320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Teater

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Yo! ÕLi vahel on mingi suvelisa, kus on kirjas 10 lehekülge suvelavastusi. Kas keegi teab, et kas kuskil neist paljaid naisi ka on? Tahaks ka äkki teatris käia, noh.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Yo! ÕLi vahel on mingi suvelisa, kus on kirjas 10 lehekülge suvelavastusi. Kas keegi teab, et kas kuskil neist paljaid naisi ka on? Tahaks ka äkki teatris käia, noh.
      Arvad, et see postitus suurendab su populaarsust foorumipubekate segmendis?
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Arvad, et see postitus suurendab su populaarsust foorumipubekate segmendis?
        Oleks ju tore. Aga täitsa reaalne mure, et miks teatrietendustel seda infot küljes pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Oleks ju tore. Aga täitsa reaalne mure, et miks teatrietendustel seda infot küljes pole.
          A ole siis meheks ja käi need etendused siis ise läbi, tee ülevaade siia teemasse, ja ära unusta mõnumeetrit

          Kommentaar


            Algselt postitas Eilaveel Vaata postitust
            A ole siis meheks ja käi need etendused siis ise läbi, tee ülevaade siia teemasse, ja ära unusta mõnumeetrit
            no need on enamasti linnast väljas ja need kestavad kaua ka.

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              no need on enamasti linnast väljas ja need kestavad kaua ka.
              Kas tõesti on maailmast autot omavad naisinimesed otsa saanud, kes on nõus sulle transporditeenust osutama? Seega ei ole lahendamatuid olukordi, on olematu tahe!

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                no need on enamasti linnast väljas ja need kestavad kaua ka.
                Kõik Eesti linnad oled läbi käinud, käi nüüd kõik Eesti külad ka läbi!
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Ma ei tea, mida kõike vahe peal ma vaatamas olen käinud ja pole siia märki maha jätnud. Aga viimati Linnateatri "Nad tulid keskööl", mis oli mälujärgi okei etendus, aga otseselt soovitada ei julge. 6/10

                  Järgmisena Aviaator ja Vanja
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Aviaator nähtud. Täitsa hea oli 7/10.

                    Näidendisse haarataksse kaasa ka publik, räägitakse natukene teaduslikult mälust, kaasa mõtlemine arendab ja etenduse teine pool paneb karmimatel teemadel sügavamalt mõtlema. Egon Nuter, Indrek Ojari ja Ursula Ratasepp on endiselt megad. Aga tegelikult olid head ka teised - Maris Nõlvak, Sandra Uusberg, Kaspar Velberg, Simo Andre Kadastu.
                    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                    Kommentaar


                      Elades Tartus, harjusin vahepeal suht keskpärase teatriga ära (kui välja jätta Kaalud, mis meeldis, sest olen ise ka isa). Siis käisin vaatamas Lehman Brothersit ja elu tundus ilus. Eile käisin Draama festivali raames vaatamas Fundamentalisti ja usk heasse teatrisse on taastunud. Esiteks, näitlejate vaheline keemia ja nende oskused on väga head. Teiseks, sisu haaras kaasa. Saad juurelda äärmusliku veendumuse ja selles olevate inimeste üle. Usu dogmade ja sisu üle, kas usku tuleks võtta sõna sõnalt või sümbolitena. See järel konteksti loomiseks luuakse uued kohad ja sündmused ja need toimuvad vaataja silmade all ning nendega on kerge kaasa minna ja kujutada end nendesse olukorda dresse pealtnägijaks. Ning lõpus, oivaline plot twist, mis keerab loodud seosed peapeale ja paneb kaasamõtlema vägagi aktuaalsetele teemadele.
                      Soovitan soojalt. Von Krahli, Erki Aule ja Liisa Saaremäel.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Ma käisin eile Lehmann Brothersit vaatamas. Ma pole eriline teatriekspert, eks. Umbes aastas korra käin ja üleüldse. Draamateatri suures saalis olin üldse esimest korda, pileti sain kesklooži esimesse ritta, kuna tutvused ja shit, vist muidu on hooaja lõpuni välja müüdud. Etenduse pikkuseks oli neli tundi ja ma mõttes mõlgutasin, et täitsa hea oleks, kui kaaslane teataks, et tervis ei luba jne. Ühesõnaga läksin ja, türa küll, mehed, see oli täiesti geniaalne. Mul pole kunagi WOW-elamust teatrist nii tugevalt olnud, ma ei oska isegi öelda, et mis seal nii head oli. Näitlejad vist ja. Ja siis see, et said targemaks ja polnud mingit indlemist ja. Ja, noh, see Võigemasti twist seal lõpus, see ja. Wow, täiesti wow.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                          Ma käisin eile Lehmann Brothersit vaatamas. Ma pole eriline teatriekspert, eks. Umbes aastas korra käin ja üleüldse. Draamateatri suures saalis olin üldse esimest korda, pileti sain kesklooži esimesse ritta, kuna tutvused ja shit, vist muidu on hooaja lõpuni välja müüdud. Etenduse pikkuseks oli neli tundi ja ma mõttes mõlgutasin, et täitsa hea oleks, kui kaaslane teataks, et tervis ei luba jne. Ühesõnaga läksin ja, türa küll, mehed, see oli täiesti geniaalne. Mul pole kunagi WOW-elamust teatrist nii tugevalt olnud, ma ei oska isegi öelda, et mis seal nii head oli. Näitlejad vist ja. Ja siis see, et said targemaks ja polnud mingit indlemist ja. Ja, noh, see Võigemasti twist seal lõpus, see ja. Wow, täiesti wow.
                          Jah, ka pika teatrikogemusega vaatajana olin üpris lummatud. Viimastel aastatel peaaegu ainus selline teatrielamus - tõsi, käin nüüd ka väga harva. Ootan detsembris Von Krahli Fundamentalisti, olen palju head kuulnud.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Ma just tahtsin sama soovitada. Need kaks on minu viimase aja parimad kogemused!
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Oot. Aga kuidas sinna piletit saada?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                                Oot. Aga kuidas sinna piletit saada?
                                Vastikult varakult peab ette ära ostma. Haiguste perioodil ei tea kunagi, kas ka tegelikult minna saab.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X