320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jobu & Geenius

    Lp Jalgpallihaigla liige!

    Jalgpalliaasta on taas lõpusirgel ning jalgpallifännidel on aeg valida
    Eesti parimad ja halvimad jalgpallitegelesed, seekord juba viiendat korda.

    Eesti Jalgpalligeeniuseks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär
    vm), kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem positiivse külje pealt silma paistnud.

    Eesti Jalgpallijobuks sobib inimene (jalgpallur, treener, funktsionär vm),
    kes on lõppenud aasta jooksul Eesti jalgpallis kõige rohkem negatiivse külje pealt silma paistnud.

    Niisiis on sul 22. detsembrini 2006 (kaasa arvatud) aega avaldada arvamust, kes on sinu arvates
    EESTI JALGPALLIGEENIUS 2006
    ning
    EESTI JALGPALLIJOBU 2006
    (* mõlemasse kategooriasse võid valida ühe esindaja)

    Oma seisukohta saad edastada saates e-maili aadressil
    stinger@jalgpallihaigla.ee

    Sõnum peab sisaldama
    saatja Eesnime
    Perekonnanime
    Hüüdnime
    Jalgpallihaigla liikmekaardi numbrit
    kontakttelefoni
    Jalgpalligeenius 2006 nime (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)
    Jalgpallijobu 2006 nime (võiks sisaldada ka lühikest põhjendust)

    Näide:
    Rein Sein
    Ründerügaja
    nr 517
    50 65 824
    Geenius: Kaido Kaitse – “Nagu betoonsein!”
    Jobu: Einar Ebavint – “Kummik mitte jalgpallur.”

    Palun anna ka teistele fännidele, kellel e-maili pole, Geeniuse & Jobu
    valimisest teada!

    Eesti Jalgpalligeenius 2006 ja Eesti jalgpallijobu 2006 kuulutatakse
    avalikult välja Eesti jalgpallifännide peol käesoleva aasta lõpus (aeg
    ja
    koht täpsustamisel).

    Kohale kutsutakse ka Jalgpalligeenius 2006 ja Jalgpallijobu 2006.

    Varasemad Eesti jalgpalligeeniused:
    2005 Eestijalgpallikoondise peatreener Jelle Goes
    2004 FC Levadia peatreener Tarmo Rüütli
    2003 Eesti koondise ja Sunderlandi väravaht Mart Poom
    2002 Eesti jalgpallikoondise ja FC Flora peatreener Arno Pijpers

    Varasemda Eesti jalgpallijobud
    2005 Kanniku-Pohlaku jalgpallisõda
    2004 telekanal TV3
    2003 FC Levadia Tallinna endine peatreener Valeri Bondarenko
    2002 Tallinna linnapea Edgar Savisaar

    Jalgpallihaigla

    jalgpallihaigla@jalgpallihaigla.ee

    Kuidas saada Jalgpallihaigla liikmeks? Loe:
    Jalgpallihaigla juhatuse liige

    #2
    Mina valiks jalgpalligeeniuseks kogu FC Levadia meeskonna. Raske on sealt kedagi eraldi esile tuua, kui siis Rüütlit või nende kaptenit Lemsalut. Aga õigem ja õiglasem oleks tiitel anda kogu meeskonnale suurepärase hooaja eest.

    Jobu valimisega jään lausa kimpu. Korraks tekkis ketserlik mõte, et jobu on meie armastatud koondis, kes kaotas kõik tähtsad mängud. Ma jätaks selle nimega tiitli üldse välja andmata.
    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

    http://www.jkpiraaja.ee/

    Kommentaar


      #3
      operi kesikutesse astumine on esimene negatiivne asi mis suutsin leida (sport ja poliitika siiski ei tohiks koos käia....astugu peale karjääri lõppu sinna mitte praegu)......konsa ja co eetikat eirav TVMK'sse liikumine kah eriti ilus ei olnud (see klubi seljataga asjade korraldamine jne).....eks peab mõtlema mis võimalusi veel on.....küll neid leidub kuid suuremaid asju nagu ei tulegi hetkel pähe. aga jah ega koondise tulemused midagi head ei ole samas aga mängupilt ei olnud üldse halb nii et kahe otsaga asi.

      Kommentaar


        #4
        Ballack poiss, et kas tänapäeval lõpetatakse lause nn mitme punktiga ?

        Kommentaar


          #5
          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Ballack poiss, et kas tänapäeval lõpetatakse lause nn mitme punktiga ?
          njahh......gümnaasium ammu läbi ja peale seda tekkinud selline loll komme punktiire kirjutada, mõni on lihtsalt väike mõttepaus teine jälle lihtsalt punkt lause lõpus jne. ära ära tapa eks

          Kommentaar


            #6
            Algselt postitas ballack Vaata postitust
            konsa ja co eetikat eirav TVMK'sse liikumine kah eriti ilus ei olnud (see klubi seljataga asjade korraldamine jne).....
            ma nüüd nagu ei tea, aga kas mitte jalgpallis pole üldlevinud reegel, et kui lepingu lõpuni jääb vähem kui kuus kuud, võib mängija vabalt endale uut klubi otsida ja kõigiga läbirääkimisi pidada ning tema viimasel klubil pole see-peale mingit õigust kobiseda? Või on see nii kauges Euroopas ainult, aga meil käivad asjad omamoodi?

            Kommentaar


              #7
              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              ma nüüd nagu ei tea, aga kas mitte jalgpallis pole üldlevinud reegel, et kui lepingu lõpuni jääb vähem kui kuus kuud, võib mängija vabalt endale uut klubi otsida ja kõigiga läbirääkimisi pidada ning tema viimasel klubil pole see-peale mingit õigust kobiseda? Või on see nii kauges Euroopas ainult, aga meil käivad asjad omamoodi?
              ma mõtlesin siin seda, et Tammeka ise ei teadnud asjast midagi, et Tammeka seljataga räägiti ja mängijatel paluti vait olla selle kohapealt. aga kes seda nii täpselt teab mis tegelikult oli, mina tean seda mida meedias räägiti ja kas asi tegelikult ka nii oli või mitte ei tea. kui oli nii siis austus klubi vastu puudus ja eetiline oleks, et klubi teab sellest, et mängija tahab klubi vahetada (ma mõtlen et kõnelustest teise klubiga teavad siis). ma ei saa sellest aru milleks siis paluti mängijatel sellest vaikida kui niigi oleks vabalt üle saanud minna?

              Kommentaar


                #8
                Tegelikult üsna kahtlane oli see küll. Eriti see, et Soccernet teadis asjast enne kui Tammeka esindajad

                Aga mina annaks jobutiitli EJL-i pressiteenistusele, esiteks selle eest, et lastakse POhlakul oma üsna imelike avaldustega jalgpalli mainet veelgi küsitavamaks muuta ja siis sinna juurde veel ka Neemelo-keissi aegne pressiesindaja "ei kommenteeri"-avaldus. 5+.

                Aga kahjuks ei kuulu ma JPH-sse, nii et ma niisama vingun siin

                Lisan siia lingi pressiesinduse kõrgpilotaažist http://www.postimees.ee/111006/esile.../222762.php?r=

                Kommentaar


                  #9
                  selle Neemelo teema kohapealt mõnes mõttes oli isegi õige et enne mitte rääkida kuid kahjuks sai meedia ikkagist enne mängu sellest teada. kui oleks kommenteeritud sellest palju siis see oleks Jellel koondise ettevalmistamiseks aega ära võtnud tänu intervjuudele ja muule sellisele ja ega ka meeskonna moraalile see hästi ei oleks mõjunud kui oleks enne mängu juba palju pasundatud sellest meedias. aga noh mine sa tea oleks jääb oleksiks ja seda mis oleks juhtunud ei saagi me teada. nende imelike avalduste kohapealt olen sinuga täiesti nõus samas aga see ei ole jälle nii suur teema nagu eelmine aasta see pohlaku-kanniku tüli või siis veel enne seda TV3 jalgpalli näitamise lõpetamine mis paljudele jalgpallisõpradele palju viha tekitas või muu sarnane.

                  Kommentaar


                    #10
                    Juran, anybody?

                    Kommentaar


                      #11
                      Mis sellest Juranistki nii väga tümitada, kui oli lepingus punkt, et võib minna... Endal tuleb veel pähe see absurditeater seoses Levadia tiitli kindlustamise ja Punase tänava väljakuga, aga siingi ei ole nagu päris aus kedagi konkreetset jobuks tembeldada. Lihtsalt palju segadust, millest keegi midagi ei võitnud.
                      Ja tegelikult oleks ju igavesti vahva, kui see jobu tiitel jääkski mõnel aastal välja andmata, või kuidas?
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        #12
                        härrased, tuld-tuld. täna viimane päev hääletada
                        Jalgpallihaigla juhatuse liige

                        Kommentaar


                          #13
                          millal me tulemused teada saame? kas mõnel üritusel või lihtsalt läbi soccerneti ja meilid saates?

                          Kommentaar


                            #14
                            Algselt postitas Stinger Vaata postitust

                            Eesti Jalgpalligeenius 2006 ja Eesti jalgpallijobu 2006 kuulutatakse
                            avalikult välja Eesti jalgpallifännide peol käesoleva aasta lõpus (aeg
                            ja
                            koht täpsustamisel).

                            Kohale kutsutakse ka Jalgpalligeenius 2006 ja Jalgpallijobu 2006.

                            10 märki on see

                            Kommentaar


                              #15
                              sõnad "aasta lõpus" on sama hea öelda kui öelda et tulge minu sünnipäevale kevade lõpus tahaks kõigest teada saada rohkem kui umbes pool päeva enne peo algust mitte nagu siiani on kombeks olnud (viimastel koondise mängudel vähemasti) kuna muidu ei ole see enam mitte Eesti jalgpallifännide pidu vaid hoopis mõne üksiku jalkafänni pidu.

                              Kommentaar

                              Working...
                              X