320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga lääs/lõuna 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Üsna arusaamatu on tegelt küll see mis toimub Tabasalus. Väljaku kõrval asub Tabasalu ühisgümnaasium koos ujulaga ja kas siis valla juhtiv organid ei näe ja ei pea vajalikuks uue staadioni ehitamist. Seda saaks kasutada nii kool, kohalikud sportlased kui ka Tabasalu klubi. Olen ise töö alaselt palju kohtunud vallavanem Ott Kasuriga ja see mees on tundunud igati mõistlik ja arusaaja inimene. Meil pisikeses vallas suudetakse klubi sponsoreerida ja isegi uut väljakut ehitada. Ma ei ole päris kursis Tabasalu klubi suhetega vallaga, aga usun et teil on piisavalt tarku ja otsustusvõimelisi mehi kes suudaksid vallaga kokkulepple jõuda.
    Tom FC Risti

    Kommentaar


      #17
      Tarvatsu JK pallur Ants Palumaa on löönud 2 liigas 96 väravat ning tast saab, peaks nagu saama, teine mängija Martti Puki järel kes löönd 2 liigas 100 väravat.

      Kommentaar


        #18
        Algselt postitas eestimees Vaata postitust
        Tarvatsu JK pallur Ants Palumaa on löönud 2 liigas 96 väravat ning tast saab, peaks nagu saama, teine mängija Martti Puki järel kes löönd 2 liigas 100 väravat.
        Eh, Palumaa läheb järgmise hooajaga mööda Edu talle!
        www.fcelva.ee

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas zurka1 Vaata postitust
          Eh, Palumaa läheb järgmise hooajaga mööda Edu talle!
          ega tal Pukist palju puudu polegi ca 20 kolli vaja lüüa ja ongi läbiaegade suurim väravakunn 2 liigas

          Kommentaar


            #20
            ROLL kas Sa tegid 2006 hooaja kohta nõmme utd meeste statsitika ka?

            Kommentaar


              #21
              noh ROLL, tegid vä
              härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                ROLL kas Sa tegid 2006 hooaja kohta nõmme utd meeste statsitika ka?
                Tegin
                Mis Su aadress oli?

                Kommentaar


                  #23
                  Algselt postitas Roll Vaata postitust
                  Tegin
                  Mis Su aadress oli?
                  check private messaget

                  Kommentaar


                    #24
                    Nii tänase seisuga võib öelda ,et Tabasalu osaleb kindlasti 2 liigas....vald otsustas toetada meid taotletud summaga...nüüd tuleb ainult ise mees olla ja mängida...
                    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                      ega tal Pukist palju puudu polegi ca 20 kolli vaja lüüa ja ongi läbiaegade suurim väravakunn 2 liigas
                      assakurat?!?

                      Kommentaar


                        #26
                        Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                        assakurat?!?
                        sul tuleb siis Sõrve all mängima hakata, et rekordit ei ületataks.

                        Kommentaar


                          #27
                          ega jah, kui ta Puki rekordi üle lööb, siis pole Pukil enam mõtet eksisteerida, sellest rekordist oleneb kõik! kõik ma ütlen!
                          härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas dobermann Vaata postitust
                            assakurat?!?
                            Martti Pukkil on koos 128 kolli rekordiliselt 2 liigas ja Ants Palumaal 96 kolli, seega Palumaa peab skoorima 33 korda et saad rekord oma kätte


                            dobermann vaatama oma private messaget

                            Kommentaar


                              #29
                              Kas II liiga lääne piirkonnas pole keegi satsidest huvitatud Kalevi sügisturniirist 9.dets?

                              Kommentaar


                                #30
                                Algselt postitas volodja Vaata postitust
                                ega jah, kui ta Puki rekordi üle lööb, siis pole Pukil enam mõtet eksisteerida, sellest rekordist oleneb kõik! kõik ma ütlen!
                                jõudu noortele!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X