320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

II liiga lääs/lõuna 2007

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mis siis ikka võtan süü omaks...ei kontrollinud kuupäeva korralikult..aga saime 1 h satsi kokku ja mängisime ära...
    Nimelt olin öelnud EJL et meil on Tabasalu platsil aeg kolmapäeviti ja eeldasin et see pannakse ka sellele päevale aga ei...
    Tabasalu plöats oli eile vee all ja pärast läbirääkimisi Laagri platsi haldajatega saime mängu sinna,mis ei olnud küll meile kõige parem lahendus.
    Siinkohal tahaks tänada vastutulelikkuse eest Keila ja Balteco satse kes jätsid oma trennid ära....aitähh!!!
    Üritasime Laagris Maagi nulli peale hoida aga lõpuni päris ei õnnestunud...kindlasti on siin süüd sellel ,et me polnud mänguks valmis ja plats sobis kindlasti rohkem Maagi poistele, kellel on selles liigas kindlasti kõige paremad sasssooonid ...
    Pall liikus poistel kenasti ja väärisid võitu.
    Ma rahunen kohe...ja näed ma olengi nüüd rahulik.

    Kommentaar


      Algselt postitas Kent Vaata postitust
      Mis siis ikka võtan süü omaks...ei kontrollinud kuupäeva korralikult..aga saime 1 h satsi kokku ja mängisime ära...
      Nimelt olin öelnud EJL et meil on Tabasalu platsil aeg kolmapäeviti ja eeldasin et see pannakse ka sellele päevale aga ei...
      Tabasalu plöats oli eile vee all ja pärast läbirääkimisi Laagri platsi haldajatega saime mängu sinna,mis ei olnud küll meile kõige parem lahendus.
      Siinkohal tahaks tänada vastutulelikkuse eest Keila ja Balteco satse kes jätsid oma trennid ära....aitähh!!!
      Üritasime Laagris Maagi nulli peale hoida aga lõpuni päris ei õnnestunud...kindlasti on siin süüd sellel ,et me polnud mänguks valmis ja plats sobis kindlasti rohkem Maagi poistele, kellel on selles liigas kindlasti kõige paremad sasssooonid ...
      Pall liikus poistel kenasti ja väärisid võitu.

      meil olid kõik vahendid olemas, et sealt mängust vähemalt punkt võtta, aga ei tulnud, ma süüdistaks rohkem neid inimesi kes meeskonnameeleolu mänguajal alla tõmbavad
      härra kohtunik, vaadake, see mees lükkas seda meest seal kohas seljast

      Kommentaar


        sörvele siis 6:0 võit HÜJK emmaste üle
        player

        Kommentaar


          kui nüüd täpne olla, siis 7:0

          Kommentaar


            kuidas nii? manna hät-trikk , maiko 2 ja skipersiki 1! või lõi krrgi veel?
            player

            Kommentaar




              Ametlik info on seal, ilmselt õige ka

              Kommentaar


                sry, my bad!
                player

                Kommentaar


                  Ma ei saa aru, peale Skiperski tulekut on nagu Sõrve ümbersünd toimunud.
                  Kas tema on mingi mootor või tõesti oskavad kõik mängijad nüüd mängida?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Alfonso Vaata postitust
                    Ma ei saa aru, peale Skiperski tulekut on nagu Sõrve ümbersünd toimunud.
                    Kas tema on mingi mootor või tõesti oskavad kõik mängijad nüüd mängida?
                    Seda hakkavad isegi kohalikud ajakirjanikud varsti lahkama...

                    Kommentaar


                      TÜ Fauna - Flora Paide 1:3 (0:2)
                      Fauna värav teise poolaja lõpus Kade poolt

                      Kommentaar


                        tabasalu-võru 2-2(2-1)
                        mannetu mäng

                        Kommentaar


                          concordia - valga 3:2

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Üllar Vaata postitust
                            tabasalu-võru 2-2(2-1)
                            mannetu mäng
                            (Y).....................

                            Kommentaar


                              Kernu - Pärnu 4:0 (2:0)
                              winners never quit, quiters never win!

                              Kommentaar


                                Sova lõi 2 min jooksul Kloogale 3 väravat...kuidas võimalik?...13:0 kogu mäng.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X