvan ka ,et jalgpallist peab mõnu tundma,mitte metsikult ja sihitult lahmima.Mulle meeldis Rolli ütlus nende inteligentsete alade ja võrgu kohta,peab paika,pole midagi teha.Küsige,kuidas Dzintarsil tennis edeneb.Ahh-ahh.

      Kommentaar


        Algselt postitas Roll Vaata postitust
        Olid talle siis midagi halba teinud või? Ei taha uskuda, et ta niisama kedagi ära lõhkus. Seda olen küll kuulnud, et kui talle haiget tehti, siis tagasi tegemata ei jätnud ta kunagi.

        Aga üldiselt selline sandistamine on ebameeldiv. Eriti veel meie liigas, kus pole mängus suurt raha ja peaks olema ainult mängurõõm. Ja siis lööd nii õnnetult, et jalgpalliga kööga ja kui õhurõhk langeb, siis hakkab valutama.
        Valutab küll vahel, eriti viimasel ajal aga mis kõige tähtsam mängida saan ja see kõige parem"
        www.fcelva.ee

        Kommentaar


          Millal Tabasalul järgmine mäng ?

          Kommentaar


            Algselt postitas JalgPallOnElu Vaata postitust
            Millal Tabasalul järgmine mäng ?
            28.04. kell 14.00 Valga FC Warrior II - Tabasalu Palliklubi, Valga Linnastaadion

            Me oleme tõesti liiga aeglased...seda näitas väga hästi Paide mäng...me ei suutnud oma mängu peale suruda ,sest Paide poisid olid liiga kiired meie jaoks...kus sa paned kellelegi keha vastu ,kui ta sinust kohe paar sammu ees on...
            Kahjuks käib meil ainult 3 meest regulaarselt jõusaalis...üks neist pole veel platsile jõudnudki...ülejäänud on lihtsalt ülekaalus või siis alakaalus...
            Stabiilsus on meil ainult ühes asjas hetkel...hoiatuste kogumises...
            Aga loodame ,et läheb elu natsa paremaks ja tulevad kolm-neli poissi tagasi ,siis oleme kindlasti tugevamad...
            Tore on vähemalt see,et kaotusseisu jäädes ei anta alla vaid võideldakse edasi...
            Nõmme on selle aasta suur favoriit...neil on ju kõike peale suhtumise...
            Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

            Kommentaar


              Algselt postitas Roll Vaata postitust
              Tabasalu plats on ka liivaga pisut siledamaks tehtud ja ujula aknad on täpselt platsi poole.
              Alguses vaatasime, et istuvad raamatukogus trikood seljas ja kummist mütsid peas, aga siis Timmu arvas ära, et tegemist on basseiniga.
              Roll platsi siledamaks tegemiseks kasutati palju tõhusamaid meetodeid kasutades, kui liivaga ...liiv on murukaitsmiseks
              Selle viimase lause peale ma ei oska midagi muud öelda ,et maapoisid tulid esimest korda linna .Kui ilusti käitute, siis saate meie mängu ajal väiksema tasu eest ujuma ka...loomulikult trikoodes ja kummist mütsiga
              Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

              Kommentaar


                Fauna - Nõmme U. 1-3 (1-1)
                Fauna lõi oma värava enne poolajavilet Nõmme vv. rängast eksimusest. Pillas palli otse Faunaka varbale.

                Pealtvaatajaid: 10

                Kommentaar


                  Concordia-Tarvastu 1:4

                  Kommentaar


                    paluks koosseise ja skoorijaid

                    Kommentaar


                      ärge andke, kindlalt ärge andke, eestimees ei viitsi statistikat kunagi üles panna, ta lihtsalt kogub infot enda jaoks, ta on veider
                      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                      Kommentaar


                        Nõmme on selle aasta suur favoriit...neil on ju kõike peale suhtumise...[/QUOTE]

                        ???mis sa sellega öelda tahad?

                        Kommentaar


                          Nõmme koosseis: Jürimäe, Pärna (Sarapuu), Looväli, Lõpp, Kallakas, Mäe, Jürisson, Ivanov, Mansberg (Peljo), Anis, Kallaste
                          Väravad: Anis (3)

                          Kommentaar


                            kell 14.00 Kuressaare kunstmuruväljak
                            Sörve JK - Pärnu Pataljoni JK 1:0 (0:0)
                            88. Maikko Mölder

                            Hoiatused: 26. Sander Viira, 34. Elari Valmas, 55. Hans Hiiuväin
                            Mängupaiga olud: Väga tuuline, ent päikesepaisteline ilm, väljak heas seisukorras
                            Pealtvaatajaid: 20
                            Peakohtunik: Jaan Roos

                            Sörve JK: Rait Hansen, Urmas Rajaver, Elari Valmas, Jaanis Kriska, Pelle Pohlak, Peeter Pihel, Kevin Rand (46. Mikk Rajaver), Margus Rajaver (80. Peter Knüpfer), Sander Viira, Veiko Tasa (76. Mario Pruul), Hans Hiiuväin (69. Maikko Mölder)

                            Krt realiseerimine ikka väga kehva, aga õnneks suutis Maiks kenasti Pataljoni kaitsjate eksimuse ära kasutada Seis oleks võinud heal juhul olla ka mingi 5-6-7:1-2. Paides läheb raskeks, neli põhimeest kindlasti puudu, kuid õnneks on debüüti tegemas Dmitri Skiperski

                            Kommentaar


                              Algselt postitas kotkas Vaata postitust
                              Concordia-Tarvastu 1:4
                              läks täppi või mis?
                              www.fcelva.ee

                              Kommentaar


                                Algselt postitas kotkas Vaata postitust
                                Concordia-Tarvastu 1:4
                                Tarvastu väravad: Naaris 2, T. Orav, Voltein
                                www.fcelva.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X