320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
    nende kilomeetriste ja sisutühjade tiraadide kaudu on päris palju inimesi sind tundma õppinud. julgen arvata, et vastumeelselt
    jumala pohui. kui ei meeldi ära loe. mis asi on sinu arvates sisutühi lause? ma andsin edasi nende lausetega selle mida mõtlen ja seega neil on ka mõte olemas nii et ära mitte hakkagi vaidlema.

    Kommentaar


      Algselt postitas ballack Vaata postitust
      oleks ma haridusminister
      priceless...
      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Poliitika ja sport tuleks katsuda võimalikult palju lahus hoida.Paraku ei saa poliitikud ilma sportlasteta hakkama ja nii see pall veerema läheb.
        Mõni mees võiks siin küll vähem triipu tõmmata ja "Tulnukas"-taolisi filme vahtida.(olgem ausad-alkohol ja komöödiafilmid ei saa selliseks teha)Tuleb närvidele kasuks.Apotheka kett müüb päris hästi rahusteid ja antidebrekaid ka.Lihtsalt soe soovitus vaimselt tasakaalututele kodanikele.

        Paluks ikka foorumi reegleid austada ja vähegi viisakaks jääda.




        Minuga pole mõtet üldse kakelda,ma kratsin kulmu kohe veriseks.
        Kapten Trumm

        Kommentaar


          Mõni saab vist ikka väga hea rahulduselaenug, kui saab kambas teist tümitada, pilkenooli pilduda ning verbaalselt oma oskuslikku sõnakasutust demonstreerida. Kui rünnatav teie huumorist aru ei saa, on raske ju ise hakata piiri pidada, sest nii meeldiv on end nõrgema üle kehtestama panna?

          Kommentaar


            Algselt postitas v6hiv66ras Vaata postitust
            Mõni saab vist ikka väga hea rahulduselaenug, kui saab kambas teist tümitada, pilkenooli pilduda ning verbaalselt oma oskuslikku sõnakasutust demonstreerida. Kui rünnatav teie huumorist aru ei saa, on raske ju ise hakata piiri pidada, sest nii meeldiv on end nõrgema üle kehtestama panna?
            Türa, lõuksi raisk! Seda mõtled või?

            Kommentaar


              Mul pole enam sõnu.
              Vot on mees kes igale vastutulevale tiblale lõuga annab.Kuidas sa kindlaks teed kes tibla on?
              Kas nii raske on aru saada sõnaparist "tsiviliseeritud kombel"?
              Tule jumal appi!


              Muideks,keda valisid sina,ballak?
              INTER ARMA CARITAS

              Kommentaar


                Algselt postitas marcello Vaata postitust
                Mul pole enam sõnu.
                Vot on mees kes igale vastutulevale tiblale lõuga annab.Kuidas sa kindlaks teed kes tibla on?
                Kas nii raske on aru saada sõnaparist "tsiviliseeritud kombel"?
                Tule jumal appi!


                Muideks,keda valisid sina,ballak?
                esiteks sa ei lugenud lõpuni ehk siis ma seletan uuesti: kui tibla möliseb siis annan vasta hambaid. kui niisama kõnnib rahulikult siis on kõik korras.

                tibla mõistet ma seletan uuesti siis: eesti keetl ei oska ja eestile ei ole truu.

                tsiviliseeritud kombel ei ole võimalik neid õpetada, seda on piisavalt nähtud.

                ei valinud isamaaliitu, ausalt (sa mõtlesid et seda valisin ma arvan?)

                Kommentaar


                  Algselt postitas ballack Vaata postitust
                  tibla mõistet ma seletan uuesti siis: eesti keetl ei oska ja eestile ei ole truu.
                  Mind täiega hakkasid paar asja huvitama. Loodan, et ei aja asju sinu jaoks liiga keeruliseks. Kuid.

                  Kui esimene on veel kontrollitav, siis mis testiga sa seda truudust kontrollid? Küsid, et kuhu Kuperjanov maetud on?

                  Lisaks. Mis saab siis, kui ma keelt ei oska aga truu olen ja vastupidi - et keelt oskan, kuid truu ei ole. Kas siis on tegemist pooltiblaga, kes peksa ei saa?

                  Lisaks kaks. Kas tibla saab ka nt. rootslane olla või on ta aint idast? Aga ukrainlane? Või valgevenelane?
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Mulle meenub seda teemat lugedes miskipärast üks kunagine Uuspõllu sketš, mille sisu oli umbes selline, et läksime sõpradega ükspäev jälle Toitsi juurde jooma, noh, jõime seal, jõle igav oli, siis Toitsil tuli järsku meelde, et täna on naistepäev ju, vaja naiste heaks teha midagi, no davai, võtsime takso, sõitsime linna raekoja platsi, tulime taksost välja, hakkasime naiste au kaitsma - iga mees, kes vastu tuli, sai kohe molli! Et jah, sesmõttesnagu et tore ju, kui noortel meestel põhimõtted on. Tegelikult.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas v6hiv66ras Vaata postitust
                      Mõni saab vist ikka väga hea rahulduselaenug, kui saab kambas teist tümitada, pilkenooli pilduda ning verbaalselt oma oskuslikku sõnakasutust demonstreerida. Kui rünnatav teie huumorist aru ei saa, on raske ju ise hakata piiri pidada, sest nii meeldiv on end nõrgema üle kehtestama panna?
                      Loodus sööb nõrgemad välja-on üks ütelus.Aga muidu?Mis soga sa ajad,inimene???Leidub lihtsalt olevusi,kes on haiged,poliitiliselt haiged,sportlikult haiged,suhtlemiselt haiged,iseloomult ja närvikavalt haiged jne. haiged.Mingist rahulduslaenug'ist siin rääkida pole mõtet,saab vaid kaasa tunda(huumor puudub) ja 100%-lise tõsidusega soovitada,et otsi abi,kulla inimene.Jääb vaid loota,et abi saabub läbi enda mõttetegevuse.Keegi ei ründa,kurb on ajumõrasid ja psühhe kõrvalt jälgida lihtsalt.Aidaku neid Jumal!
                      Kapten Trumm

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        Mind täiega hakkasid paar asja huvitama. Loodan, et ei aja asju sinu jaoks liiga keeruliseks. Kuid.

                        Kui esimene on veel kontrollitav, siis mis testiga sa seda truudust kontrollid? Küsid, et kuhu Kuperjanov maetud on?

                        Lisaks. Mis saab siis, kui ma keelt ei oska aga truu olen ja vastupidi - et keelt oskan, kuid truu ei ole. Kas siis on tegemist pooltiblaga, kes peksa ei saa?

                        Lisaks kaks. Kas tibla saab ka nt. rootslane olla või on ta aint idast? Aga ukrainlane? Või valgevenelane?
                        oled sa mõnda rootslast siin näinud kes eestis elab ja tagasi rootsi mitte mingil juhul minna ei taha ja on kommunistide ülistaja ja eesti riigi vastane (ega kõik ei näita seda välja nii et sõimavad eestit avalikult). sa saad aru küll väga hästi kes on eesti vastu kes mitte.

                        kui truu on aga keelt ei oska siis pole ka hullu, ega sellised ülbitsema ei tule niisama. nagu ma ütlesin tiblad on need kes pidevalt ülbitsema (eesti keelt ei oska) tulevad lambist eestlastega. kui sa näed mingeid tüüpe kes vene keeles räuskavad ja ülbitsevad suvalistega ja need kelle peale nad räuskavad on eranditult eestlased (kuigi venelasi käib ka neist mööda palju) siis kas sa saad öelda et nad on eestile truud? kui nad räuskavad ja mölisevad ainult eestlastega siis see on ka eesti vastane. ainus riigikeel on meil eesti keel siiski.

                        Kommentaar


                          Keegi peaks oma vaimset tervist kontrollima .
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar

                          Working...
                          X