320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mm 2010

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastasseis oleks muidugi huvitav, tehku sõprusmäng.

    Kommentaar


      #17
      Ma arvasin, et sa oled targem... a noh, egas midagi. Hüva päeva edasi!
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        #18
        kuule mees ära aja paska, mismoodi sa minu tarkuse leveli kindlaks tegid?

        Kommentaar


          #19
          Minu esialgne mõte oli - kontekstis MM 2010, kui finaalis kohtuksid Hispaania ja Inglismaa (täiesti oletuslik, sellise kohtumise võimalikkus jäägu hetkel kõrvale), siis oleks tegemist küllaltki huvitava vastasseisuga. Sina aga hakkad jaurama teisest poolajast ning sõprusmängust.

          Igatahes, ära võta seda minu eelmist väidet pahatahtlikuna, ma ei öelnud, et sa loll oled . Lihtsalt vaata konteksti teinekord.
          "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

          RocknRolla (2008)

          Kommentaar


            #20
            Ok aitab jurast

            Kui uskuda eespool postitanud ManU toetajat, siis peaks 25nov euroopa valikgruppide loos toimuma. Kas kusagil on juba teatatud meeskondade asetused? Ise loodan, et jälle Holland ja Tsehhi kokku ei lähe nad pidevalt ühes grupis olnud viimasel ajal.

            Kommentaar


              #21
              Selle asemel, et üle foorumi igas teemas paska ajada, võiksid vahepeal lugeda, mis asjalikud inimesed kirjutavad. Sellest, mis loogika järgi meeskonnad asetuvad, on vähemalt kolm-neli korda juttu olnud.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Selle asemel, et üle foorumi igas teemas paska ajada, võiksid vahepeal lugeda, mis asjalikud inimesed kirjutavad. Sellest, mis loogika järgi meeskonnad asetuvad, on vähemalt kolm-neli korda juttu olnud.
                FIFA leht: Ranking to be confirmed.
                Pisut kannatust, kolmapäevased mängud tuleb ära oodata.
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  #23
                  fitti äkki annad lingi kust ma seda lugeda saan? Tean, et eelnevate turniiride ja valikmängude põhjal, aga täpseid nüantse ei tea...

                  Kommentaar


                    #24
                    Ammu juba annaks asjast rääkida siin teemas. Mitmel pool maailma peal on valikmängud käima läinud. Lõuna-Ameerikas on näiteks Argentiinal ainsana 3 võitu 3-st mängust (Brasiilia on juba kaks korda viigiga leppima pidanud), Aasias ja Aafrikas käis tihe rebimine eelkvalifikatsioonis (edukate hulka kuuluvad näiteks turkmeenid ja Madagaskar) ning Okeaanias on veel vaid neli tiimi konkurentsis. Fidzhi ja Uus Kaledoonia tegid laupäeval võitlusliku 3:3 viigi, Uus-Meremaa alistas õige napilt Vanuatu.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #25
                      Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                      fitti äkki annad lingi kust ma seda lugeda saan? Tean, et eelnevate turniiride ja valikmängude põhjal, aga täpseid nüantse ei tea...
                      iga koolijüts teab, et in wiki veritas.

                      http://en.wikipedia.org/wiki/2010_FI...fication_(UEFA)
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #26
                        Ekuadori treener otsustas juba kolme kaotuse järel erru minna. Hailaitide põhjal polnud Paraguai vastu Saksamaale aidanud kaitset ollagi.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          #27
                          Väga hea grupi saime, kõik võimalik
                          Jaa lõpuks saame siis Hispaaniaga ka mängida. big day

                          Kommentaar


                            #28
                            Inglastele loos jälle ei halastanud

                            Kommentaar


                              #29
                              Kusjuures nii palju alagruppe tagas selle, et soosikud jagati piisavalt laiali ning EM-valikturniiri sarnaseid põnevusgruppe polegi. Vahest Saksamaal vedas tugevamatest kõige vähem ja horvaatlastel võib ka natuke mõru meel olla, sest peaks nad nüüd inglastele kaotama, sis Albiono meedia kiljub paar kuud Ultimate revenge'st.

                              Kommentaar


                                #30
                                Inglased saavad aru, et nüüd peab ikka korralikult mängima mitte hoidma t*radest kinni ja laulma.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X