320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mainin, et foorumis on võimalik kasutada seadet ignore list

    Ma küll mingit lõhet ei näe. Eeldan muidugi, et opijobi plokk on umbes kümneliikmeline. Tore oleks kui nemad ise endale organisatsiooni teeks. Nimeks paneks "Jalgpallivaimuhaigla". Aga samas on JH ka ikka süüdi sellise lolluse väljaandmises ning sellest on juttu olnud ka varem. See läheb ka "poliitika ja jalgpall eraldi" eetikareegliga lahku IMHO. Ma igatahes annan selles asjas allkirja Operi poolt ja hääletama lähen poliitilise nägemuse järgi, mis jalgpallist eraldi.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      *2006. aasta Jalgpallijobuks valiti aga üllatuslikult Eesti jalgpallikoondise ründaja Andres Oper, kelle andis oma hääle 29% vastanutest. Operit ei kritiseeritud mitte tegude eest palliplatsil vaid pahameelt tekitas ründaja liitumine Keskerakonnaga. “Sport ja poliitika olgu lahus,” oli Jalgpallihaigla liige Ballack veendunud.*

      Nii pakub siis haigla kodukas , aga papa rääkis Kukus hoopis sellest löömata väravast Vene vastu, mis on ausalt öeldes ikka sama häbiväärne selgitus. Mõnitada mängijat väravalöömata jätmise eest on veel nõmedam. Kui mees üldse ei lööks, nagu Neemelo pikka aega, aga Operile selle ühe momendi eest? Lugu on sarnane tavaliste õigustustega mingi skandaali puhul, kus lõpuks satutakse vihma käest räästa alla. Üks vale kutsub esile teise ja lõpuks ei saa enam keegi aru, mis õigustuseks öeldi. Täpsemalt ei mäleta.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tundmatu Vaata postitust
        Minu teada kandideerib ikka küll
        Keskerakonna nimekirjas numbri all 51, täpsemalt Valimisringkonnas nr 1 (Tallinna Haabersti linnaosa, Põhja-Tallinna linnaosa, Kristiine linnaosa), kus ta on neljas number.

        Info http://www.keskerakond.ee/index.php?main=222
        Noh, selles mõttes "kandideerib", et toob hulga hääli ja siis läheb mängib vutti edasi. Muud tõenäolist stsenaariumit ma siin ei näe. Nendel valimistel vähemalt mitte. JOKK, eksole, aga sellega on kõik juba harjunud...
        Which ship has never docked at Liverpool?
        The Premiership.

        "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

        Kommentaar


          Algselt postitas Sen Vaata postitust
          Kle ballack, kes siin vingub ja räuskab koguaeg???
          okei teeme lihtsalt siis:
          vingusid need kes tulemusega rahul polnud kuna ise ei viitsinud või polnud tahtmist hääletusest osa võtta.....kas see polnud vingumine et ei meeldi see tulemus ja siis tuli hästi palju sõimata kojameest et tema on süüdi ja tegi suurt lobitööd jnejne või? kui ei ole vingumine siis tõlgenda ära mis asi on vingumine palun.
          ja see kõva häälega rääkimine oli tingitud sellest mõtetust mölast mis tekkis ja põhipoint oli veel selles et süüdistati kojameest aga miks? milles kojamees süüdi on? palun list on olemas mis jalgpallihaiglal on ja vaadake sinna listi saadetud kirjad on kõik salvestatud ja otsige (need kes kojameest süüdistasid) palun mulle kasvõi üks e-mail kus kojamees teeks kasvõi imepisikest lobitööd! kui seda ei suuda leida siis on see pesuehtne valetamine ja laimamine!
          veel on küsimus selline et miks te süüdistate organisatsiooni kui juriidilist isikut (ega juhatus ei otsustanud seda kes need tiitlid saavad)? ega organisatsioon süüdi ei ole, need samad liikmed ise on süüdi hoopis sellises häälte tulemuses kuna need kellele see valik ei meeldi ei viitsinud valida!
          see mis mina tegin ei olnud mitte vingumine vaid seletasin vingujatele ära põhjused mida nad nii väga teada tahtsid (vähemalt mis minu puhul oli).
          mis mõttega te üldse vingute kui neid valijaid "teie teada nii vähe oli"? kui neid vähe oli siis mis seal vahet on? ühed mõtlesid nii ja kõik ja see ei ole kõik eesti koondise fännid. nagu lihtsalt poleks inimestel midagi teha kui otsida mida sõimata või mille üle vinguda.

          Kommentaar


            Kõigepealt tuletaks meelde fännieetika ühte punkti:

            Püüa tribüünil mitte segada omavahel jalgpalli ja poliitikat. Tegu on ikkagi mänguga, mis peaks ühel või teisel viisil inimestele eelkõige rõõmu pakkuma. Loomulikult on pealtvaatajate hulgas vägagi erinevate poliitiliste, rassiliste, usuliste, seksuaalsete ja moraalsete tõekspidamistega inimesi, kuid tuleta ikkagi meelde, mis teid sel tribüünil ühendab, mitte eristab.

            Ja teisalt põhiseadust - § 12. Kõik on seaduse ees võrdsed. Kedagi ei tohi diskrimineerida rahvuse, rassi, nahavärvuse, soo, keele, päritolu, usutunnistuse, poliitiliste või muude veendumuste, samuti varalise ja sotsiaalse seisundi või muude asjaolude tõttu.

            Oper astus Keskerakonda? Täiesti vastuvõetamatu eks? Inimese vaba valik.

            Et kandideerib valimistel? Võtame näiteks sotside hüüdlause JOKK JÄTTA! Samas leiab nende nimekirjast – Tarandi, Mikko ja Saksa - ei tule ju nemad ka Europarlamendist ära.

            Kurb on tõdeda, et “juriidiline korrektsus” on Eestis läinud ikka üle igasuguse piiri, kuid see on juba terve ühiskonna sügavam probleem.

            Ausalt öeldes ei saa ainult ühest asjast aru, kuidas see kõik seotud jalgpalliga??? Vähemasti sellises kontekstis, et peaks avalikult Jalgpallijobuks kuulutama. Igal ühel on õigus oma arvamusele – ka mulle ei meeldi Keskerakond ja pole iial neid valinud.

            Sõpradega õlleklaasi taga võib ju kiruda, et on ikka halvasti küll, et poiss Kesikute kampa kukkus, aga selle eest Jalgpallijobu tiitel anda on ikka liig mis liig.

            Vaadake rahus peeglisse ja mõtelge nüüd järele sellel kohal - ise kirute, et Kesk on paha ja teeb tempe, aga mille poolest te nüüd ise siis paremad olete, kui tembeldate inimese jobuks lihtsalt selle põhjal et poiss astus valesse parteisse?

            Ja no need koomikud, kes hääle andsid sellel põhjusel, et Oper ei skoorinud Venemaal – marss ravile. Ründajal oli üks võimalus ja ta ei löönud ära – tuleb ette ka jalgapallimaailma kõige suurematel. Kuidas peaksime siis nimetama poolkaitset, kes suudab luua ründajale ühe võimaluse?

            Ja nii nagu on Fännieetika lõppsõnas kirjas – “lõpetuseks võib aga öelda: armastage jalgpalli iseendas, mitte iseennast jalgpallis!”

            JPH liige nr.350
            tulevik on tunni aja pärast

            Kommentaar


              Päris põnev lugemine , mõni mees astub juba neljandat päeva järjest Jalgpallihaiglast välja , mõni kauaaegne Jalgpallihaigla vastane , kamandab siin , et kes räägib ja kes ei räägi j.n.e.
              Siit kommidest järeldub , et Viikmäe ja Neemelo puhul võivad inimesed enda arvamust avaldada, nii nagu ammustel aegadel ka Zelinski ja Poomi puhul , siis on nüüdsest meil "püha" mees , kes on ilmeksimattu ja kriitikat ei kannata.
              Opi jääb Opiks ikkagi edasi ja laulutekste ei hakka küll keegi ümbertegema aga tagasiside on tagasiside ja selline oli küsitluse tulemus.
              Ei leia , et "pühamehe" puhul oleks me pidanud hakkama tulemusi võltsima.
              Jalgpallihaigla liige.

              Kommentaar


                Algselt postitas kojamees Vaata postitust
                Päris põnev lugemine , mõni mees astub juba neljandat päeva järjest Jalgpallihaiglast välja , mõni kauaaegne Jalgpallihaigla vastane , kamandab siin , et kes räägib ja kes ei räägi j.n.e.
                Siit kommidest järeldub , et Viikmäe ja Neemelo puhul võivad inimesed enda arvamust avaldada, nii nagu ammustel aegadel ka Zelinski ja Poomi puhul , siis on nüüdsest meil "püha" mees , kes on ilmeksimattu ja kriitikat ei kannata.
                Opi jääb Opiks ikkagi edasi ja laulutekste ei hakka küll keegi ümbertegema aga tagasiside on tagasiside ja selline oli küsitluse tulemus.
                Ei leia , et "pühamehe" puhul oleks me pidanud hakkama tulemusi võltsima.
                Aga äkki oleks saanud sel aastal seda mitte välja anda?
                Mingit jalgpallijobut see aasta nagu polegi olnud.
                Selle väljaandmine on ju põhjustanud üsnagi suure skandaali ning lõhe fännide vahel.
                Algselt postitas budulojus
                kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                Kommentaar


                  Algselt postitas kojamees Vaata postitust
                  Päris põnev lugemine , mõni mees astub juba neljandat päeva järjest Jalgpallihaiglast välja , mõni kauaaegne Jalgpallihaigla vastane , kamandab siin , et kes räägib ja kes ei räägi j.n.e.
                  Siit kommidest järeldub , et Viikmäe ja Neemelo puhul võivad inimesed enda arvamust avaldada, nii nagu ammustel aegadel ka Zelinski ja Poomi puhul , siis on nüüdsest meil "püha" mees , kes on ilmeksimattu ja kriitikat ei kannata.
                  Opi jääb Opiks ikkagi edasi ja laulutekste ei hakka küll keegi ümbertegema aga tagasiside on tagasiside ja selline oli küsitluse tulemus.
                  Ei leia , et "pühamehe" puhul oleks me pidanud hakkama tulemusi võltsima.
                  Kui mind mõtled siis avaldus hommikul saadetud.

                  Aga vaatan et sul nagu alati pole midagi tarka öelda.
                  Võiksid parem küsimustele vastata- kui palju oli hääletajaid ja kuidas jagunesid järgmised kohad. Kui julged siis avalda ka nimed kes kuidas hääletas, siis selgem pilt sellest 29 %-st

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stinger Vaata postitust
                    Sen tahtis eile hullult numbreid teada saada. Sulle siis teadmiseks, et 29% jobu poolt hääletanutest valis selleks Operi ja 100% (loe kõik) nimetasid põhjuseks Operi kohukese lembust ehk keskerakonda astumist.
                    Leppige ikka enne omavahel kokku mis see põhjus oli. Naljavennad

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                      Aga äkki oleks saanud sel aastal seda mitte välja anda?
                      Mingit jalgpallijobut see aasta nagu polegi olnud.
                      Selle väljaandmine on ju põhjustanud üsnagi suure skandaali ning lõhe fännide vahel.
                      kui see aasta oleks andmata jäänud siis oleks see nagu operi sõna otseses mõttes pühakuks tunnistamine kelle kohta ei tohi mitte midagi öelda ükskõik mida ta ei teeks ja mingid reeglid tema kohta ei kehtiks. kui oleks andmata jäänud siis oleks see olnud juhtkonna omavolitsemine et näed korraldame küsitluse ja anname auhinnad aga näed tulemused ei meeldi siis ei anna vaid sööge hoopis sitta et pohui et hääletasite aga meile ei meeldi tulemus. kandideerib sinna poliitikasse ja teeb reklaami tippspordi tegemise ajal ja teeb vägagi korruptiivse käigu jalgpalliga seoses ja omakasu eesmärgil siis pole midagi teha......ta on iidol kuid see tähendab et ka eeskuju. aga nüüdsest on minu jaoks ta iidol vaid palliplatsil aga tavalises elus on lihtsalt......ei teagi kuidas öelda aga mitte midagi ülistavad ega head. see ei olnud valiku põhjuse selgitamine (millest ma lubasin mitte rohkem rääkida) vaid küsimuse miks ei jäetud andmata see tiitel vastamine ja minu arvamine temast, ütlesin juhuks kui keegi tahab öelda et ma lubasin sellest rohkem mitte rääkida (lugege viimast lauset ja saate aru et JOKK).

                      Kommentaar


                        Stinger! See 29% mida siin on juba ennem kirjutatud ei ütle mitte midagi.
                        Kõige olulisemat aga ei taha nagu keegi välja öelda. Kui suurest hulgast hääletajatest see 29% saadi? Kas hääletas 10 , 100 või 200 ??

                        No ja see viimane lause ,et 100% tõi põhjuseks liitumise kesikutega. )

                        Papa just kuulutas raadios vastupidist!!!!! Keda siis lõppude lõpuks uskuda


                        Kutsuge oma juhatus kokku ,hääletage omavahel ja võtke vastu ametlik versioon. Variant ,mis saab rohkem hääli lähebki ,läheb käibele.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ballack Vaata postitust
                          ......ta on iidol kuid see tähendab et ka eeskuju. aga nüüdsest on minu jaoks ta iidol vaid palliplatsil aga tavalises elus on lihtsalt......ei teagi kuidas öelda aga mitte midagi ülistavad ega head.
                          Sa olid tema eelneva jalgpallivälise eluga väga kursis muidu? Ye right.
                          Üldse mõned pingutavad selle omakasu jutuga ikka väga üle. Jalgpallikool teenib ikka rahvast ju, et lastel oleks kusagil vaba aega veeta jne. Arvate, et Oper hakkab mingeid hulle summasid selle jalgpallikooliga teenima või? Ma arvan, et ta on juba piisavalt rikas, et ta ei pea hakkama eesti rahvast tillist tõmbama.
                          Joga Bonito!!!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas ballack Vaata postitust
                            kui see aasta oleks andmata jäänud siis oleks see nagu operi sõna otseses mõttes pühakuks tunnistamine kelle kohta ei tohi mitte midagi öelda ükskõik mida ta ei teeks ja mingid reeglid tema kohta ei kehtiks. kui oleks andmata jäänud siis oleks see olnud juhtkonna omavolitsemine et näed korraldame küsitluse ja anname auhinnad aga näed tulemused ei meeldi siis ei anna vaid sööge hoopis sitta et pohui et hääletasite aga meile ei meeldi tulemus. kandideerib sinna poliitikasse ja teeb reklaami tippspordi tegemise ajal ja teeb vägagi korruptiivse käigu jalgpalliga seoses ja omakasu eesmärgil siis pole midagi teha......ta on iidol kuid see tähendab et ka eeskuju. aga nüüdsest on minu jaoks ta iidol vaid palliplatsil aga tavalises elus on lihtsalt......ei teagi kuidas öelda aga mitte midagi ülistavad ega head. see ei olnud valiku põhjuse selgitamine (millest ma lubasin mitte rohkem rääkida) vaid küsimuse miks ei jäetud andmata see tiitel vastamine ja minu arvamine temast, ütlesin juhuks kui keegi tahab öelda et ma lubasin sellest rohkem mitte rääkida (lugege viimast lauset ja saate aru et JOKK).
                            Mis kuradi pühakuks tunnistamine? Enamustele Operi vastu hääletanute põhjuseks oli ikkagi tegelikult Keskerakonna vaenulikus(mitte see et ta teles reklaami teeb ja Venemaale väravat ei löönud). Miks peaks igal aastal jobu valima, kui seda polegi? Ning sa ennem ütlesid, et selles et Oper valiti on süüdi Eesti jalkafännid, sest nad ei hääletanud. Aga miks peaksid jalkafännid valima Aasta Jobu, kui seda sel aastal polnud? Kasvõi Neemelo pidutsemine või Lindpere mölisemine ei vääriks seda tiitlit minu arvates. Ning Andrejevi peksmine ei olnud minu mäletamist mööda üldse sellel aastal, ajakirjandusse jõudis lihtsalt sellel aastal.
                            Algselt postitas budulojus
                            kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                            Kommentaar


                              Ballack,sa oled hale.Enne kisasid Opi poliitilistest eelistustest,pärast papa juttu mingi müstilise löömata jäänud 1-1 olukorra kohta suutsid sa sealt šnitti võtta ja oma postitustesse toppida.Nüüd kui kojamees pühaku juttu ajas,said ka selle enda repertuaari.
                              Milline areng-braavo
                              INTER ARMA CARITAS

                              Kommentaar


                                Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                                Sa olid tema eelneva jalgpallivälise eluga väga kursis muidu? Ye right.
                                Üldse mõned pingutavad selle omakasu jutuga ikka väga üle. Jalgpallikool teenib ikka rahvast ju, et lastel oleks kusagil vaba aega veeta jne. Arvate, et Oper hakkab mingeid hulle summasid selle jalgpallikooliga teenima või? Ma arvan, et ta on juba piisavalt rikas, et ta ei pea hakkama eesti rahvast tillist tõmbama.
                                Taunitav on raha, soodsate rendilepingute jms. jagamine erakondliku kuuluvuse järgi.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X