320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Netist jalka vaatamine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
    Kes ei viitsi kodi-ga maurata ja kelle jaoks low-kbps-full-of-adware-flash-striimid kriitikat ei kannata, siis tegin tööl huvilistele kiire playlisti.

    1) http://dl.acestream.org/products/ace...ull/win/latest - WINDOWSile
    2) http://tinyurl.com/nhpkh3w

    Peale kanalilisti kuhugi suvalisse kausta installimist ei miskit muud enamat kui "paremklikk->open with..->Ace Media Player", ootad vajalikud sekundid, kuni ta kanalid ilusti playlisti ära loeb. Installimise ajal vist oli mõistlik linnuke panna sinna "associate file types" alla.

    Kõiksugu rokk on vahelt välja visatud, alles on jäetud ainult usaldusväärsemad kanalid(mis nii tihti ära ei koole), kus reaalselt tippliigade voorude ajal LIVE-pilti näeb...

    Ükski link ei kesta igavesti, eks mingi aja tagant(kui meelde jääb), võin listi uuendada ka...
    Super post. Tänud!
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Kes kasutab AceStreami siis:
      liveaugoal provide live football streaming, fixtures and highlights, liveaugoal give you the best way watching live football for free.

      Kommentaar


        Kas kellelegi on olnud ka probleem, et Windows Vista ei taha installida AceStreami viimast versiooni (nt link Väravavahi viimases postituses)?

        Kommentaar


          Algselt postitas andreasr Vaata postitust
          Kas kellelegi on olnud ka probleem, et Windows Vista ei taha installida AceStreami viimast versiooni (nt link Väravavahi viimases postituses)?
          Su probleemi alge. Pane W7 või 10 peale ja elu lill. Ma ei teadnud, et seni keegi veel vistat kasutab.

          Kommentaar


            Põhimõtteliselt selle läpaka ainuke otstarve ongi netist jalka streamimiseks Mingit alternatiivsemat lahendust ei oleks? Ma päris nii suurelt ei viitiks ette võtta, ehkki minu viimased ise arvutil op.süsteemi vahetamised jäävad ka 10 aasta tagusesse aega ja vb praegu läheb asi valutumalt.

            Kommentaar


              Algselt postitas andreasr Vaata postitust
              Põhimõtteliselt selle läpaka ainuke otstarve ongi netist jalka streamimiseks Mingit alternatiivsemat lahendust ei oleks? Ma päris nii suurelt ei viitiks ette võtta, ehkki minu viimased ise arvutil op.süsteemi vahetamised jäävad ka 10 aasta tagusesse aega ja vb praegu läheb asi valutumalt.
              Kas sa Microsofti tasuta update W10-le ei saa? Üldiselt selle uuenduse tegemiseks pole vaja väga ise midagi teha. Tuli anda teada soovist uuendada (enda arvutis all paremas nurgas windowsi ikooni kaudu) ja kui aeg käes, siis viskab teema ette, et saaksid ära installida. Uuri netist seda asja..
              FC Barcelona kui institutsioon oli perioodil 06.2010-06.2015 rahajanus korralageduse küüsis, mille ekstreemse kronoloogia leiad harimise mõttes siit: http://lucasammr.com/2015/01/29/from-throne-to-gutter/

              Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca! Visca el Barca!

              Kommentaar


                Algselt postitas Väravavaht Vaata postitust
                Kes ei viitsi kodi-ga maurata ja kelle jaoks low-kbps-full-of-adware-flash-striimid kriitikat ei kannata, siis tegin tööl huvilistele kiire playlisti.

                1) http://dl.acestream.org/products/ace...ull/win/latest - WINDOWSile
                2) http://tinyurl.com/nhpkh3w

                Peale kanalilisti kuhugi suvalisse kausta installimist ei miskit muud enamat kui "paremklikk->open with..->Ace Media Player", ootad vajalikud sekundid, kuni ta kanalid ilusti playlisti ära loeb. Installimise ajal vist oli mõistlik linnuke panna sinna "associate file types" alla.

                Kõiksugu rokk on vahelt välja visatud, alles on jäetud ainult usaldusväärsemad kanalid(mis nii tihti ära ei koole), kus reaalselt tippliigade voorude ajal LIVE-pilti näeb...

                Ükski link ei kesta igavesti, eks mingi aja tagant(kui meelde jääb), võin listi uuendada ka...
                Mul ei taha millegipärast enam ükski kanal siit joosta enam.

                Kommentaar


                  Vaata Marduki postitust. Päris asjalik link on.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Vaata Marduki postitust. Päris asjalik link on.
                    Ma ei tahtnud seda kõva häälega öelda aga Marduki lingi alt on VSB ainult leedu keelne :/

                    Kommentaar


                      Acestreamist saab muuta parem klikk ja audio vms
                      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                        Acestreamist saab muuta parem klikk ja audio vms
                        Ideaalis ja, aga kahjuks ainult leedu keel seal valikus. (livefootballol.com lehe kanalil). Väravahi kanali listis sai jah keeli valida.

                        Kommentaar


                          Eelmine nädal vaatasin midagi sealt ning sai ilusti kolme keele vahel valida.
                          Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                          Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                          Kommentaar


                            redditist saab enamasti striime küll. ja siis on veel streamhub.hk ehk siis

                            või

                            ja siiamaani pole probleeme olnud.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              ei hakkanud lappama siin et kas on juba mainitud, aga suht head HD kvaliteediga striimid on arenavision.in, tõmmata tuleb ace player. enamus striime küll hispaaniakeelsed
                              Catalunya is not Spain!

                              Kommentaar


                                Siia teemasse sobib paremini, äkki keegi oskab midagi vastata. Kas kellelgi kogemust tv android box (kodi tv eelinstalliga näiteks) ja jalka vaatamisega? mis kanaleid näeb? tasuuks investeerida u 50 euri selle boksi soetamisse? viasati kanalid, on see tegelikult piramine?
                                tänud ette!
                                "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X