320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Jobu & Geenius

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Selline küsimus, et kas Aivar on hääletatud kunaig "jobuks". Selle aasta väljaütlemiste tõttu oleks ta küll seda tiitlit väärinud. Samas ka Operi käigud sel aastal väljaspool palliväljakut kõige targemad polnud.

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas PraS Vaata postitust
      Selline küsimus, et kas Aivar on hääletatud kunaig "jobuks". Selle aasta väljaütlemiste tõttu oleks ta küll seda tiitlit väärinud. Samas ka Operi käigud sel aastal väljaspool palliväljakut kõige targemad polnud.
      Miks sellised küsimused?
      Aivari tüli intrigaadiga on vist küll korra olnud.
      Millised ütlemised pras?

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Sen Vaata postitust
        Miks sellised küsimused?
        Aivari tüli intrigaadiga on vist küll korra olnud.
        Millised ütlemised pras?
        Ehk siis esmalt tüli Kannikuga( kus oli süü kindlasit mõlemapoolne) ning siis ultimaatumi esitamine, et ma panen Floraga pillid kotti kui mina oma tahtmist ei saa.

        Kommentaar


          #34
          Kohe mitu korda lahkusid ja mitu korda naasesid ))))))))
          Jalgpallihaigla liige.

          Kommentaar


            #35
            mul on 7 inimese ankeeedid kes tahavad peale sellist jama välja astuda.
            võtsin allkirjad a ma ei oska neid siiia panna ja nemad olid kunagi tõsised JH austjad.
            ei imesta miks Rootsi Kunn pani siit minema, ei imesta miks Martin ja Darren nii irooniliselt sellesse jamasse suhtub

            aaaa, ma veel ei lahku

            Kommentaar


              #36
              mul on 7 inimese ankeeedid kes tahavad peale sellist jama välja astuda.
              võtsin allkirjad a ma ei oska neid siiia panna ja nemad olid kunagi tõsised JH austjad.
              ei imesta miks Rootsi Kunn pani siit minema, ei imesta miks Martin ja Darren nii irooniliselt sellesse jamasse suhtub

              aaaa, ma veel ei lahku

              Kommentaar


                #37
                ahahahaaaa, koja
                tahad mingit odavat valimiskampaaniat teha?
                sinu isamaliit koos respublikaga ei ole usaldusväärne
                aita publikul lihula korda saada

                Kommentaar


                  #38
                  ma arvan ka et peale sellist üritust ma ei taha JH isegi kuulda midagi!!
                  kõige suurem jobu siin on jalgpallihaigla!!!
                  jah, käisin seal üritusel
                  nagu sen ütles, ma ei taha teie liige olla!
                  kole!

                  Kommentaar


                    #39
                    Täitsa perses kui Operi jobuks valimine tõele vastab. Minul oleks igatahes häbi kui ma Jalgpallihaiglasse kuuluks hetkel.
                    Kes see geenius siis oli?
                    Joga Bonito!!!

                    Kommentaar


                      #40
                      Ma tahaks nutta, kui info Operist tõele vastab. Ja piinlik on ka. Milleks segavad jalgpallihaiged end poliitikasse? Ma saan aru, et Operi parteistumine ei olnud kõige ilusam tegu, aga fännid peaks sellest üle olema. Loodetavasti ei ütle Oper nüüd koondisele hüvasti.

                      Kommentaar


                        #41
                        Algselt postitas PraS Vaata postitust
                        Selline küsimus, et kas Aivar on hääletatud kunaig "jobuks". Selle aasta väljaütlemiste tõttu oleks ta küll seda tiitlit väärinud. Samas ka Operi käigud sel aastal väljaspool palliväljakut kõige targemad polnud.
                        Pohlak vs Kannik oli eelmine aasta. Samas usun, et JH omavolitses häälte kokkulugemisel, liites kokku 2 mehe hääled, mis on tegelikult kokku hoopis teine asi kui üksikuid isikuid hääletanud soovisid.

                        Opi jobuks hääletamine... Eks see jääb hääletanute südametunnistuse peale. Ma väga loodan, et Opit ennast siiski kohal ei olnud ("haa, sina oledki jobu!!!")

                        Piinlik on.
                        Jalgpallihaigla liige
                        Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                        Kommentaar


                          #42
                          Kordan küsimust, kes hääletati jalpalligeeniuseks? Andres Oper jalgpallijobuks?

                          Kommentaar


                            #43
                            Sen tahtis eile hullult numbreid teada saada. Sulle siis teadmiseks, et 29% jobu poolt hääletanutest valis selleks Operi ja 100% (loe kõik) nimetasid põhjuseks Operi kohukese lembust ehk keskerakonda astumist.
                            Jalgpallihaigla juhatuse liige

                            Kommentaar


                              #44
                              Geeniuseks valiti FC Levadia&Rüütli
                              Jalgpallihaigla juhatuse liige

                              Kommentaar


                                #45
                                Algselt postitas Sen Vaata postitust
                                Ok, pikka juttu ei tee..
                                see oli lihtsalt masendav. Oper hääletati jobuks
                                Tahaks neid vendasid näha kes hääletasid meie parima mängija jobuks
                                Ise lahkusin sealt nõmedalt ürituselt kohe kui selle teada sain.
                                Kui JH on sellised inimesed kes hääletavad meie parima mängija jobuks siis ma küll ei taha sellisesesse organisatsiooni kuuluda.

                                Jobu kes lõi 2 väravat tibladele ja sel aastal 2 valgetibladele
                                Minu arust viibisid sa seal üritusel 2 tundi, seega kohe on lai mõiste. Kui sa ei mäleta kuhu lahkumisavalduse panid, siis kirjuta uus ja saada see JH kodukal olevale aadressile.
                                Edu sulle uues elus!
                                Jalgpallihaigla juhatuse liige

                                Kommentaar

                                Working...
                                X